Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Aj dobijacie mnie:)

W avie jest Mikołaj Cieślak z KMN,moje zdjęcie jest gdzieś na forum w odpowiednim dziale.

 

Zapytam z ciekawości , duzo ludzi przychodzi na takie spotkania? Jest jakiś podział wiekowy , według upodobań?

Więcej babek , czy facetów? I ile trwa rozmowa z jedną osobą?

 

Zasady speed dating'u są wyjątkowo proste.

Na początku zabawy każdy uczestnik otrzymuje kartę z numerami i imionami uczestników płci przeciwnej. Panie zajmują swoje miejsca, a panowie dosiadają się. Po 5-8 minutach (w zależności od ilości uczestników) organizator daje sygnał panom aby przesiedli się i zmienili partnerki. Panie zostają na swoich miejscach. Randkowanie trwa do momentu aż wszystkie pary będą miały okazję ze sobą porozmawiać.

Jeżeli któraś z osób zrobi na Tobie pozytywne wrażenie, to po zakończeniu rozmowy zaznaczasz to na swojej karcie z listą osób. Po zakończeniu spotkania organizatorzy zbierają wszystkie karty uczestników, sprawdzają je i jeśli dwie osoby wzajemnie się sobie spodobały – następnego dnia otrzymują one maila bądź smsa z imieniem i numerem telefonu drugiej osoby.

Tyle organizatorzy,jak sprawdze jak jest to opowiem.

" wsiadł do autobusu człowiek z mikrofonem na głowie"

a nie z liściem?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

" wsiadł do autobusu człowiek z mikrofonem na głowie"

 

a nie z liściem?:P

 

Z liściem to w piosence , u Ciebie okularnik z mikrofonem.

wiesz , nie wiem czy bym sie odważyl na takie co , jak Ty chcesz iść.

Wolałbym się najarać trawy i wyrwać jaką pannę gdzieś w klubie . A tak jak Ty to troche mi to zwierzęcy spęd przypomina i nie wiem czy bym tam wytrzymał napięcie i nie wybuchł śmiechem , albo sperdoli+ł niby to do ubikacji sie wysikać.

Brawo u Ciebie za odwagę . Jak już Jaką wychaczysz to pochwal się zaraz . A zonaci też mogą tam wędkę zarzucić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

" wsiadł do autobusu człowiek z mikrofonem na głowie"

 

a nie z liściem?:P

 

Z liściem to w piosence , u Ciebie okularnik z mikrofonem.

wiesz , nie wiem czy bym sie odważyl na takie co , jak Ty chcesz iść.

Wolałbym się najarać trawy i wyrwać jaką pannę gdzieś w klubie . A tak jak Ty to troche mi to zwierzęcy spęd przypomina i nie wiem czy bym tam wytrzymał napięcie i nie wybuchł śmiechem , albo sperdoli+ł niby to do ubikacji sie wysikać.

Brawo u Ciebie za odwagę . Jak już Jaką wychaczysz to pochwal się zaraz . A zonaci też mogą tam wędkę zanurzyć?

 

Ja też gratuluje odwagi ( Dean )^2

Zresztą dla mnie bezsensowne jest takie rozmowa 5-8 minut następny 5-8 minut następny :roll:

O czym można rozmawiać w takich skrojonym czasie. albo za grubszą potrzebą? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwale się tylko nie wiem czy sie z rozpędu nie zapisałem do złej grupy wiekowej :pirate:

Bo to tak było pod wpływem impulsu i nie popatrzyłem dokładnie:P

Będę czekał na smsa od organizatorów,ale jak cos to się wycofam i jeszcze raz sie zapisze tylko na właściwą grupę:P

 

Ja do klubu też pójde tylko jak pisałem samemu ciezko mi jakoś iść.

