Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

nazywam się niewarto, wszystkim nie dogodzisz. Może i znajdą się ludzie którym po prostu nie będziesz pasować. To nie znaczy że zaraz się masz potępiać. Bo mam szczere wątpliwości czy nawet twoi "oprawcy" myślą o tobie tak źle jak ty sama. Wydaje mi się że nie jest to coś przy czym powinnaś się tak denerwować. To raczej twoja depresja czy wewnętrzne problemy tak reagują i podkręcają sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, jedno, że odnośnie myśli samobójczych. To ich tak na prawdę nie ma, znajdują się tylko w naszym umyśle, są jego wytworem. Nie są naszą istotą, a jedynie krótką migawką niczym wyświetlany film w kinie o nieszczęśliwej miłości, przeżywamy go lecz tak naprawdę on nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszua333, nienawidze stanu gdy mysle o samobojstwie ani nie mam powolania do pocieszania innych. Piszesz, ze te mysli znajduja sie tylko w umysle i sa jakas krotką, nieistotna migawka. Tylko, ze niektorzy maja te mysli permanentnie, a sa tacy ktorzy na myslach nie koncza i przechodza do czynow 8) Co o tym napiszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×