Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

izaa, Nie no.. nie zwariowałam,żeby się cieszyć np z matematyki :D

A spotkanie z ludźmi to dobra rzecz ;)

W końcu spędzić dużo czasu poza domem :)

I nie dołować się tyle. Bo życie jest tylko jedno do cholery a tylko je sobie komplikuję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla chrześci­jani­na sy­tuac­ja nig­dy nie jest beznadziejna.

Jan Paweł II

 

-- 01 lut 2014, 23:23 --

 

Gdy będzie wam trud­no, gdy będziecie w życiu przeżywać ja­kieś niepo­wodze­nie, czy zawód, niech myśl wasza bieg­nie ku Chrys­tu­sowi, który was miłuje, który jest wier­nym to­warzyszem i który po­maga przet­rwać każdą trudność

 

Jan Paweł II

 

-- 01 lut 2014, 23:36 --

 

Praw­dzi­wa cy­wili­zac­ja nie po­lega na si­le, ale jest owo­cem zwy­cięstw nad sa­mym sobą, nad mo­cami nies­pra­wied­li­wości, egoiz­mu i niena­wiści, które są zdol­ne zniek­ształcić praw­dzi­we ob­licze człowieka.

 

-- 01 lut 2014, 23:38 --

 

Każdy z was młodzi przy­jaciele znaj­du­je też w zy­ciu ja­kieś swo­je Wes­ter­plat­te. Ja­kiś wy­miar za­dań, które mu­si podjąć i wy­pełnić. Jakąś słuszną sprawę, o którą nie może nie wal­czyć. Ja­kiś obo­wiązek, po­win­ność, od której nie może się uchy­lać. Nie może zde­zer­te­rować. Wreszcie ja­kiś porządek prawd i war­tości, które trze­ba ut­rzy­mać i obronić...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieoficjalnie będzie więcej ale też poniżej minimum jeśli liczyć 1200 zł za 8 godz. dziennie.

slow motion, nie, choć dotarcie tam wymagało brnięcie przez zaspy.

Śmiercionauta, Ja najpierw biorę się za pisanie manifestu, choć rzeczywiście może lepiej od razu zacząć działać. Ciągle mnie zastanawia czemu u nas nie ma takiej rewolucji jak chociażby w Grecji gdzie sandardy życia są dużo wyższe, ale jak nam powiedziano kiedyś na studiach rewolucję wybuchają wtedy gdy po okresie polepszenia, znowu przychodzi kryzys, a u nas jak wiadomo nigdy nie było dobrze a kryzys jest permanentny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×