Skocz do zawartości
Nerwica.com

BUPROPION/AMFEBUTAMON (Bupropion Neuraxpharm, Oribion, Welbox, Wellbutrin, Zyban)


nella31

Rekomendowane odpowiedzi

ladywind nie probowalem, ale nawet na malej dawce mirty bylem bardzo rozdrazniony, mysle ze tylko ze wzgledu na to ze mam bardzo dobre chamulce nie zrobilem krzywdy ani nikomu ani sobie. Posluchaj prawda jest ze ja zle reaguje na leki wiec nie mozna ze mna za mocno kombinowac. Jak bede u lekarza bede rozmawial o elektrowstrzasach, bo mysle ze moge miec zniszczone neurony w hipokampie, z tad absurdalny bol, klasyczne leki moga mi tylko pomoc i to tez tylko jeden na dzien dzisiejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresyjny, elektrowstrząsy? :o dla mnie to ostateczna ostateczność, jak ktoś wypróbował wszystkie grupy leków i nie pomogła żadna. Większość po jakiś lekach ma skutki uboczne i jedno woleć, trzeba czasem coś zaakceptować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie to jest naturalna kolej rzeczy, czego sie bac? mam chodzic caly czas z tymi wypiekami na twarzy od tero-exa anafranila? Ze sie odbuduje mozg? Ze moge zaczac nowe zycie? Tego mam sie bac?, skoro jestem wypelniony seretonina po brzegi o czym swiadcza wypieki na twarzy a nadal mam objawy to jakie jest inne wyjscie? ... chyba nie risperidon, hehe

 

-- 04 sie 2013, 23:12 --

 

potencjalizowac sulpirydem? Ale po co skoro ja wygladam jakbym mial 38 stopni garaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie można domniemać że pełne terapeutyczne działanie bupropionu (po ok. 4-6 tyg przewlekłego stosowania) będzię mniej więcej odczuwane podobnie jak pierwszego dnia gdy przyjmiemy go w wersji rozkruszonej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 tydzień i 3 dzień, jest tak jakbym nie brała żadnego leku, brak nastroju i ciągłe, kompulsywne odliczanie do końca dnia.

 

Teoretycznie można domniemać że pełne terapeutyczne działanie bupropionu (po ok. 4-6 tyg przewlekłego stosowania) będzię mniej więcej odczuwane podobnie jak pierwszego dnia gdy przyjmiemy go w wersji rozkruszonej.

 

Byłoby cudownie, bo pierwsze dawki wellbutrinu wspominam bardzo, bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Jakbys mogl to napisz mi gdzie najlepiej jej szukac(weterynarze, koledzy kolegow ktorzy sie tym zajmuja) Jaka forme ketaminy moge tymi drogami dostac? Jaka dawke wziac najbezpieczniej? W jakich odstepach czasowych ja brac? Czy wiaze sie z tym jakies ryzyko dla mnie. I czy jest szansa ze rozjasni mi sie kwestia interpretacji swiata, ze bede wszystko klarowniej widzial. Ja mam mala wiedze, wiec sory z gory jezeli pytania wydadza ci sie dziwne. Dzieki za odp.

 

-- 11 sie 2013, 10:19 --

 

i jeszcze jak biore 1,5 tbl anafranilu o godz. 19 to o ktorej wlaczyc ketamine?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te pytania kieruj na forum hyperreala. Na początek poczytaj (najlepiej na en.wiki) co to w ogóle jest i jak to dziala. A anafranilu lepiej z tym nie łącz.

 

co do bezpieczenstwa to poza malym prawdopodobieństwem wystapienia epizodu psychotycznego (mniejszym od mph) nic ci nie grozi. Oczywiscie jak jej nie przedawkujesz bo w takim przypadku zadziała jako anestetyk.

 

Ketamina sama w sobie dziala silnie neuroprotekcyjnie. Jej analogi to etketamina i metoksetamina. Wpisz te nazwy w google a wszystkiego sie dowiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie nie zdajesz sprawe jak ja chcialbym wyjsc z tego. Lekarka kazala mi rozmawiac z ludzmi wiec ja codziennie z kims gadam nieznajomym(dziewczyny), ale nic z tego nie wychodzi.Czuje sie bardzo slabo intelektualnie, proznia w piersiach, czuje sie nienaturalnie. Stary nie da sie.Mowie ci. Pieprzona masakra. Chetnie bym piwo wypil, ale nie moge. Dzisiaj rowerem przejechalem 55 km, jezdze zawsze kiedy moge. Pisze to zebys wiedzial ze ja walcze, ale nie przebije tego muru. Ja potrzebowal bym jakiegos przewodnika jezeli chodzi o ketamine. Po 4 tyg od zmniejszenia o 0,5 anafranilu wraca bol z tych na okraglo. Nie moge sobie wyobrazic jak moglbym zejsc z anafral i wejsc na kete. I chyba nikt nie opracowal jej w dawkach terapeutycznych pod katem depresji( stworzenie obrazu swiata,samego siebie, wyostrzenie percepcji), przeciez sa jakies dysocjacje, halucynacje. Z kad ja mam wiedziec ze cos takiego sie u mnie nie pojawi. Jak by byl ktos taki kto wyszedl za jej sprawa z choroby psychicznej bylo by mi latwiej.

