Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd u Ciebie takie myśli??

Skąd myśl,że jest za późno, że jesteś martwy wewnątrz a dni Twe są policzone??

Przecież nie jesteś starym dziadkiem, który kona na łożu śmierci bo oto nadszedł jego czas..

Jesteś młodym mężczyzną/chłopakiem..Masz zaledwie 26lat.. Więc skąd takie myśli??

 

26 lat to nie dużo jak na kolesia który nawet się nie całował? Przecież to jest śmiech na sali :D pomijając fizyczność to nawet za samą wiedzę i obyciu w związku jestem zdyskwalifikowany a gdzie tam cała reszta pakietu defektów... a męczyć się jako samotny pryk do iluś tam lat nie wyobrażam sobie, jak to ktoś dobrze powiedział kiedyś "trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny niepokonanym" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd u Ciebie takie myśli??

Skąd myśl,że jest za późno, że jesteś martwy wewnątrz a dni Twe są policzone??

Przecież nie jesteś starym dziadkiem, który kona na łożu śmierci bo oto nadszedł jego czas..

Jesteś młodym mężczyzną/chłopakiem..Masz zaledwie 26lat.. Więc skąd takie myśli??

 

26 lat to nie dużo jak na kolesia który nawet się nie całował? Przecież to jest śmiech na sali :D pomijając fizyczność to nawet za samą wiedzę i obyciu w związku jestem zdyskwalifikowany a gdzie tam cała reszta pakietu defektów... a męczyć się jako samotny pryk do iluś tam lat nie wyobrażam sobie, jak to ktoś dobrze powiedział kiedyś "trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny niepokonanym" :lol:

Ja tam do ponad 30-tki sie nie całowałem, wszystko przed tobą, ale na pewno pewności nie dodaje coś co zwykle mają już za sobą 15 latki.

Podobno bardzo młodo wyglądasz zawsze możesz ściemnić że masz mniej lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, młody jesteś..

 

Chciałam jeszcze się zapytać dlaczego uważasz się za "odpada" :evil: ??

Co powoduje takie myśli u Ciebie??

Jaka jest różnica między Tobą teraz a Tobą z przeszłości??

Bo jestem mega leniem, mega tchórzem, słabeuszem i bardzo niezaradny życiowo. Tchórzem, słabeuszem i bardzo niezaradny byłem zawsze, tylko kiedyś nie zdawałem sobie tak z tego sprawy, leniem kiedyś byłem mniejszym, teraz jestem coraz większym (nawet z domu coraz częściej wychodzę niechętnie, bo nie chce mi się).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do ponad 30-tki sie nie całowałem, wszystko przed tobą, ale na pewno pewności nie dodaje coś co zwykle mają już za sobą 15 latki. Podobno bardzo młodo wyglądasz zawsze możesz ściemnić że masz mniej lat.
.Fakt, trafia mnie jak widzę nastolatków, którzy już mają udane związki i wszystko z tym związane. Z postury nic się nie zmieniam od 10 lat, nie licząc włosów gdzieniegdzie jest trochę więcej a gdzieniegdzie mniej :smile: Natomiast coraz częściej dostaje sygnały że się postarzałem i zdziadziałem z twarzy. Zapewne jest to wynik mojego świetnego życia pełnego miłości, spełnienia i szczęścia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd u Ciebie takie myśli??

Skąd myśl,że jest za późno, że jesteś martwy wewnątrz a dni Twe są policzone??

Przecież nie jesteś starym dziadkiem, który kona na łożu śmierci bo oto nadszedł jego czas..

Jesteś młodym mężczyzną/chłopakiem..Masz zaledwie 26lat.. Więc skąd takie myśli??

 

26 lat to nie dużo jak na kolesia który nawet się nie całował? Przecież to jest śmiech na sali :D pomijając fizyczność to nawet za samą wiedzę i obyciu w związku jestem zdyskwalifikowany a gdzie tam cała reszta pakietu defektów... a męczyć się jako samotny pryk do iluś tam lat nie wyobrażam sobie, jak to ktoś dobrze powiedział kiedyś "trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny niepokonanym" :lol:

 

 

Eeee... No zdarza się.. Nic już na to nie poradzisz.. Jedynie możesz to zmienić..

