Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, w sumie to jak nigdy w polu nie byłaś, to może kopalnia do Ciebie trafi lepiej. :twisted:

Gdzie kopalnie ,a gdzie delikatne podmuchy wiatru roznoszące woń świeżej gnojówki po okolicy . :P

 

-- 31 sie 2013, 20:16 --

 

Hans, chcesz mi przekazać, ze on śmierdzący i ona też? :lol:

Taki jaskiniowy sex :P Pierwotny,prawdziwy ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi,

Nigdzie nie napisałem, że od razu, chociaż takich też na świecie nie brakuje. Co kto lubi.

 

 

Śmierdzenie jest aseksowne jak dla mnie. Wolę zapach czystości. Zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kopalnie ,a gdzie delikatne podmuchy wiatru roznoszące woń gnojówki po okolicy .

 

Mi to w głowie jakieś odludne, niezkazitelne , dalekie od ludzkich oczu ciepłe morskie plaże ,,,i w tej scenerii ja jako Pan Bóg mnie stworzył , a obok Ona , zgrabna , szczupła w co najważniejsze naga i w moim typie. O resztę nie pytajcie , wy co siedzą Wam w głowach kopalnie , gnojówki i gumofilce . Każdy inaczej w sumie pojmuje Wolność ,,, w seksualnej skórze pożądliwości ciał , żaru lubieżności i odgłosów rozkoszy,,,na samym końcu gdzieś :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kopalnie ,a gdzie delikatne podmuchy wiatru roznoszące woń gnojówki po okolicy .

 

Mi to w głowie jakieś odludne, niezkazitelne , dalekie od ludzkich oczu ciepłe morskie plaże ,,,i w tej scenerii ja jako Pan Bóg mnie stworzył , a obok Ona , zgrabna , szczupła w co najważniejsze naga i w moim typie. O resztę nie pytajcie , wy co siedzą Wam w głowach kopalnie , gnojówki i gumofilce . Każdy inaczej w sumie pojmuje Wolność ,,, w seksualnej skórze pożądliwości ciał , żaru lubieżności i odgłosów rozkoszy,,,na samym końcu gdzieś :lol:

 

My ,znaczy ja :smile: mieszkaniec i bywalec nieznanych prawie nikomu najpiękniejszych bałtyckich wydm, rozumiemy Twoją tęsknotę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bywalec nieznanych prawie nikomu najpiękniejszych bałtyckich wydm, rozumiemy Twoją tęsknotę

 

wydmy były Twoje , ale czy odwiedziłeś Zatokę Nudystów z jakąś piękną Panną?

 

Boleję nad tym faktem ,ale nie. Na pewno się poprawię , bo nie ma przyjemniejszego uczucia jak poranna bryza chłodząca rozgrzane ciała :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bywalec nieznanych prawie nikomu najpiękniejszych bałtyckich wydm, rozumiemy Twoją tęsknotę

 

wydmy były Twoje , ale czy odwiedziłeś Zatokę Nudystów z jakąś piękną Panną?

 

Na samym końcu Helu jest piękna plaża ,powoli pustoszejąca o tej porze roku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

rotten soul napisał(a):

detektywmonk,

Spotkaj sie z jakas, kto wie, moze wtedy poogladasz Tutaj to nie licz na takie rzeczy.

 

Smutek mnie ogarnia

 

Mnie też DetedtywMonk ogarnia smutek niejaki ,,,ale może nie trzeba tracić Nadziei ,że w końcu odważy się jakaś Nudystka i odkryje nam Tutaj pośladki jędrne i zgrabne na widok których będziemy ślinę przełykać ,,,może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, tu chodzi o wyzwolenie się wszak te pośladki nie muszą być jędrne i zgrabne

 

Oczywiście ,

byłbym kontent nawet jakby tu 200kilo żywej wagi odkryło swoje piękności , ale sama rozumiesz jak to z chłopami bywa ,co bardziej cieszy ich oko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym końcu Helu jest piękna plaża ,powoli pustoszejąca o tej porze roku

 

Wierzę , to musi być swoisty Koniec Świata , koniec Widnokręgów,, nieziemskie i ,,,właściwe i piękne.

 

 

Właśnie tak . Koniec i początek w jednym.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

rotten soul napisał(a):

detektywmonk,

Spotkaj sie z jakas, kto wie, moze wtedy poogladasz Tutaj to nie licz na takie rzeczy.

 

Smutek mnie ogarnia

 

Mnie też DetedtywMonk ogarnia smutek niejaki ,,,ale może nie trzeba tracić Nadziei ,że w końcu odważy się jakaś Nudystka i odkryje nam Tutaj pośladki jędrne i zgrabne na widok których będziemy ślinę przełykać ,,,może

Czekam.Mam już swoje typy ( to jest forumowiczki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×