Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Cały dzień śnieżyca na dworze. W sumie dzisiejszy dzień w pewnym sensie przypominał bardziej święta bożonarodzeniowe, niż wielkanocne, śnieg był, Kevin był, tylko choinki ubranej brakowało :D .

Lubię obserwować sypiący śnieg, ale w grudniu, styczniu, no ale nie pod koniec marca :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Nie smutaj . Ja Ciebie też rozumiem, kiedyś najlepiej czułam się w pochmurne , nawet deszczowe dni, ale to się zmieniło. A teraz jest mi zwyczajnie zimno i nosa się z domu nie chce wystawić, a mała tak lubi wychodzić, więc już sie nie mogę doczekać wiosny :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostaję powera w skrajnych warunkach pogodowych (za wyjątkiem zimna). Albo upał, w którym temperatura przekracza 30 stopni w cieniu i sięga 50 stopni w słońcu i bezchmurne niebo, albo ulewa zamieniająca ulice w potoki z walącymi piorunami i wichurą. Ewentualnie, (nie biorąc pod uwagę temperatury) w grudniu i styczniu może być jeszcze śnieżyca z bardzo intensywnymi opadami śniegu, albo burza śnieżna.

Takie warunki pogodowe wprawiają mnie w bardzo pozytywny nastrój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, dołączam do amelia83, i życzę Ci szybkiego zdrowienia, byś mogła w pełni sił zaangażować się w pracę, w nowe wyzwania :D

Na pewno masz kochana domowe sposoby na walkę z przeziębieniem. Jeśli nie, to może to się przyda...???

Żółtka z miodem i cytryną – stary, sprawdzony przez nasze prababcie przepis na przeziębienie i ból gardła.

........

Składniki:

- 1 żółtko,

- 1 łyżka miodu,

- 1 łyżka oliwy (dowolna),

- 1 kieliszek spirytusu,

- sok z 1 cytryny.

 

Przygotowanie:

Jajko należy wyparzyć wrzątkiem.

Ukręcamy żółtko z miodem. Dodajemy kolejno, cały czas ukręcając oliwę, sok z cytryny i spirytus.

 

Dawkowanie:

Po 1 łyżeczce co pół godziny.

....

 

-- 01 kwi 2013, 18:48 --

 

Z czosnkiem nie proponowałam ze względu na zapach, wiadomo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×