Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Męskie tyłki są bardzo hmm fajne , ja akurat lubię brzuchy męskie i te dołeczki nad lędźwiami :oops: no i oczywiście penisy :D haha a i zapomniałam o cyckach kobiecych mmmm

 

Kalebx3, myśle , że tu jest pies pogrzebany , gdyż żadna z dziewczyn nie wrzuci zdjęć cycków a już na pewno tyłka , chociaż hmm kto wie :) ja mogę walnąć klatę ale w staniku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, myśle , że tu jest pies pogrzebany , gdyż żadna z dziewczyn nie wrzuci zdjęć cycków a już na pewno tyłka , chociaż hmm kto wie :) ja mogę walnąć klatę ale w staniku

Mówisz ,ze tu pies jest pogrzebany? ,,, ALE , konkretnie gdzie ?

Doprawdy nie rozumiem tego do końca , może mi wyjaśnisz z punktu widzenia Kobiety ten problem ?

Gdyby to był Real , gdyby wszyscy Cię znali z Widzenia , po imieniu i nazwisku to bym jeszcze zrozumiał ,ale tak, nie panimaju.

Nawet w stroju kapielowym żadna nie dała ,a byłby to wstyd ? Jaki pytam , mało to dziewczym bez staników na normalnych plażach widziałem , z cycuszkami ,że wiersze pisać .A Ty się jeszcze zastanawiasz ,czy dać zdjęcie w staniku ???

Walecznego bym tutaj wstawil ,ale byloby to pogwałceniem pewnych norm moralnych i zapewne przegięciem , a Ty tu zdjęcie w staniku , może ? , nie może ? . Pokaż i nie dywadyguj , zaskocz napalonych facetów, zaspokuj naszą zwierzęcą ciekawość,nasyć Nas swoim pięknem ,naszą pierwszą przystanią z którejżeśmy ciągneli pierwszy , ożywczy pokarm,,,daj żyć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal, padłam , faktycznie nie pomyślałam o Koreańczykach :roll:

 

Kalebx3, fotka w stroju kąpielowym ? żaden problem jak znajdę to wstawię :)

 

-- 02 wrz 2013, 15:57 --

 

proszę bardzo ;)

co prawda , zdjęcie 2 lata temu robione , teraz jestem troszkę bardziej umięśniona :twisted: ale niestety nie posiadam żadnego zdjęcia takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm może też się zdecyduje, tylko musze aparat skołować

Byłbyś czwartym faciem i jedna dopływająca babka w naszym klubie ;)

 

 

kupmitrumne,

Ale nie cierpię japonek

 

japonki są odrażające, gorsze niż stare kapcie,, ,ale to nie do Ciebie Kupmitrumne ;)

...faktycznie lepsze byłoby to zdjęcie jakbyś jakieś bardziej stylowe butki wdziała :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupmitrumne,całkiem całkiem , jesteś prawie w Zatoce Nudystów ,w każdym razie zbliżasz się do niej szybkim kraulem . Jakby nie patrzeć i tak zdjąłem z Ciebie ten strój ,dla poprawy nastroju i ,,,męskości ;)

 

Miałem napisać, że nie jestem pewien czy Kalebx3 przyjmie do zatoki w stroju kąpielowym, wszystko zależy od wyobraźni jaką włada,

ale teraz to już wszystko jasne :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne,

Jak możesz twierdzić , że Salvador nie robił sztuki , jak robił i to oryginalną , facet chory na schizofrenie przelewał wszystko na płótno , no ale cóż kto co lubi

 

Mogę sobie twierdzić co mi się podoba ;) To był żart , gra słów . A co ma do tego jego choroba ? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0Rh+, Jak możesz twierdzić , że Salvador nie robił sztuki , jak robił i to oryginalną , facet chory na schizofrenie przelewał wszystko na płótno , no ale cóż kto co lubi

 

Reiben, boje się wyobraźni Kalebx3 :twisted::twisted:

 

moja jest dosyć bujna i kosmata :twisted::twisted::twisted:

 

(oczywiście wrednamaupa mnie pominęła.... %21laugh.gif)

Ciebie zostawiła na deser modliszka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0Rh+, ma dużo , dzięki niej (schizofrenii) namalował świetne obrazy :twisted:

 

Powietrzny Kowal, nie jestem wredna , no może czasami a tak to to tylko gwałce i porzucam w lasach przeważnie na Kujawach :twisted:

 

Ptaszki widzę strzeliły focha i skończyło sie dodawanie zdjęć :-| a zapowiadało sie tak dobrze :roll::roll:

Zostają mi jedynie gejowskie blogi ech :roll::roll::roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×