Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


vigowawa

Rekomendowane odpowiedzi

mam na imie Piotrek, znalazlem to forum poniewaz chce sobie pomoc, mysle ze jestem w depresji, czesto nic mi sie nie chce, czuje sie ciagle samotny i nikt mnie nie rozumie i czesto mam bardzo czarne mysli... :( moze znajde tu pomoc... nie mam dziewczyny co mnie czasami doprowadza do szalu...zastanawiam sie czemu tacy debile ktorzy nei zasluguja na to maja po 3 dziewczyny naraz nie zawsze odpicowane lalunie... drazni mnie to ze nie rozumiem zycia

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć miśki. Te wesselsze i te smutniejsze:) Mam taką malutką prośbę. Mógłby mi ktoś polecić jakiegoś lekarza od duszy w Krakowie? Takiego dobrego, co by umiał pomóc znaleźć się jakoś z powrotem. Ps. Nigdy nie byłem u żadnego psychologa, i jakoś się strasznie się nieswojo z tą myślą czuję, ale jest coraz gorzej i chyba trzeba będzię się wybrać:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ,heh widzę że nie jestem sam z takim problemem:/ właśnie to mnie też dobija:/ a te czarne myśli to u mnie codzienność :/ nikt nie zrozumie co gnębi ,czego sie obawia ,jaki jest sens codzienności ,do czego doprowadzi ,ma sie w sobie taką pustkę -ogromną potrzebę mieć kogoś bliskiego, kto by zrozumiał co sie w głebi czuje, pocieszyłby ,być dla kogoś potrzebny ,kochany i dla kogo miało by się sens życia .... a jak sie okazuje właśnie niektóre,(większosć) kobiet wolą takich facetów którzy ,ich olewają ,traktują jako zabawkę na chwilę ,po czym wykorzystują i porzucają :/ sam ich nie rozumiem dlaczego tak postępują :/ ale nadal 3mam sie jakoś ,choć przyznam że chwilami są takie myśli ,że sie nie uda w tym potłuczonym świecie ,że lepiej sobie odpuścić... ale po chwili zbiera sie jakoś człowiek do kupy uświadamiając sobie, że warto dalej kroczyć ,że ktoś w końcu ujrzy jakim sie jest naprawde w głebi dobrym jest, że tylko sie chce być kochanym i kochać a nie szukać przygód, nie szanując przy okazji uczuć innych kobiet :/ --- wstyd sie przyznać ze nasza płeć jest taka popier... ale cóż nie wszyscy jak widać to ;) hehe bo takich 3ch jak nas 2óch nie ma chyba ani jednego :))) kiedyś los przypomni sobie o nas 3ba wierzyć :):):):):):):):):):) pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej vigowawa. Miło Cię poznać.

 

Jak się szuka, to się nie widzi tego, co koło nosa. Zazdrość tylko Cię dodatkowo zaślepi. Polecam więc zając się swoim życiem a nie czyimś. Poza tym życzę dużo cierpliwości. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×