Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zmarł Dariusz_wawa


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

można poprosić Martę,żeby zapytała kwiaciarnię o jakieś potwierdzenie dostarczenia

 

To jest chyba jedyne racjonalne rozwiązanie, jeśli już komuś tak bardzo na tym zależy.

 

Mi osobiście wydaje się mało prawdopodobne, żeby pracownicy kwiaciarni chcieli kogoś oszukać przy okazji pogrzebu.

A poza tym to leży w ich interesie, żeby dobrze realizować swoje zamówienia, żeby mieć klientów.

Więc tym bardziej nie widzę powodu, dla którego wieniec miałby nie dotrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę w tym wszystkim najważniejsze było nasze wspólne przeżywanie, wspominanie naszego Kolegi, a ten wieniec miał być symbolem tego właśnie. Intencje mieliśmy jak najbardziej szczere, więc jeśli nawet firma nie wywiązała się z zobowiązania, to nie ma znaczenia...jak sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, w pełni rozumiem, że najważniejsze są intencje... a nie sama ich "materializacja" w postaci wieńca. Ale troske można okazywac w różny sposób. Ja sama mam spłycone emocje i zamiast je przeżywać, uciekam w działanie i organizację. Dokładnie tak robiłam na pogrzebie bliskiej mi osoby :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam potwierdzenie przelewu na jakiś czas. Później poproszę Lilith o jego usunięcie.

 

-- 25 sty 2013, 16:38 --

 

Zadzwoniłam do poczty kwiatowej i otrzymałam informację, że wieniec został dostarczony na uroczystość pogrzebową.

Jeżeli ktoś chce sam sprawdzić, proszę dzwonić na nr 0-22 828 95 95. Konsultantce należy podać numer zamówienia, czyli nr 1020488101.

Tyle z mojej strony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, ja w ten sposób zrozumiałam tahelę, że to kwiaciarnia mogła zainkasowac pieniądze a mimo tego nie zrealizowac zamówienia.

Dobrze zrozumiałaś jeśli ktoś nie zroumiał to dziwnie mysli, przecież wiadomo,że chodzi o kwiaciarnie i tyla. Sprawa jest prosta i logiczna.

 

-- 25 sty 2013, 16:03 --

 

Lilith,

Chyba wiadomo ze kwiaciarnia i nie dopisuj sobie w swojej głwoe czegos czego nie napisałam , dwa dni temu gosciu na allegro mnie wystukał wiec , znam ten kraj i to ,ze trzeba tu wszytko sprawdzac i ufac nie mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. W takim razie na życzenie wyślę potwierdzenie wpłaty mailem. Jeżeli ktoś chce, proszę pisać.

halenore, chyba nie ma potrzeby... Ja tam nie wątpię ani w Ciebie, ani w solidność zleceniobiorcy...

Nie ma sensu urządzać sobie niepotrzebnych przepychanek w tym temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokoj, to ze kiwaja w sprawach allegro nie oznacze, ze ktos bedzie na smierci cudzej sie dorabial. Najlepiej zamknac temat, bo sie robi nieprzyjemnie, a chyba nikt nie chce zeby w temacie Dariusza byly takie sprawy poruszane....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaproponowałam zeby ktos kto pójdzie na pogrzeb patrzył za wieńcem , oczywiscie zrobiono z tego wielkie gówno, zlecieli se ujadacze i sie zaczęło , sorki, ale w zakladach pogrzebowych tez robia przekrety i tak naprawde wszyscy to wiemy, ja powiedziałam zeby moze ktos zrobił zdjecie a od razu sie zrobiło ze to pogrzeb i wielkie halo i wielkie pretensje , jakabym co najmniej kogos zamordowac chciała , jak ktos bierze za bardzo cos i wie lepiej co mysli ktos inny, agusia takas fajna mieszkasz w wawie mogłas isc na pogrzeb i tyle, chyba lubicie sami robic z igły widły i nad jedna propozycja dyskutowąc i dyskutowac i ciagnac i ciagnąc

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×