Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, Strona 28 jest zdjęcie a tyłek co prawda w spodenkach chyba w zatoce erotomanów gdzieś jest :roll:

 

Powietrzny Kowal, padłam , faktycznie nie pomyślałam o Koreańczykach :roll:

 

Kalebx3, fotka w stroju kąpielowym ? żaden problem jak znajdę to wstawię :)

 

-- 02 wrz 2013, 15:57 --

 

proszę bardzo ;)

co prawda , zdjęcie 2 lata temu robione , teraz jestem troszkę bardziej umięśniona :twisted: ale niestety nie posiadam żadnego zdjęcia takiego

5559342139_44142d1228582068_fap_turbo_anyone_bought_yet_fap_answer_3_xlarge.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal, generalnie mam w dupie kto co o mnie myśli i tego się całe życie trzymam

Kupmitrumne , postawa zdrowa i jak najbardziej pożądana . Pozostaje pytanie , czy owe "KTO" odnosi sie do Wszystkich , czy tylko do Tych , którzy niewiele , lub prawie nic mogą Ci dać lub mają żaden lub wcale wpływ na Twoje Życie. No bo jak mieć w pracy w dupie zdanie szefa na swój temat. W dupie zdanie najbliższych osób , od których jakoś jesteśmy w jakiejs formie zależni , w dupie zdanie tego od którego dla nas ,,,etc?

Być może są tak udane jednostki , którzy zachowuja tę wewnętrzną bezcenną Wolność i szanując osoby ważne w ich życiu mają zawsze niezachwianie swoje zdanie ,,,nawet pomimo tego ,że mogą na tym stracić i to stracić wiele.

Każdy może powiedzieć , mam w dupie zdanie tego gościa , ale mam w dupie zdanie Gościa , od którego mam to i tamto dobro , to już nie każdy . Ja nie potrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal, generalnie mam w dupie kto co o mnie myśli i tego się całe życie trzymam

tylko do Tych , którzy niewiele , lub prawie nic mogą Ci dać lub mają żaden lub wcale wpływ na Twoje Życie

 

oraz tych którzy nie znając mnie wcale , a mają najwięcej do powiedzenia

 

odbiegamy od tematu trochę , wiec wróćmy do zatoki nudystów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec wróćmy do zatoki nudystów

wróćmy ?

Chodżmy raczej ( oprócz tych Trzech co juz Tam są).

Acha ,,, to majty w dół i smiałooooo,,, jakże wielu chętnych , tylko odwagi im brak . To stójcie dalej za ogrodzeniem z lornetką i licznie na innych( że wejdą). Puki jeszcze Ślońce świeci i można złapać złotą opaleniznę ;). Acha , lepiej w majtkach ,bezpieczniej .No cóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×