Najpierw musi być CHĘĆ aby coś zmienić w swoim życiu..

 

I zdecydowanie nie jesteś jedyny, który ma takie problemy.. Przeszłość zostaw za sobą a zainteresuj się tym co teraz i przed Tobą.. Bo czasu nie cofniesz..

I skończ wbijać sobie do główki czarne myśli..

 

-- 04 sie 2013, 16:49 --

 

mark123, młody jesteś..

 

Chciałam jeszcze się zapytać dlaczego uważasz się za "odpada" :evil: ??

Co powoduje takie myśli u Ciebie??

Jaka jest różnica między Tobą teraz a Tobą z przeszłości??

Bo jestem mega leniem, mega tchórzem, słabeuszem i bardzo niezaradny życiowo. Tchórzem, słabeuszem i bardzo niezaradny byłem zawsze, tylko kiedyś nie zdawałem sobie tak z tego sprawy, leniem kiedyś byłem mniejszym, teraz jestem coraz większym (nawet z domu coraz częściej wychodzę niechętnie, bo nie chce mi się).

 

 

Próbowałeś to zmienić??

Poczynić jakiekolwiek malutkie kroczki aby coś z tym zrobić, chociaż spróbować wyjść na przeciw temu wszystkiemu??

Izolacją nic nie zdziałasz..

Może warto byłoby coś z tym zrobić??

 

-- 04 sie 2013, 16:50 --

 

silence_sadness,

 

Mam nadzieję,że nie masz na myśli mnie

 

nie no, my już sobie uzgodniliśmy tą kwestię przecież :)

 

 

 

No ja myślę.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

Idąc Twoim tokiem rozumowania detektyw dotyka ja penisem w policzek na powitanie :P Hmm.. to ciekawe. :D Dość niespotykana forma okazywania grzeczności i sympatii. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczylem kolejny krok w relacjach damsko-meskich (i wcale nie chodzi tu o randke). Spotkalem sie z pewna...nie, nie dziewczyna....tylko kobieta. Gadalo nam sie calkiem dobrze. Czy to oznacza, ze malolaty w moim wieku sa zbyt malo dojrzale na mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio szukam głównie na takim portalu dla niepełnosprawnych, no i w końcu udało mi się tam umówić na randkę i jest jakiś sukces ;) bo w parku na uboczu różne rzeczy robiliśmy, ale takiego zwykłego seksu to już prawie 2 lata nie miałem. Parę miesięcy temu z kolei taką jedną z Sympatii się obmacywałem na sofie w pubie. Nie za wielkie sukcesy ale zawsze coś. Takie mam spostrzeżenie że najtrudniej jest zacząć się całować a potem to już łatwiej przechodzi się do obmacywania czy żeby rękę do majtek włożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio szukam głównie na takim portalu dla niepełnosprawnych, no i w końcu udało mi się tam umówić na randkę i jest jakiś sukces ;) bo w parku na uboczu różne rzeczy robiliśmy, ale takiego zwykłego seksu to już prawie 2 lata nie miałem. Parę miesięcy temu z kolei taką jedną z Sympatii się obmacywałem na sofie w pubie. Nie za wielkie sukcesy ale zawsze coś. Takie mam spostrzeżenie że najtrudniej jest zacząć się całować a potem to już łatwiej przechodzi się do obmacywania czy żeby rękę do majtek włożyć.

 

 

:shock::shock::shock:

 

Takie rzeczy na pierwszym spotkaniu??

W parku na ławce??

Na sofie w pubie??

Z kimś kogo sie "PRAWIE nie zna"..

 

Eeee.. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio szukam głównie na takim portalu dla niepełnosprawnych, no i w końcu udało mi się tam umówić na randkę i jest jakiś sukces ;) bo w parku na uboczu różne rzeczy robiliśmy, ale takiego zwykłego seksu to już prawie 2 lata nie miałem. Parę miesięcy temu z kolei taką jedną z Sympatii się obmacywałem na sofie w pubie. Nie za wielkie sukcesy ale zawsze coś. Takie mam spostrzeżenie że najtrudniej jest zacząć się całować a potem to już łatwiej przechodzi się do obmacywania czy żeby rękę do majtek włożyć.

 

Niepełnosprawni umysłowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×