Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie, kogo chciales obrazic?:P

 

Wszystkich oczywiście i jak zwykle się udało ,bo wystarczy tylko lekka żaluzja i wszyscy juz sie czują obrażeni :mrgreen:

 

ps.miałem na myśli że Ophelia podnieca się jak ktoś jest na niewidoku-w sensie łatwo dziewczyne rozpalić małym nakładem pracy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno wystarczy miec zapalke.ale raz stracilam w ten sposob wlosy :P

 

Skandal,jak można rzucać się z zapałkami na rude włosy,toż to świętość!! :uklon: no chyba że farbowane,to i pewnie lepiej się palą..

 

-- 06 wrz 2013, 23:31 --

 

buka, Chill, toż ja też świrowałem:P

 

ufff,to dobrze,nie chciałbym mieć zatargów z ratownikiem medycznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno wystarczy miec zapalke.ale raz stracilam w ten sposob wlosy :P

 

Skandal,jak można rzucać się z zapałkami na rude włosy,toż to świętość!! :uklon: no chyba że farbowane,to i pewnie lepiej się palą..

 

-- 06 wrz 2013, 23:31 --

 

buka, Chill, toż ja też świrowałem:P

 

ufff,to dobrze,nie chciałbym mieć zatargów z ratownikiem medycznym

 

Jeszcze nie ratownik :) Aczkolwiek do czego służy norcuron już wiem ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, pasuja mi moje farbowane klaki do jasnej cery, piegow i niebieskich oczu 8)

 

dobra,dobra,na to mnie nie weźmiesz.kobiety niebieskookie są owszem,niebiańskie ale są też cholernie..ciężkostrawne:P

 

to tak jakby się upijać Johny Walkerem.Hmm,no dobra to nie jest jakiś wybitny trunek,ale nazw drogich alkoholi nie znam żeby przytoczyc w przykładzie-no wiecie o co mi chodzi,co nie?

 

dobra,ide przelać swój śmierdzący trunek i posłuchać szeptu bąbelków:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi, bo moglabym byc whisky i zeby mnie wypil mlody tom waits, a potem oblizał usta.

moze to zalezy od faceta po prostu?

 

-- 07 wrz 2013, 00:59 --

 

a ja ide spac, bo popijalam leki alko :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi, bo moglabym byc whisky i zeby mnie wypil mlody tom waits, a potem oblizał usta.

 

ale teraz jest już tom waits stary i jakby wypił to mógłby się nie oblizać,a co gorsza solidnie beknąć naprzykład.

 

ja tam lubie młode wino,swoje najlepiej:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, a ja wiem ? , też chciałabym się tego dowiedzieć , prawdopodobnie , ten ktoś kto tak twierdzi wywnioskował z moich postów :roll::roll: pozostaje mi tylko usiąść i płakać nad tym , że jestem taka zła bardzo zła ( widocznie zrobienie tatuażu było adekwatne do tego jaka jestem ) :twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, ano biorąc pod uwagę, że w ogóle na focie większość cycków to męskie,a tych które mi się nie podobają to nie komentuję :D

Ale tych kształt mi się podoba, zamieniłabym się chętnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyluzowani ludzie , co by nie mówić, przynajmniej bardziej niz mówcy w Tym Wątku ,,,i zdaje mi się ,że na winnicy ,ale nie jestem pewnien tego do końca ( -na zbyt mały kształt liści , może ktoś mnie poprawi , chociaz te butelki wina będą wskazówką) , a więc w miejscu , gdzie za około 2 tygodni będę śmigał w gaciach niestety , ale za to dobrze nagrzany trawą ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×