Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę dzisiaj spakować resztę rzeczy mojej byłej i uszykować do wysłania. Będzie cieżko, jak o tym myśle tylko już chce mi się płakać. Ale muszę to zrobić, to jedna z kilku rzeczy które mnie przesladują co dzień. Może kiedy z tym skończę bedzie mi w pewnym sensie lżej. Ruszam do boju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też ciężko, jakieś mrowienie w oczach, chwilami po zamknięciu oczu stroboskop na krawędziach pola widzenia..., byłem u okulisty niecałe 2 miesiące temu wszystko git, i co dalej mam iść? jakaś paranoja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mój dzisiejszy dzień...taki sam odkąd cholerstwo wróciło po wyjeździe w góry(stres związany z podróżą,ludźmi,miejscem,pogodą) od jakiś 3 tygodni.Wcześniej tego nie miałam,a teraz najgorsze co może być brak powietrza.Przez cały dzień mam problem z oddechem.Oddycham ok bez trudu gdy nagle przychodzi kilka ciężkich oddechów jak by brakowało mi powietrza i ciężko się robi w piersiach po czym puszcza i znowu łapie.I od czasu do czasu łapie mocniej i wtedy zaczyna się panika że się uduszę.Do tego mam jakby ciężką, napiętą całą głowę łącznie z szyją i za uszami,muszę kontrolować przełykanie i gulę w gardle.Strasznie mnie to meczy,nie mam już siły.Czy wy też macie taki problem z oddechem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pimpek82, to typowe objawy nerwicowe. Może zacznij relaksować się:

 

 

http://w810.wrzuta.pl/audio/12cY0Z8NaTK/trening_relaksacyjny_jacobsona

 

lub

 

 

http://hjdb.wrzuta.pl/audio/4X8G0SAMsQa/rozluznianie-medytacja

 

To na początek, jeśli nie pomogą, wizyta u lekarza konieczna :(

 

Moim zdaniem oczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej jasaw !

 

Byłam u lekarza stwierdził nerwicę, zasugerował wizytę u psychologa, przepisał Sedam 3mg,Propranolol i Magne B6.Myślałam,że poradzę sobie bez leków i będę brała na razie sam magnez, ale ten oddech i napięcie głowy jest strasznie męczące,a im więcej o tym myślę a przestać myśleć nie mogę tym bardziej zaciska w gardle, ciśnie w głowie i oddech robi się ciężki :( .Dziękuję za ćwiczenia relaksacyjne,wypróbuję :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pimpek82 Ze swoimi objawami mam podobnie, tzn. denerwują mnie i powodują niepokój objawy związane z oczami czyli chwilowe błyski przy zamkniętych oczach jakieś takie dziwne mrowienie, ale gdy się czymś zajmę i nie myślę przez chwile o tym wszystkim, to nagle odkrywam, że nic mi nie przeszkadzało przez ten moment, niby nic odkrywczego ale pomaga trochę w całości. Co ciekawe często miewam objawy związane jakby z jednym narządem, czyli np. uczucie słabości ucisk w klatce, lęk przed utrata przytomności, wtedy nie mam innych objawów związanych z innym narządem czyli np. oczami, chwile jak przejdzie mi z sercem i omdlewaniem powracają mi objawy "oczne" a przestaje się przejmować sercem. Też macie takie jazdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że człowiek jakby instynktownie uważa to za objaw jakiejś choroby, zaczyna to kontrolować, sprawdzać kiedy takie rzeczy mu się dzieją pojawia się lęk a czasami napad paniki... To jest dla mnie najgorsze. Pomimo wykonanych badań u kardiologa, okulisty pojawiające objawy, dają wrażenie że jakby coś pominięto może to jednak jest choroba, której lekarz nie zauważył. Ponadto jak się wciągnę w taki stan to wtedy bardzo ciężko to przerwać, człowiek zamyka się na otoczenie, myśli tylko o objawach przygotowuje się już na najgorsze w danym "wymyślonym schorzeniu". Chwilami mam przebłyski które mówią mi przecież byłem przebadany wszystko ok wiec nie ma co się przejmować, ale zaraz wszystko wraca. Niby zdaje sobie sprawę z absurdalności podejścia, ale przy chwili zastanowienia wszystko wraca że to jednak może realna choroba somatyczna. Macie jakieś swoje sposoby na wyjście z takiego zamknięcia i ciągłego myślenia o objawach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ten jebany śnieg mam mokre całe buty. a jutro mam kolejne rozmowy o prace kurdeee, dziś miałam dwie, jedna robote dostałam ale nie wiem czy chce tam pracować. chciałabym w tej drugiej bo bliżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstałam,jakoś łaże...wczoraj nie mogłam zasnąć,bolało mnie serce i cała lewa strona,wydawało mi się że bije nierówno,jakieś dziwne lęki.Dziś wstałam z kołataniem serca,ale juz bez bólu,wziełam neo mag stres,odwiazłam dzici do szkoły,troche pomogło,teraz przepisuje mężowi prace licecjacką.

kiedy skończy sie ta hustawka nastrojów :why::why: mam dośc,przez ten chory zolądek i trzustke,boje sie jesc....wizyta u psychatry juz niedlugo...7.05.13........rece opadają :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×