Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, nie biorę, miałam końcówke z opakowania, a na wizyte u lekarza musiałabym długo czekać. Ale odkąd zaczełam brac klomi to powiem Ci haniu, że sen mi sie unormował i ogólnie nastąpiła poprawa w moim samopoczuciu.

 

-- 04 gru 2013, 15:17 --

 

platek rozy, pa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to, jakiś fanklub ZSL? :P

Psia mać. Biorę 200mg sertraliny i ma to słabe oddziaływanie na lęki a zerowe na natręctwa. Z mirtazapiną czy bez niej, jest tak samo. Doradźcie coś, bo ile można się faszerować benzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, przerabiałem terapię kilka razy, za każdym razem u innego konowała. Na OCD terapia nie działa na mnie ani trochę. Na OCD najlepiej działała paroksetyna, ale zbytnio zamulała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, dzisiaj jest 4 dzień, pojechałam do lekarki bo strasznie mi kark zdrętwiał i jakaś masakra była... powiedziała mi że to od nerwicy a nie od leków i doraznie kazałą wziąć afobam i przeszło... ale mam dość na dziś, oby więcej nie było takich akcji.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie głównie męczą 2 natrętne myśli, wiem skąd się wzięły, z czego wynikają, znam ich genezę itp, a mimo wszystko te pindy dalej istnieją.

Anafranilu nie chcę na razie brać. Biorę inny TLPD - amitryptylinę, która genialne winduje nastrój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, no tak lekarka stwierdziła i jeszcze dowalila, że na terapii musiałam mieć coś mocnego i pewnie mnie to rozwaliło... ale kurcze aż tak? nigdy nie miałam aż tak silnych ataków więc nie wiem co jest grane. Tzn lęku niby nie miałam ale ten kark mega bolał i takie mimowolne ruchy masakra... :(

oby wiecej tego nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×