Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

bittersweet, ogólnie kobiety jakąś dziwną wagę przywiązują do dat, a niektóre jeszcze większą do horoskopów, dlatego czasem przez nie pytany spod jakiego jestem znaku zawsze bezczelnie kłamałem, by wysłuchać jak celnie dopasowują wszystkie cechy przypisywane mojemu fałszywemu znakowi Zodiaku do mojegu charakteru, tylko po to, aby chwilę potem mogły na mnie nakrzyczeć za to, że je okłamałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież masaż stóp to jeden z najtańszych masaży, wśród masażów.
Taa... ja mam za coś płacić, jak moge miec to w domu za free, leżąc na kanapie z kieliszkiem wina ? Zreszta obcy masazysta nie pocałuje w stópkę, ani nie będzie słuchał mojego marudzenia :arrow: tam proszę mocniej, tu słabiej, dłużej, krócej itd.
pytany spod jakiego jestem znaku zawsze bezczelnie kłamałem, by wysłuchać jak celnie dopasowują wszystkie cechy przypisywane mojemu fałszywemu znakowi Zodiaku do mojegu charakteru, tylko po to, aby chwilę potem mogły na mnie nakrzyczeć za to, że je okłamałem.
:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, no tak pisza kobiety, a podobno prostytutki tez czesto nie pozwalaja ruszac swoich stop, kaza ekstra placic, chyba na tej zasadzie co nie chca sie calowac.

oczywiscie nie wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmm masaż stóp :105:

 

 

 

Taki konkretny! :105:

 

-- 20 sie 2013, 05:02 --

 

ala1983, mnie się wydaje, że bycie singiel to odrzucenie wszelkich związków, a nie tylko tych słabych.

 

 

 

Zdecydowanie to prawda..

Odrzucanie każdego a nie tylko tego słabego.. ;)

Bycie singlem..

Bycie samemu bez względu na to ilu kandydatów jest na drodze.. Bez znaczenia czy bogaty/biedny itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×