Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

nerwicanacałego, właśnie, że my sami sobie wyrządzamy krzywdę swoją nieświadomością... Oszukujemy siebie, poniżamy, źle traktujemy, narzekamy a potem - dziwne, że życiowo nam jest źle i ciężko... Kochaj siebie a będzie Ci jak w niebie. Nie szukaj wsparcia na zewnątrz - szukaj je w środku. Życie bywa przyjemne o ile nastawimy się na taką długość fali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicanacałego, właśnie, że my sami sobie wyrządzamy krzywdę swoją nieświadomością... Oszukujemy siebie, poniżamy, źle traktujemy, narzekamy a potem - dziwne, że życiowo nam jest źle i ciężko... Kochaj siebie a będzie Ci jak w niebie. Nie szukaj wsparcia na zewnątrz - szukaj je w środku. Życie bywa przyjemne o ile nastawimy się na taką długość fali :D

 

No niby tak,w sumie to wiem.Czasami mam taki kocioł w głowie że nic nie jest jasne.Prubuje coś robić i jestem uwięziony we wlasnych myslach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy swoimi wrogami,my sami sobie krzywdy nie robimy.

 

 

 

Jak nie? nawet na forum sa osoby ktore gnoja sie systematycznie i sa zdziwieni ze ludzie za nimi nie przepadaja.

nerwicanacałego, ja czuje ze Ty jestes sympatyczny facet tylko pogubiony strasznie. Nie dowalaj sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy swoimi wrogami,my sami sobie krzywdy nie robimy.

 

 

 

Jak nie? nawet na forum sa osoby ktore gnoja sie systematycznie i sa zdziwieni ze ludzie za nimi nie przepadaja.

nerwicanacałego, ja czuje ze Ty jestes sympatyczny facet tylko pogubiony strasznie. Nie dowalaj sobie :D

 

Jestem ok,wszystko to jest pomieszane.Mozna tak powiedzieć i wiem oco chodzi tylko wiesz jak to jest czasami nic sie nie gadza.

No pwnie masz rację z tym pogubieniem,czasami popełnie błąd którego nie powinnienen popełnić jest st cięszko czasami to czego oczekujesz nie jest takie jak powinno być.No ale juz mi lepiej.Staram się jak najszybciej powstać jak upadnę.

 

-- 30 sty 2014, 21:16 --

 

no nie Candy14, widać że dobry chłopak, tylko niech bardziej polubi się sam ze sobą :D

 

Bo zaraz zrobie wstydnisia :angel: .

Lubię siebie,nerwy mam poszarpane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi dzisiaj radości nie sprawiło, ale się uśmiechnęłam, jak przeczytałam waszą konwersację hahahaha :D

 

Nerwicanacałego, też często czytam twoje posty i -o ile to ma dla Ciebie znaczenie- uważam, że jesteś spoko :)

 

Ma to dla Mnie welkie znaczenie,miło przeczytać coś dobrego osobie. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi dzisiaj radości nie sprawiło, ale się uśmiechnęłam, jak przeczytałam waszą konwersację hahahaha :D

 

Nerwicanacałego, też często czytam twoje posty i -o ile to ma dla Ciebie znaczenie- uważam, że jesteś spoko :)

 

Ma to dla Mnie welkie znaczenie,miło przeczytać coś dobrego osobie. :angel:

 

 

Skoro sprawiłam komuś radość, to dzisiejszy dzień zaliczam do udanych :D <3

Dobranoc wszystkim!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie w sercu kłuje to chyba z tych nerwów.Pamiętam że miałem taki bul dobrych kilka lat temu.

 

Zrobiłem dzisiaj prubny panel.Miałem położyć gładz ale zastanawiam się nad experymentem.

Mam taki fajny materiał w nim sa kamyczki no własnie experymentuję.Nawet dobry efekt wyszedł-taki kornik.

 

-- 30 sty 2014, 22:15 --

 

Nic mi dzisiaj radości nie sprawiło, ale się uśmiechnęłam, jak przeczytałam waszą konwersację hahahaha :D

 

Nerwicanacałego, też często czytam twoje posty i -o ile to ma dla Ciebie znaczenie- uważam, że jesteś spoko :)

 

Ma to dla Mnie welkie znaczenie,miło przeczytać coś dobrego osobie. :angel:

 

 

Skoro sprawiłam komuś radość, to dzisiejszy dzień zaliczam do udanych :D <3

Dobranoc wszystkim!!!

 

 

Też lubie coś dobrega zrobić

Do jutra,dobranoc :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×