Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

no pewnie najlepiej żeby państwo wszystko na tacy pod nos podstawiało :roll:

Nie, lepiej żeby zajmowało się chapaniem kasy na kolejne samochody i wille dla rządzących... :roll: Poza tym nie wiem, na refundację leków nikt jakoś nie narzeka, na refundację problemów z zaspokojeniem popędu seksualnego już tak... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, pewnie dlatego, że leki są niezbędne a służba zdrowia uwaza seks za zbędny u osób chorych. Zreszt a dalej jest w społeczeństwie przekonanie, ze osoby z zespołem downa nie mogą sypiać ze sobą.

Chyba nie tyle "nie mogą", bo sprzęty to im raczej działają, co "nie powinny" bo edukacja seksualna wśród ludzi bez Downa kuleje, a co dopiero w ich przypadku? Po co przynosić na świat kolejne dziecko upośledzone? Tutaj to akurat ma sens. Ale wystarczyłoby kobietom z Downem wszczepiać implanty antykoncepcyjne i problem z głowy.

 

Co do leków to jest śmieszna sprawa. Refundowane są na przykład moje antydepresanty, ale już proszki przeciw biegunce czy bólowi głowy - nie. Tak więc, "obywatelu, dopłacimy ci abyś był w stanie wyjść z domu i zapierdalać na nasze pensje, a to że cię przy tym łeb boli i masz sraczkę nas nie interesuje".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,

Nie, lepiej żeby zajmowało się chapaniem kasy na kolejne samochody i wille dla rządzących...

 

zawsze się zastanawiam co ludzie chcą powiedzieć przez takie hiperbole?

że każda rzecz wobec której znajdzie się coś gorszego jest przez to dobra?

 

 

Poza tym nie wiem, na refundację leków nikt jakoś nie narzeka, na refundację problemów z zaspokojeniem popędu seksualnego już tak

 

 

to są dwie różne sprawy, lek na chorobę jest, a brak seksu nie jest chorobą.

 

to już żądanie spełniania zachcianek.

 

na zachcianki się samemu pracuje.

 

jak nie to masz substytuty, darmowa zupka w jakiejś fundacji, rączkowska itp.

 

 

równie dobrze mogę stwierdzić, że mam kompleks krzywego nosa, który powoduje fobię i izolacje społeczną i sobie zażyczę zaraz refundacje 3000zł.

albo od dziecka marze od lamborghini i jestem sfrustrowany jego brakiem, to państwo powinno mi zapewnić.

 

bo jak nie zapewni, to mogę komuś ukraść, albo popadnę w zgorzknienie i depresję :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, tak ale kobiety z zespołem downa mogły by być zabezpieczane na wypadek ciąży. Była nawet taka sprawa w mediach jak matka chorego chłopaka szukała dzivki dla swojego syna co by go rozprawiczyła.

No więc piszę - kobiety z Downem implantować przymusowo i problem z głowy. Oczywiście to nie przejdzie bo przecież antykoncepcja to zło i szatan w naszym kraju, a co dopiero ustawowo przymusowa.

 

zmienny, moich leków nawet nie refundują 100% :?

Moich btw też, jedynie dwa 30% reszta do wykupienia za swoje własne ciężko zarobione pieniądze.

 

równie dobrze mogę stwierdzić, że mam kompleks krzywego nosa, który powoduje fobię i izolacje społeczną i sobie zażyczę zaraz refundacje 3000zł.

albo od dziecka marze od lamborghini i jestem sfrustrowany jego brakiem, to państwo powinno mi zapewnić.

 

bo jak nie zapewni, to mogę komuś ukraść, albo popadnę w zgorzknienie i depresję :roll:

Pytanie: co będzie tańsze: jednorazowa operacja korygująca "zły" wygląd nosa, czy długotrwała terapia pozwalająca poradzić sobie z fobią i izolacją społeczną wywołaną tym nieszczęsnym nosem?

 

Co do lamborghini to trochę głupi przykład, bo z popędem seksualnym człowiek się rodzi, z pragnieniem posiadania lamborghini nie bardzo. Seks jest jedną z podstawowych funkcji człowieka i tak jak ludziom mającym problemy z zapewnieniem sobie wyżywienia się pomaga, to tak samo ludziom nie potrafiącym sobie zapewnić stosunku można by pomagać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., moich też nie, ale wiem, że na choroby psychiczne typu schizofrenia są większe ulgi.

