Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, odczuwasz większą senność na paroksetynie? kurczę, większość chyba osób chodzi taka po niej ospała i dlatego obawiam się ją próbować, bo co z tego, że wykasuje mi lęk, jak będę chodziła jak zaćpana, niezdolna do intelektualnego wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK1962, a to ciekawe, ja nie wiem czy bym mogła brać tak na noc, bo jak próbowałam tak robić z wenlą to nie mogłam w ogóle zasnąć, więc jakoś tam te leki jednak pobudzają, mimo że dla nas to może być w danym momencie niewyczuwalne i poza tym regulują sen.

 

A jak u Ciebie leci? Dalej tylko anafranil? Masz w zamiar coś wypróbować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z perspektywy lat z paro powiem tak,wolę chodzić trochę zamulona niż męczyć się z lękami.biorąc paro potrzebuję małej drzemki po południu,ale gdy jestem zajęta to wtedy zmęczenia nie odczuwam.spacer,wysiłek fizyczny powoduje,że jestem aktywniejsza :D

 

poza tym kochani nadchodzą ciemne dni,których strasznie się boję.zawsze wtedy nerwica wraca.co prawda biorę paro i mam nadzieję,że w tym roku sobie odpuści :D

 

a poza tym myślę o odpoczynku od forum,dobrze to czy źle???od jutra mnie nie ma,po prostu tego potrzebuję :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanka masz prawidlowa reakcje na paro, pamietam ze kiedys prawie zaspialem w czasie rozmowy przy piwku w pod wieczór.

 

-- 13 wrz 2013, 20:13 --

 

chyba zaczne w wierzyc w piatek 13. dzis rano siadl mi serwer a fima wktorej go mam w nie odbierala telefonu, wyczekaem 4 godziny i pojechalem do nich. Mega mocne napiece bo od tego serera zaleza moje zarobki i wogole poczucie bezpieczenstwa. Wricilem okolo 15

z ulga bo udalo sie naprawic. Ale okolo 19:00 odkrylem ze skonczyl mi sie lek. Wiec znowu w auto i do lekarza, tam oczywiscie

zamkniete. No to do apteki zeby mi sprzedali bez recepty, nie ma mowy, no do przychodni w przychdni zadnego lekarza. Wiec umowoliem

sie w innej przychodni na jutro. Ale jak tu spac ze swiadomoscia ze nie ma leku. Zaczalem przetrzasac szuflady i okazalo sie ze jest jeszcze

CAŁE opakowanie! Dzien na wysokich obrotach. Obydwa te wydarzenie maja ze soba tyle wspolnego, ze wsztko sie dobrze skonczylo a ja sie

nadenerowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po paro występuje problem ze snem, zwłaszcza podczas stresu praktycznie się nie śpi. I skutki nie nie mijają pomimo długotrwałego stosowania. Co ciekawe po tym świństwie jak już się uśnie, to można spać do południa. A samo wrażenie senności z czasem przechodzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiające, że po paro można mieć problemy ze snem. To był jedyny antydepresant, który brałem solo, bo nie potrzebowałem niczego na spanie - wyregulował mi sen bardzo dobrze. Niestety czasami i w ciągu dnia trzeba było się zdrzemnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×