Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

idiotką jestem i już
Nie jesteś :lol::P Raczej to kwestia nastawienia i podejścia, wchodzi do głowy najlepiej to co nas interesuje. Trzeba sobie jakoś wytłumaczyć, że to nie przymus, a rozrywka, że poznajesz coś nowego, zdobywasz nową wiedzę(!). :) Tylko nie pytaj "jak?", bo nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz firmowy "majster" - wrócił z dwutygodniowego "urlopu alkoholowego" więc dzisiaj "się wykazuje", skutkiem czego co chwilę wpada do mojego lochu po narzędzia, śrubki, nakrętki i inne pierdoletki. Ja tymczasem mam dzisiaj wyjątkowo luźny dzień jeśli chodzi o zlecenia, nie mam nic do druku na tą chwilę, chciałbym w związku z tym z czystym sumieniem przyciąć komara, ale co się nie umoszczę wygodnie na fotelu i nie przymknę oczu na parę minut to ten baran mi tu wpada. Za każdym razem jak słyszę że ktoś telepie się po schodach jest 10% szansy że to szef więc trzeba zdjąć nóżki z biurka, założyć okulary i udawać że z zapartym tchem przegląda się pocztę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zaczął się sezon grzewczy, co chwilę ktoś czaruje w swoich kamienicach i domkach jednorodzinnych z jakimś ogrzewaniem. Niby nic, ale rotacja wiatru jest akurat taka, że ten smród paleniska notorycznie wbija mi przez okno. A że ja dziecko czułe i wrażliwe na zapachy, za każdym razem mam wrażenie, że coś mi się w chacie kopci i biegam po mieszkaniu jak debil, sprawdzając, czy nic mi się czasem nie zjarało w instalacjach czy tam na kuchence. Fail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, warto się zastanowić nad tym, co robisz, że musisz o nowe hasła prosić? Mi się nie chce nauczyć jak się awatary robi i brat ma mi zrobić, ale ja muszę najpierw nowe zdjęcie znaleźć. Nie uważam się za łamagę z tego powodu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatale, w środku jest lepiej, z tego co widziałem na zdjęciach. Te płytki tandetne mnie najbardziej wkurzają i ich kolor, brzoskwiniowy chyba. :mrgreen: Sporo też szkła jest, ja nie lubię takich budowli. Wcale nie lepiej to wygląda niż Arkady Wrocławskie, płytki praktycznie te same...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatale, przed Arkadami za PKSem też tyle tych szklanych budynków powstało, dzisiaj okna myło takich 3 panów podwiązanych. :mrgreen: Tylko szkło i biurowce, 8-9 lat temu to nie było nic i lepiej to wygładało niż teraz. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, jak go podświetlą wieczorem to wygląda całkiem nieźle, ja bym powiedziała tak: mogło być gorzej. A w środku podoba mi się baaaardzo!
Nie widziałem go przy świetle wieczornym to nie wiem. Biurowców nie znoszę, są bezduszne. Już jedna Wieża Babel zwana Sky Tower jest, nie chcę ich więcej tak jak w W-wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, jak go podświetlą wieczorem to wygląda całkiem nieźle, ja bym powiedziała tak: mogło być gorzej. A w środku podoba mi się baaaardzo!
Nie widziałem go przy świetle wieczornym to nie wiem. Biurowców nie znoszę, są bezduszne. Już jedna Wieża Babel zwana Sky Tower jest, nie chcę ich więcej tak jak w W-wie...

Ja też nie lubię, ale tak niestety wygląda współczesna architektura - nie przeskoczymy tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×