 

nie rozumiem polityki, wysługiwania się prostytutkami i w ten sposób szerzenia prostytucji, by sobie jakiś dziadek ulżył.

niech się wykastruje, albo wcina brom, a politycy powinni afirmować ludzkość, nie degradować, niech tworzą warunki i system w którym prostytutki nie musiałyby/nie chciały sprzedawać swojego ciała.

 

ta psycholożka o której napisał Carlos na swój rachunek zadowalała podopiecznych, to jej sprawa, nie oceniam i politycy w dani zamiast sięgać do kieszeni podatników za które wynajmują kobiety jakims dziadom, też niech swoje dupy wypinają, skoro mają taki gest.

 

a w Polsce to jeszcze bardziej kuriozalne by było, żeby ludzie tyrający na 3zmiany po 1500 na rękę fundowali komuś prostytutki.

 

-- 05 sie 2013, 19:45 --

 

Pytanie: co będzie tańsze: jednorazowa operacja korygująca "zły" wygląd nosa, czy długotrwała terapia pozwalająca poradzić sobie z fobią i izolacją społeczną wywołaną tym nieszczęsnym nosem?

nie wiem co tańsze, to nie o to tu chodzi, jeśli ktoś nie jest w stanie funkcjonować, to państwo ma mu pomóc funkcjonować, na zasadzie wędki nie ryb.

 

Co do lamborghini to trochę głupi przykład, bo z popędem seksualnym człowiek się rodzi, z pragnieniem posiadania lamborghini nie bardzo. Seks jest jedną z podstawowych funkcji człowieka i tak jak ludziom mającym problemy z zapewnieniem sobie wyżywienia się pomaga, to tak samo ludziom nie potrafiącym sobie zapewnić stosunku można by pomagać.

 

 

no nie bo jak nie zje to zginie, a bez seksu nie zginie.

 

i już odpowiedziałem, pomaga się dając zupkę a ręce każdy ma swoje może sobie tą funkcje zaspokoić.

 

zupka i noclegownia też nie jest komfortem i tak samo potrzeba seksu nie musi być komfortowo zaspokajana, rączkowska starczy.

 

a jak ktoś nie potrafi zaspokoić swojego popędu, i to jest taki wielki problem są na to sposoby medyczne.

 

gdyby można było zrobić tak z głodem skoro do tego zrównujesz seks, to na pewno wiele ludzi taki zabieg medyczny trwale usuwający głód sobie zrobiło i nie byłoby darmowych zupek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lamborghini to trochę głupi przykład, bo z popędem seksualnym człowiek się rodzi, z pragnieniem posiadania lamborghini nie bardzo. Seks jest jedną z podstawowych funkcji człowieka i tak jak ludziom mającym problemy z zapewnieniem sobie wyżywienia się pomaga, to tak samo ludziom nie potrafiącym sobie zapewnić stosunku można by pomagać.
a ja się z Tobą zgadzam. Prostytucja nie jest jakimś super rozwiązaniem - dla obu stron - ale dla mnie to zło mniejsze i konieczne. O ile prostytutki robią to z własnej nieprzymuszonej woli.

 

-- 05 sie 2013, 20:03 --

 

no nie bo jak nie zje to zginie' date=' a bez seksu nie zginie.[/quote']niby tak... ale może np. iść gwałcić, albo mu pójdzie w stronę agresywną z frustracji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

invbo

 

Prostytucja nie jest jakimś super rozwiązaniem - dla obu stron - ale dla mnie to zło mniejsze i konieczne. O ile prostytutki robią to z własnej nieprzymuszonej woli.

 

z własnej nieprzymuszonej woli? nie z woli tylko z konieczności zaspokajania potrzeb.

 

skoro napisałeś 'o ile' to najpierw zagwarantuj, że prostytucja jest dla prostytutek czymś z czego się cieszą, czego nie wstydzą i w żadnym przypadku nie jest to przestępczy przymus, efekt braku umiejętności zarobkowania w inny sposób, efekt zaburzeń, efekt wychowania w patologii.