( Dean )^2, Lepiej sobie zmień avek bo zakrzywia postrzeganie Twojej osoby

Nie wiem czy wygladam wiele lepiej od niego xd a lubie tą buźke i mój podpis to cytat ze skeczu w którym Mikołaj występuje:P

 

Wiesz właśnie o to chodzi może,że masz 5-8 minut,zaskocz ją i może sie uda:)A jak sie rozmowa nie klei to szybko możesz zwiać bez konsekwencji:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle o czym się tam rozmawia? O pracy ?, o zaciągniętych długach i niemożności ich spłacenia ?, o swoich urkę burke, podgodzie , czy komplementujemy jaka fajna z Ciebie Pani?

Musiałbym chyba prochu sie najeść przed takim spotkaniem , ściecha w jeden otwór , ściecha w drugi i tematy lecą jak z rękawa ;) ,,,,zero stresiku.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2 a nie próbowałeś po prostu wyjść na miasto i poderwać? przecież z wyglądu jest z Tobą ok. Z przedziałem 18+... nie powinieneś mieć problemu ;) Ile masz lat teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym skłonny się założyć z Tobą, że jak pójdziesz sam do klubu to sam z niego nie wyjdziesz, pod warunkiem że swoim zachowaniem nie będziesz odpychać. Jak będziesz zachowywać się normalnie to nie ma opcji żebyś kogoś nie poderwał w dużym dobrym klubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile za to płacisz , szczerze?

 

Za darmo to wiesz w co można dostać..:P

Cena to 30 złotych.

 

Byłbym skłonny się założyć z Tobą, że jak pójdziesz sam do klubu to sam z niego nie wyjdziesz, pod warunkiem że swoim zachowaniem nie będziesz odpychać. Jak będziesz zachowywać się normalnie to nie ma opcji żebyś kogoś nie poderwał w dużym dobrym klubie.

 

Chce iść do tych klubów i pójde,tyle że nie za bardzo wiem gdzie.Sporo ogarnąłem swój wygląd,ciuchy,nawet pewnośc siebie,ale samemu niestety latwo nie będzie.Nie wiem co to znaczy dobry klub,ja uderzam raczej w studenckie i jakieś bardziej eleganckie bo nei będe sie bił w moich nowych drogich ciuchach na które musze zapieprzać na budowie po 10 h:P:P

 

Na odwage paro i jedno,maks 2 piwka i witaj przygodo ! lol

W tym roku będe miał 23,ale wole mowic ze mam 22 z racji na moje doświadczenie w związkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, Ciuchy dają dużo, sam ubieram się bardzo dobrze i widzę nieraz jak laski się patrzą na to czy na tamto. Śmieszne ale prawdziwe :( Najważniejsze żebyś czuł się w nich sobą, ja noszę się tak jak lubię i z klasą, do tego dobry perfum i jeżeli o kwestie wierzchnią jest tak jak być powinno. Problemy zaczynają się pod nią ale nie o mnie tutaj teraz mowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja w ogóle nie miałem nikogo nigdy.Kiedyś beczałem że nikt mnie nie chce,ale ostatnio zrobiłem sobie rachunek sumienia mały i nie do końca to była prawda :roll: także terapia też mnie nie ominie bo odpycham i odpycham a potem becze że jestem sam :brawo:

Oj 30 zeta to drogo za miłość? lol :P

 

( Dean )^2, Ciuchy dają dużo, sam ubieram się bardzo dobrze i widzę nieraz jak laski się patrzą na to czy na tamto. Śmieszne ale prawdziwe Najważniejsze żebyś czuł się w nich sobą, ja noszę się tak jak lubię i z klasą, do tego dobry perfum i jeżeli o kwestie wierzchnią jest tak jak być powinno. Problemy zaczynają się pod nią ale nie o mnie tutaj teraz mowa

No to samo zauważyłem + kontakt wzrokowy którego nagminnie unikałem i nagle jakoś aptekarki i sklepowe się szeroko uśmiechają,aż miałem do jednej zagadać o numer ale jakoś czułem że za młody dla niej jestem.

Choć to błąd pewnie bo już raz tak mi sie zdawało i nie wziąłem numeru od najlepszej laski jaka mnie w życiu podrywała,bo starsza.Jak tak sobie mysle czasem co ja wyczyniam w tym życiu to normalnie krew mnie zalewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×