Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy w pracy trzy stoły "robocze", z których tylko jeden jest rozmiarów wystarczających dla mojego użytku. Oczywiście to na nim zawsze ze swoimi robotami muszą się rozstawić moi kumple z pracy. Zaczynam tracić cierpliwość, wkurwiam się i gotuję w środku, bo co nie potrzebuję sobie coś przyciąć, to najpierw muszę zmarnować kwadrans na wypierdolenie ich maszynek, wydruków i ch*j wie czego tam jeszcze na któryś z pozostałych stołów. Krrwa lecą do tego stołu jak muchy do gówna, nie potrafię pojąć, jeszcze jakbym nic im nie mówił to mieliby argument, ale już tyle razy im mówiłem żeby się rozkładali na innych stołach - i ch*j, dupa, zawsze na "mój" stół przychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie dziś wkurzyła kierowniczka... Przyszłam do pracy a to babsko przyszło i stwierdziło, że ona dziś zostanie sobie popracować a nas zwolniła 2 godziny wcześniej do domu. Cholera wie dlaczego, ale nagle musiała zostać tam sama. My te 2 godziny będziemy odrabiać, grafik ułożony i znów będzie chaos gdzie kogo wcisnąć, bo na jednej zmianie nie może być za dużo pracowników, bo będzie się wydzierała. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyła mnie moja matka, wtrącając się w to kiedy i jak chodzę na terapię (co j a to interesuje?!)i dzwoniąc do mojego męża tylko po to żeby powiedzieć, że mam wyłączony telefon i chciała przekazać, że źle robię bo ona zrobiłaby "tak i tak...." Ciągłe wtrącanie się i krytyka... Kiedy wreszcie się odczepi? Nie mieszkamy razem od kilku lat a ona stale wyobraża sobie, że ma prawo mnie pouczać i ingerować w moje życie i wybory, których dokonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×