Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy to są lęki?


stx

Rekomendowane odpowiedzi

np.

 

- nie uczę się, bo boje sie że wiedza źle wpłynie na moją spostrzegawczość, osobowość itd.

- myślę, że w przyszłości ludzie będą tylko siedzieli i nic nie robili, nie jedli, nie kochali ani nic, bo bedzie wynaleziona jakas tabletka po której zażyciu ludzie będą błogo sobie siedzieć

 

strasznie głupie wiem :shock: czy to są lęki? czy lekarstwa mogą zmienić takie myślenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- myślę, że w przyszłości ludzie będą tylko siedzieli i nic nie robili, nie jedli, nie kochali ani nic, bo bedzie wynaleziona jakas tabletka po której zażyciu ludzie będą błogo sobie siedzieć

 

 

Ja bym wolal , zeby juz teraz byly tabletki ktore zapobiegna czemus takiemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co mogło je spowodować. podam jeszcze inne równie głupie

 

- że prawie wszyscy ludzie to idioci. nie mają raczej uczuć a ich związki są po to żeby podymać :twisted:

- że już niedługo nie będzie nowej muzyki bo skończą się kombinacje tekstów, melodii itd (to akurat mi już minęło raczej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale np. to ''- nie uczę się, bo boje sie że wiedza źle wpłynie na moją spostrzegawczość, osobowość itd.'' też zwyczajne przemyślenie? :D przez to przekonanie mam jakąś blokade do nauki i w 2 LO miałem 11 zagrożeń a teraz jestem w klasie maturalnej i wciąż się nie uczę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×