Skocz do zawartości
Nerwica.com

[LUBLIN]


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Szukam w Lublinie dobrego specjalisty dla Przyjaciela, który bardzo potrzebuje pomocy. Jego problemy trwają dość długo a zranienia są niestety głębokie. Czy znacie kogoś godnego polecenia? Wiem, że psycholodzy (bo raczej od psychologa chyba należałoby zacząć) specjalizują się w konkretnych "działkach". Tu potrzebna jest kompleksowa pomoc od zranień w rodzinie po alkoholizm. Nie chcę szukać na chybił trafił bo to może Go zniechęcić, a nie jest to człowiek, który chodzi po lekarzach i szuka pomocy.

Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Szukam w Lublinie dobrego specjalisty dla Przyjaciela, który bardzo potrzebuje pomocy. Jego problemy trwają dość długo a zranienia są niestety głębokie. Czy znacie kogoś godnego polecenia? Wiem, że psycholodzy (bo raczej od psychologa chyba należałoby zacząć) specjalizują się w konkretnych "działkach". Tu potrzebna jest kompleksowa pomoc od zranień w rodzinie po alkoholizm. Nie chcę szukać na chybił trafił bo to może Go zniechęcić, a nie jest to człowiek, który chodzi po lekarzach i szuka pomocy.

 

Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodze na ulicy abramowickiej, jest tam osrodek terapeutyczny.

Chodze juz prawie od roku. Tylko od razu mowie, ze to jest potwornie ciezka przeprawa przez nerwice i inne gowno. Nie nalezy sie spdziewac po pierwszej wizycie cudow, albo nawet po 10 wizycie.

 

Trzeba pojsc i sie popytac, ktory terapeuta sie tym zajmuje.

Numer telefonu: 817442228

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedzi.

Poszukiwania w toku, ale przypadkiem znalazłam niezłą psycholożkę. Bardzo konkretna i skupiona na celu. Jako, że pracuje z młodzieżą nie ma "zadęcia", które mi osobiście bardzo przeszkadza. Nie jest niestety mężczyzną:P

Co do efektów... jest niezła. Nie przechodziłam jeszcze ustawiania, ale jej skupienie na dotarciu do problemu (a nie gadanie dla gadania i rozwlekanie terapii w nieskończoność) bardzo mi się podoba.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neuroticus a skąd ta diagnoza? ;)

Terapeuty dobrego nie znam, oprócz mojej ter. która wyjechała na rok z Lublina.

 

Dziś byłam pierwszy raz w życiu u psychiatry a piszę dlatego bo jak na razie było bardzo miło, lekarz ma poczucie humoru i na razie dostałam skierowanie na eeg (choruję na jeszcze coś innego ;) Byłam u pana dr. Kozaka w klinice nerwic. Koleżanka i jeszcze mój znajomy mi go polecali wcześniej. Przyjął mnie bez żadnych formalności jak na razie. Nawet się nie rejestrowałam. Po prostu przyszłam na Abramowicką i spytałam i byłam na wizycie :mrgreen:

 

 

Byłam u niego drugi raz i już go uwielbiam. Czułam się po samej rozmowie z nim dużo lepiej. Jest bardzo konkretny i zainteresowany pacjentem :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos polecic dobrego psychoteraupeute albo pania ktora bedzie zaangazowana w sprawy pacjetna?

bylam o jednej psycholog w Psychosomie i sie odechcialo mi wiecej takich pan ...

 

chodzi o nerwice -BARDZO PROSZE o namiary na kogos sprawdzownego obojetne czy to prywatnie czy panstwowo byle skutecznie :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedzi.

Poszukiwania w toku, ale przypadkiem znalazłam niezłą psycholożkę. Bardzo konkretna i skupiona na celu. Jako, że pracuje z młodzieżą nie ma "zadęcia", które mi osobiście bardzo przeszkadza. Nie jest niestety mężczyzną:P

Co do efektów... jest niezła. Nie przechodziłam jeszcze ustawiania, ale jej skupienie na dotarciu do problemu (a nie gadanie dla gadania i rozwlekanie terapii w nieskończoność) bardzo mi się podoba.

Pozdrawiam

 

a mozesz podac namiary na ta dobra psycholozke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój psychiatra dr Gustaw Kozak jest: niesamowity, niezrównany, nieprzeciętny, wyjątkowy, genialny... :mrgreen::D

 

To są określenia z komentarzy internautów..... i podpisuje się pod nimi obiema rękami.

Serdecznie polecam.

 

A jeśli chodzi o psychoterapeutę to się wybieram do jednej pani w najbliższym czasie to może postaram się napisać... jak było :mrgreen:

 

 

Chętnie założę fanclub Gustawa :mrgreen:;) jest ktoś chętny? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,poszukuje psychologa dla kolegi,czy sa jacyś dobrzy państwowi psycholodzy za których nie trzeba płacić??jesli tak to czy trzeba miec skierowanie od lekarza rodzinnego no i czy jest jakis sposób na zmuszenie kogoś do leczenia??.Z góry dziękuje za odpowiedźi,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,poszukuje psychologa dla kolegi,czy sa jacyś dobrzy państwowi psycholodzy za których nie trzeba płacić??

 

zdarzaja sie rowniez fascynaci finasowani z podatkow twoich rodzicow ktorzy swoja prace traktuja inaczej niz tylko robienie kasy na chorych. Przeszukaj dzial oferty

 

jesli tak to czy trzeba miec skierowanie od lekarza rodzinnego

 

nie nie trzeba.

 

czy jest jakis sposób na zmuszenie kogoś do leczenia??

tylko w sytlacjach wyjatkowych,po stwierdeniu choroby psychicznej uniemozliwiajacej podejmowanie decyzji przez chorego lub w przypadku gdy jego stan zdrowia moze byc zagrozeniem dla otoczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×