Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, to z filozofii kultury, ale to nie o Marksa chodzi, tylko o neomarksizm, Adorno, Horkheimer. Ale Marksa też by się dało tu podciągnąć.

Mushroom, ja się nad tym zastanawiam, odkąd zadano mi tę pracę do napisania. A teraz po prostu piszę, wiem, że to sensu za bardzo nie ma, ale postanowiłam skończyć te studia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, co ma wspólnego produkcja mięsa z filozofią? :shock:

to nie wiesz, że teraz to filozofia zrobić mięso z mięsa?

hehe :)

Mushroom, jak dla mnie to praca na granicy absurdu, ale wyprodukowałam już stronę tego czegoś.

Też odniosłem podobne wrażenie po przeczytaniu tylko malutkiego fragmentu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, sam marksizm czy neomarksizm to przecież nie absurd, ale analiza afery klopsikowej w aspekcie neomarksizmu nie jest na zdrowy rozsądek czymś zupełnie normalnym ;)

 

-- 07 kwi 2013, 13:12 --

 

omeeena, a może jest, to by wcale mnie nie zdziwiło, choć pani dr raz na zajęciach podkreślała, że jest zdrowa na umyśle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myslę że na świecie byoby duzo więcej wegetarian zwłaszcza w tzw cywilizowany świecie gdyby nie całkowite alienacje, oderwanie konsumentów mięsa od procesów zabijania, ćwiartowania i produkcji mięsa. A tak se jemy usmażone ugotowane klopsy które w niczym nie przypomina świni, konia czy krowy. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×