Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

socorro, wątpię. Minęło już tyle czasu... Im dłużej jestem sama, tym bardziej chcę być sama. Lubię to. Wkurza mnie, że inni nie potrafią tego zaakceptować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiercionauta, hej.

Nie było mnie bo dowaliłam niezły numer na nerwica.com. Nie powiem co bo wstyd. Miałam parę załamań po tym rozstaniu z facetem i z zawirowaniami w domu. Teraz piję wino, maluję obrazek i z doskoku tu piszę. Przerażają mnie święta bo będę musiała się odważyć nie złożyć ojcu życzeń w wigilię po tym jak przedwczoraj chciał mi zajebać metalowym prętem.

A co u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, biorę leki, próbuję poukładać sobie życie kolejny raz od nowa...znów startuje od zera. czyli bida z nędzą. . słucham dużo muzyki... Mails Davis, Kapaeli ze wsi warszawa, folku, Kayah, Anity Lipnickiej... si to tyle z mojego smutnego żywota : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pieprzę :?Luktar nie masz jakiegoś faceta z bliskiej rodziny, który mógłby z Tobą zamieszkać, albo sama gdzieś u rodziny zamieszkać, bo starego masz ewidentnie popierdolonego :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy będę otwarty na związek. Bo na razie jestem jak jakiś średniowieczny mnich. No w sumie nick zobowiązuje. Jestem takim trochę mnichem, ale kto wie? Może mam zdolności romantyka i kochanka? W końcu słucham trochę Princa. :P

 

Jak nadejdzie odpowiedni moment, to może uderzę w sferę podrywu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, dzięki Ci za dobre słowo. Jak mnie stary zaatakował metalowym prętem to brat stał akurat obok. Zaptyałam brata czemu nie reaguje - odpowiedział że sama do niego bluzgam (w mojej rodzinie zbuzganie rodzica to zajebiste przewinienie).

Nie mam nikogo kto by mi mógł pomóc ale w przyszłym tyg. najprawdopodobniej wyprowadzę się bo kumpel wynajmuje pokój za 300 zł. Nie mam kasy ale jakoś zdobędę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, za niecały miesiąc 24 i wkrótce jakieś 4 lata miną. Dodam, że mój brat wziął ślub w wieku 19 lat.

Ja mam 33 lata i żadnego ślubu nie panuje a ślub w wieku 19 lat zwłaszcza chłopaka to w dzisiejszych czasach bardzo rzadko spotykane wręcz esktremum. Jak kuzyn z 10 lat temu brał w wieku 20 lat to wydawało mi się to jakoś nienormalnie szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, za niecały miesiąc 24 i wkrótce jakieś 4 lata miną. Dodam, że mój brat wziął ślub w wieku 19 lat.

 

Domyslam się że wpadka była, chyba że jesteście cygany jakieś 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×