Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Chodzi o to, że jak chcę z kimś zwyczajnie pogadać, to nie ma z kim. A spotkanie? Spotkam się z kimś, a ten ktoś potem nagle przestaje się odzywać i kończy znajomość. Już to przechodziłam i nie chcę więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, brzmi to trochę jakbyś chciała, żeby "rzuciła" się na Ciebie setka facetów na raz i bezustannie Cię wielbiła.

Pisałaś, że jakbyś się zakochała, wszystko by się zmieniło, ale jak PJT z Tobą zagadał, to właściwie nawet nie wzięłaś tego pod uwagę, tylko nadal tkwisz w swoim myśleniu, że nikt nie chce z Tobą nawet rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Może i bym tak chciała. A to dlatego, że w realu nie mam powodzenia. A bardzo go pragnę.

 

Co z tego, że ktoś zagada, jak potem przestaje się odzywać? Dla mnie jest to równoznaczne z tym, że ktoś zrezygnował. I wcale nie powinno mnie to już dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu tylu południowców to można zorganizować jakiś spęd,pogadać o jednorożcach i latających okrętach widmo w środku nocy itp. :pirate::lol:

 

co do roszpunki (Niemiecki - Rapunzel) (Osobiście dla mnie to brzmi jak nazwa jakiejś klątwy,przekleństwa,obelgi,wyroku śmierci ewentualnie potwora z odmętów Odry.

 

Wersja poniżej też będzie dobra 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdecydowanie za daleko, prawie drugi koniec Polski.

Jestem umiejscowiony w takim miasteczku, że wszędzie mam daleko tak naprawdę, no oprócz do Krakowa i na Śląsk ;).

 

Stawiam na Olkusz i okolice, Chrzanów i okolice lub Oświęcim i okolice. :D

 

Brawo, niecałe 20 km od Olkusza ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×