 

ta nieprzymuszona wola, to w wielu przypadkach znoszenie różnych upokorzeń, ciężka praca i wystawianie się na ryzyko, właśnie po to, żeby zaspokoić m.in. swoje podstawowe potrzeby, które przecież powinny być fundowane wg dziadów z danii.

i przychodzi sobie jakiś dziad z danii, którego żadna nie chce i z pieniędzy podatników mu się należy zaspokojenie potrzeb przy wykorzystaniu ciała prostytutek które same sie ze swoimi potrzebami borykają?

 

perfidne.

 

chcesz iść na prostytutki czy komuś fundować, to nie z mojej kieszeni.

 

na pilkę nozna ktorej nie ogladam, na jakies wydarzenia kulturalne ktore uwazam za kiczowate, muszę płacić, przeboleje, ale nie takie coś.

 

 

 

niby tak... ale może np. iść gwałcić, albo mu pójdzie w stronę agresywną z frustracji...

 

to jest taka żałosna metoda profilaktycznego podkładania się pod zło i na dłuższą metę przynosi katastrofalne skutki.

 

 

to nie na tym ma polegać, żeby potencjalnych gwałcicielów rozpieszczać na czyjś koszt, by nie zgwałcili, niby dlaczego świat ma kapitulować przed złem i zepsuciem? jak zgwałci, dostaje surową karę, kastrację i dodatkowo tyra na rzecz zgwałconej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja absolutnie nie mówię żeby prostytucję refundować. chyba że niepełnosprawnym... (ale nawet tu nie mówię ani tak ani nie... wstrzymuję się od odpowiedzi.)

 

skoro napisałeś 'o ile' to najpierw zagwarantuj, że prostytucja jest dla prostytutek czymś z czego się cieszą, czego nie wstydzą i w żadnym przypadku nie jest to przestępczy przymus, efekt braku umiejętności zarobkowania w inny sposób, efekt zaburzeń, efekt wychowania w patologii.
nie powiem że prostytucja jest super, ale moim zdaniem jest potrzebna.

 

Żeby wyeliminować przestępczy przymus należy zalegalizować agencje towarzyskie; jeszcze podatnicy dostaną z tego normalny podatek dochodowy (od umów o pracę) i VAT.

 

-- 05 sie 2013, 21:00 --

 

to nie na tym ma polegać, żeby potencjalnych gwałcicielów rozpieszczać na czyjś koszt, by nie zgwałcili, niby dlaczego świat ma kapitulować przed złem i zepsuciem? jak zgwałci, dostaje surową karę, kastrację i dodatkowo tyra na rzecz zgwałconej.

więzienie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, hehe no cóż, jeśli w danii chcą to niech tworzą takie prawo. Problemy seksualne niepełnosprawnych to inna sprawa.

 

A wdowiec może kogoś znaleźć jeszcze, jak nie masz zaburzeń to w każdym wieku jesteś w stanie wejść w związek..

 

no, może w wieku 85 trudniej... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w Polsce to jeszcze bardziej kuriozalne by było, żeby ludzie tyrający na 3zmiany po 1500 na rękę fundowali komuś prostytutki.

Fundowali też Basen Narodowy, fundują mnóstwo innych kretyńskich pomysłów. Mnie tam kilka groszy dodatkowego podatku na szczytny cel nie przeszkadza.

 

no nie bo jak nie zje to zginie, a bez seksu nie zginie.

 

i już odpowiedziałem, pomaga się dając zupkę a ręce każdy ma swoje może sobie tą funkcje zaspokoić.

Ciężko chorych trzeba czasem karmić. Bo a to sparaliżowani, a to rączki amputowane...

 

Nie ma się o co ciskać, to tylko pomysł dla żartu. Ale patrząc realnie - spora cześć forumowiczów by zniknęła, gdyby coś takiego wprowadzono. Nagle by się może upewnili że dają sobie "z tym" radę, mogłoby to ich zachęcić do poszukiwania kogoś nie "fundowanego przez NFZ"... pozytywy trzeba widzieć, pozytywy! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to oczywiście: potępiałem prostytucję, że to złe, że niszczy godność tych kobiet - bo taka prawda w sumie, wcale nie kryję tego, i legalizacja tu nie pomoże - ale...

