Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Biedni jesteście, oj bardzo, aż wam współczuję. Pójdę do piekła czy może mnie ukamienujecie. Kompromitujecie się niestety moje drogie panie. :uklon: Ja zrobię wam przyjemność i pójdę sobie.

Zachęcam drogie pani do czytania dobrej literatury, bo jak widać macie mocno ograniczoną wiedzę na świecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze temat lekko wyjechal poza ramy. Jestesmy w dziale: NERWICA LĘKOWA. Temat wątku - Ataki. Wiec sugeruje pisanie tak jak do tej pory, o objawach, atakach i radzeniu sobie z nimi na rozne sposoby. Zaburzenia osobowisci wykraczają poza to ;) I nie bez powodu są utworzone rózne działy na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, naczytałeś się o przemianach anioła w diabła, o eksperymentach więziennych, Bagdadzie... szkoda, że to jedyna książka jaką miałeś w rączkach, radzę poszerzyć swoje horyzonty, na dobry początek może Andersen, zacznij człowieku od podstaw! Udajesz intelektualistę a o świecie wiesz tyle co brzdąc w przedszkolu! Ubliżasz innym...czemu, bo nawpychałeś sobie do główki, że atakując innych podnosisz swoje ego! Tak naprawdę masz bardzo niskie mniemanie o sobie! Nie próbuj poniżać innych, tak szczerze na mnie to działa tyle co widok banana na murzyna! Przykro mi, że mi dnia tym nie zepsujesz, bardziej martwi mnie pogoda niż twoje wojaże po nurtach psychoterapii, poradniku zdrowego pożycia małżeńskiego, a teraz jeszcze wyjeżdżasz tu z Philip G. Zimbardo.

 

Kilka poprawek: kobieta nie umiera w wyniku aborcji, bo w wyniku aborcji umiera dziecko/płod/zarodek, kobieta umiera podczas zabieg aborcji, ograniczoną wiedzę O świecie, a nie NA świecie. Zanim zaczniesz przeglądać kolejne książeczki o diabełkach i pierniczyć o nich na forum, podreperuj swoje słownictwo!

 

PO MNIE MOŻESZ JECHAĆ, MNIE TO NIE DENERWUJE, RACZEJ SPRAWIA PRZYJEMNOŚĆ :D TAKŻE ULŻYJ SOBIE CZŁOWIEKU!!! musisz mieć strasznie nudne życie, skoro to jedyna forma rozrywki jaką możesz sobie zaoferować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie widzę różnicy może za mało piję, od dwóch tygodni dwa razy dziennie, fakt z tym moim refluksem też jest tak, że jak jest dobry dzień zgagi itp.nie ma jest zły dzień jest zgaga. Wszystko wyrobiły sobie nerwy. Ale warto pić nie zaszkodzi a może po jakimś czasie efekty będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×