 

-- 11 sie 2013, 20:14 --

 

jakby byly jakies kliniki, ktore lecza ketamina tak jak sa podobno tym lekiem z drzewa afrykanskiego na uzaleznienia( zapomnialem nazwy tej substancji) widzisz jak jest z moim mozgiem, jest zamulony.

 

-- 11 sie 2013, 20:24 --

 

ibogina, teraz sobie przypomnialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz w rodzinie jakiegos weterynarza? Ja jakbym mial to bym juz znalazl sposob jakby to sobie zalatwic. Nie widze innego sposobu. Dozowalbym sobie ketamine od czasu do czasu i moze caly ten burdel w glowie w koncu by sie naprostowal..(w koncu dziala neuroprotekcyjnie.). Depresyjny jezeli kiedys to sobie zalatwisz to nie zapomnij o starym kumplu z nerwicy....Bo ja wlasciwie nie mam lepiej niz Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lzy mi sie zakrecily jak przeczytalem twoje 2 ostatnie zdania, mysle ze gdyby nie anafranil to dobrze bym to poczul ale niestety wykresla bol na okraglo ale wyzsze odczucia rowiez. Nie zapomne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znasz angielski? jak tak to przeczytaj to jak najuważniej.

 

http://psyberspace.com.au/ketamine/

http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/j.1526-4637.2006.00101.x/abstract

http://www.nih.gov/news/pr/aug2006/nimh-07b.htm

http://www.nih.gov/news/pr/aug2006/nimh-07b.htm

 

ketamina to nie SSRI, wystarczy kilka tabletek (ew. zastrzykow) a czasem i jedna zeby wyzwolic (czy trwaly to zalezy od osoby) efekt antydepresyjny i przeciwlekowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem..widze czytam ze dzialanie szybkie i nadwyraz skuteczne ale moge tylko czytac bo nijak nie mam jak tego zalatwic.

 

sylvek prosze Cie opisz dokladnie na czym polega tak silne dzialanie antydepresyjne dzialanie tej ketaminy...Co ona wlasciwie powoduje ..na co dziala..Moze uaktywnic jakies rejony mozgu odpowiedzialne za motywacje, za uczucia/emocje...zmniejszy neuroretyzm...spwooduje wieksze zainteresowanie światem? . O co tak naprawde w niej chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem..widze czytam ze dzialanie szybkie i nadwyraz skuteczne ale moge tylko czytac bo nijak nie mam jak tego zalatwic.

 

sylvek prosze Cie opisz dokladnie na czym polega tak silne dzialanie antydepresyjne dzialanie tej ketaminy...Co ona wlasciwie powoduje ..na co dziala..Moze uaktywnic jakies rejony mozgu odpowiedzialne za motywacje, za uczucia/emocje...zmniejszy neuroretyzm...spwooduje wieksze zainteresowanie światem? . O co tak naprawde w niej chodzi.

Ale przecież LPD np bupropion fluoksetyna reboksetyna wenlafaksyna z reguły podnoszą motywację. Fluo zawsze dodaje energii i zmienia sposób myślenia w ten sposób że niweluje neurotyczne widzenie świata. Nie trzeba siegać po jakieś niesprawdzone środki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~efrid

 

Dawno nie pisales. Co tam u Ciebie? . Nie pisalbym o ketamine gdybym nie mial doświadczenia z tymi środkami. Ja naprawde mam dosyc tego chemicznego dzialania ssri i tej sztucznosci a przy tym pobudzenia z sennoscia. Dla mnie te leki to gówno wiec chyba rozumiesz czemu szukam dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak rozumiem. Ale sam się przekonałem, że nie można generalizowac. SSRI to bardzo różne leki np paro i fluo ich działanie jest tak odmienne.

Biorę fluoksetyne. Dodaje energii, niweluje senność, i to całe neurotyczne postrzeganie świata, poprawia koncentrację, funkcje poznawcze, skojarzenia. Fakt że sztucznie pobudza ale nie można mieć wszystkiego. Są przecież gorsze skutki uboczne. Na ewentualne sztuczne pobudzenie świetnie sprawdza się mianseryna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubudubu, a brałeś ten wellbutrin? skoro tak narzekasz na sennosc po ssri. też tak po nich mam, ale na wellu zero senności było i energia od rana do wieczora i niestety potem i w nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×