 

pewnie gdybym kogoś miał to bym dalej mówił że prostytucja jest zła...

 

więc... albo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia/ albo długotrwała samotność niszczy jak widać moralność.

 

jedno i drugie zapewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo,

Fundowali też Basen Narodowy, fundują mnóstwo innych kretyńskich pomysłów. Mnie tam kilka groszy dodatkowego podatku na szczytny cel nie przeszkadza.

 

a mnie nie chodzi o te kilka groszy, co już wcześniej pisałem, a właśnie, o to że to nie jest szczytne, tylko przeciwnie, a czemu tak, to już bez sensu powtarzać.

 

Ciężko chorych trzeba czasem karmić. Bo a to sparaliżowani, a to rączki amputowane...

 

no to spoko niech mu dadzą jeść, przecież nie mówię, żeby zostawić na pastwę losu.

 

 

 

Ale patrząc realnie - spora cześć forumowiczów by zniknęła, gdyby coś takiego wprowadzono.

 

to zniknięcie nie miałoby żadnego pozytywnego znaczenia i byłoby bardzo nieadekwatne do ceny.

 

 

swoją drogą to gdyby komuś bardzo zależało, uzbierałby na pójście do burdelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo,
Fundowali też Basen Narodowy, fundują mnóstwo innych kretyńskich pomysłów. Mnie tam kilka groszy dodatkowego podatku na szczytny cel nie przeszkadza.

 

a mnie nie chodzi o te kilka groszy, co już wcześniej pisałem, a właśnie, o to że to nie jest szczytne, tylko przeciwnie, a czemu tak, to już bez sensu powtarzać.

 

Ciężko chorych trzeba czasem karmić. Bo a to sparaliżowani, a to rączki amputowane...

 

no to spoko niech mu dadzą jeść, przecież nie mówię, żeby zostawić na pastwę losu.

 

 

 

Ale patrząc realnie - spora cześć forumowiczów by zniknęła, gdyby coś takiego wprowadzono.

 

to zniknięcie nie miałoby żadnego pozytywnego znaczenia i byłoby bardzo nieadekwatne do ceny.

 

 

swoją drogą to gdyby komuś bardzo zależało, uzbierałby na pójście do burdelu.

odnosisz się do tego co napisał deader, a nie ja.

 

-- 05 sie 2013, 23:00 --

 

poza tym:

swoją drogą to gdyby komuś bardzo zależało, uzbierałby na pójście do burdelu.
ja mam kasę na ten cel odłożoną; to mi daje jakieś poczucie bezpieczeństwa, że zawsze mogę..

 

wolałbym nie korzystać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepełnosprawni umysłowo?

A nawet jakby to czemu nie taki Detektyw Monk niby niepełnosprawny umysłowo na pewno ucieszyłby się gdyby jakaś pani najlepiej( 35-40 lat dobrze zbudowana) zaciągnęła go do łóżka, może to by była jego najpiękniejsza chwila w życiu. Poznałem kiedyś dziewczynę studentkę psychologii, która uczestniczyła jako opiekun w obozach dla niepełnosprawnych zarówno umysłowo jaki i ruchowo i wielokrotnie sypiała z wychowankami, mówiła że to najlepsze co może dla nich zrobić i że byli wniebowzięci, uczyniła dla nich więcej niż ta współczująca im większość która w ogóle nie zauważa że maję też potrzeby seksualne .

No ta dziewczyna umysłowo jest w normie, ma MPD, więc głównie problemy ruchowe i wadę wymowy.

 

Pisałem też stamtąd taką która wydawała się intelektualnie jakoś nieteges, choć niby miała średnie wykształcenie, ale zrezygnowałem bo i nie odpowiadało mi że jeździła na wózku i to że właśnie ciężko z tamtą osobą było się dogadać, bo sprawiała wrażenie jakby nie rozumiała o co ją się pyta często. Ale też dosyć napalona była i chciała żebym pod koniec sierpnia przyjechał do jej domu na seks oralny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×