Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Ramanujan, na samym wstepie zacznę od przeprosin, chyba za bardzo sobie pozwoliłam, ale wynikło to z niewiedzy na temat schorzenia które cie trapi. Wczytując się w informację dotyczące borderline znalazłam książkę, o której tez poczytałam wiele i myślę, że mógłbyś po nią sięgnąć, może coś Ci pomoże, ułatwi wyjście z choroby.

"Uratuj mnie", autorstwa Rachel Reiland. Pozycję tę polecić można wszystkim osobom cierpiącym na to zaburzenie, oraz ich bliskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myleen witaj,..

 

 

haniu moze, sama nie wiem, w koncu moze i działac zaczynaja, albo pogoda, i tak wkołko strach jakis,

 

ps. bylam u okulisty, po raz kolejny w ciagu 6 mcy, robila mi badanie dna oka, cisnienie itp, wszystko w porzadku jak na moj stan po operacji, i nawet jej mowilam ze se guza wkreecam skrzyczala mnie, no ale w koncu po co mam wierzyc lekarzowi, przeciez ja sama wiem lepiej, matko boska horror,

 

ps, dzis mialam jakis atak lekowy wstalam, polazilam, napilam sie wody jakos przetrwalam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satinela, to na bank nerwica tobą kręci! Zobacz każdy z nas tu przez to przeszedł/ przechodzi! Jak zaczyna ci się tak bardziej kręcić, weź zakręć tą nerwicą sama, stań na środku pokoju i zacznij się krecic jak male dziecko...wiem, ze to glupie, ale ja sie ratuje takimi pomyslami, jak serce mi wali to szaleje, zeby wlilo szybciej, jak sie kreci w glowie to ja sie cala krece....jak cos boli czy kuje to np. przy uczuciu kucia w sercu klade sie na brzuchu, niech kuje bardziej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satinela, osoba z choroba psychiczna nie zastanawia sie nad tym ani nie ma takich obaw :) za to z nerwica - prawie kazdy sie tego boi - wiec spokojnie :)

 

Ja wlasnie wrocilam z krotkiego 10minutowego spaceru. Zimno jak cholera, az czapke zalozylam. Ale powiem Wam, ze dzisiaj jakis kiepski mam dzien. Taki depresyjny troche. Zazwyczaj chce mi sie chodzic na te spacery, nawet jak jest lęk to jest to takie wyzwanie i trening, a dzisiaj wyjatkowo mis ie nie chce nigdzie chodzic ani w ogole nic robic :-/ mam nadzieje, ze to chwilowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×