Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

saska ja biorę citabax od 3 tygodni ale nie widzę poprawej póki co:( mam do was pytanko czy skutki uboczne mogą byc jeszcze? Niedobrze mi jest w roznych fazach boli brzuch martwię sie tym przy parogenie raczej bylo inaczej tzn nie pamiętam jak długo trwały skutki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, działanie może być widoczne nawet po miesiącu stosowania dopiero ... Gdybym ja nie mogła patrzeć na jedzenie byłoby ok :P Chociaż i tak moja współlokatorka mówi, że jem mniej niż jej 5 letnia siostra ... Ale mi nie zaszkodzi. I tak mam sporo nadprogramowych kg ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leaslie jaka dawkę bralas przy tych obawach mdlosciach ja mam tak fazami dlatego nie wiem czy to skutki dalej czy nie po jakim czasie zaczal całkowicie dzialac pomogl ci na lęki? Ja mam problem z połykaniem tabletki to krusze przed graniem tabletek az takich mdlosci nie miałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, ja miałam 10mg o ile dobrze pamiętam.

Ja go łącznie brałam tylko 3 miesiące, później jednak lekarz zadecydował, że odstawiamy.

Skutki uboczne nie minęły mi do końca brania, z tym że tak po 1,5 miesiąca jadłam już normalnie, a nie tylko jogurt + jabłko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leaslie czyli nie bylo poprawy ze lek zmieniono? Ja trochę wiecej jem ale jak mam nudności nie ma szans . Parogen byl wczesniej trafiony w 10 nie podobno mi sie te nudności bo nir wiem czy to somatyka czu skutki bo przed graniem lekow nie mialam tak często.

 

-- 17 kwi 2013, 20:42 --

 

ja po odstawieniu parogenu zaczelam spadać z wagi do swojej wyjsciowej dlatego juz nie chce chudnac a malo jem :( jak nie to poprosze leki po ktorych sie przytyje złe sie czuje szczuplo co prawda do swojego wzrostu ok ale nie moge spaść wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×