Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Idę czytać książkę, bo aż nie mogę się doczekać. Do juterka :papa:

Będę przed południem pewnie, bo na 14.00 idę do "pracy", także jeszcze się spotkamy :twisted:

Taka 2-godzinna praca to fajna. :D

Tylko boję się, że sobie nie poradzę, różnie bywa, ale się okaże już... dziś.

Branoc. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, Nie wiem , ale w sumie możesz mieć racje :D

Snejana, W takim razie ja też w nowym życiu wezmę się za gotowanie :D do tego nie jestem na tyle wysportowany by brać się za gotowanie :roll::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ja bym jakiś szałas wybudował i spokojnie mógł w nim zamieszkać :D gorzej jakby wszedł do niego jakiś lew albo słoń na mnie nadepnął , ale jak to mówią bez ryzyka nie ma zabawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Nie jako hiena , tylko w tym wcieleniu :D jak siostra będzie mi podawać dalej kocią karmę , to ucieknę któregoś dnia na safari , wybuduję tam szałas albo zamieszkam na drzewie i będę na antylopy polował :D no to pojadę na wycieczkę , póżniej jakoś niepostrzeżenie wyskoczę z pojazdu i tam zamieszkam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, a to zwracam honor, jak lwów zabrakne moze brat jeść robaki :D ich chyba nie da się wytresować, ale nie mają kłów i pazurów :D

 

-- 13 gru 2012, 01:47 --

 

Damageed, padłeś, powstań, powerade :yeah: o 2 w nocy to chyba prawie kazdy normalny człowiek pada :D mnie za to roznosi energia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×