Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, to kobiety robią coś poza siedzeniem w kuchni? :shock:

piwo se otwieram właśnie 8) wybuliłam 6 zł na guinnessa, ale co tam, mnie też sie cos czasem od zycia nalezy :D

 

-- 14 gru 2012, 23:17 --

 

Saiga, bry, a stukłam wszystie bo wkur**na byłam :P

 

-- 14 gru 2012, 23:21 --

 

monk.2000, ja przewaznie mam na odwrót, planuję iść wczesniej spać i chodzę spać wcześnie... ale rano :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Może siostra weżmie w czymś takim udział ? :D wygra siostra kilka walk i wreszcie porządny obiad zjemy :P

guinnessa za 6zł :shock: pff milionerka się znalazła :roll: siostra sobie drogie trunki spożywa , a brat kocią karmę musi jeść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, no pewno dzis bylam na pilatesie a potem jeszcze biegalam 20 minut na biezni, mam juz takie mięśnie wyrobione, że koksa bym powalila :P nażremy sie w koncu! a propos wczoraj jednak poszlam sobie zrobic to sniadanie, omlet o 2 dobra rzecz :mrgreen:

chce brat to sie podziele :P

 

-- 14 gru 2012, 23:35 --

 

Svafa, boisz sie horror bo mnie nie spotkalas, po tym, to by Ci nic nie było straszne :P

 

-- 14 gru 2012, 23:35 --

 

Saiga, a moze nowe ulepię z gliny? :mrgreen:

 

-- 14 gru 2012, 23:37 --

 

W horrorach nie ma nic strasznego :D mnie bardziej śmieszą , ale nie wiem czy to dobrze o mnie świadczy :roll::D

bo brata to wszystko śmieszy :P ogląda brat śmierć Mufasy i się smieje :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W horrorach nie ma nic strasznego :D mnie bardziej śmieszą , ale nie wiem czy to dobrze o mnie świadczy :roll::D

dla mnie najstraszniejsze filmy to nie horrory w których jest jedna albo 2 straszne sceny ale kompletnie z zaskoczenia. Horrory typu krzyk czy inny oszukać destinejszon na pewno nie są straszne (choć mogą czasem trzymać w napięciu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, To zorganizuje siostrze walkę z Koksem , bo szuka przeciwnika na najbliższą gale :P albo z Najmanem siostra powalczy w końcu ten facet sam siebie nokautuje , więc zwycięstwo mamy w kieszeni , a póżniej zamiast jeść komary będziemy jeść homary :P nie chce, byłem u sąsiada i podzielił się ze mną jedzeniem przez słomkę :P

Svafa, boisz sie horror bo mnie nie spotkalas, po tym, to by Ci nic nie było straszne :P

Co prawda to prawda :P

 

-- 15 gru 2012, 00:48 --

 

Saiga, Wyobrażałem sobie taką sytuacje i mogę powiedzieć , że przy tym Paranormal Activity to bajka na dobranoc :zonk::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, żeby mowic o prasowaniu trzeba najpierw pomyslec o praniu :P chcesz obiad o 12 w nocy jesc?? :P

 

albo z Najmanem siostra powalczy w końcu ten facet sam siebie nokautuje

nie mogę :lol::lol:

Tomcio Nerwica, jedzieniem sie sąsiad podzielil? i moze jeszcze pożyczył pampersa i krople na serce? :P ale jak paznokciec w trakcie tej walki złamie to rezygnuję z kariery :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwę wam wasze rozmowy.

Właśnie urządziłem sobie wirtualną wycieczkę po Koninie, wchodzę na różne strony, żeby wszystko wiedzieć o mieście gdzie chodzę do szkoły. Nawet odwiedziłem swoje przedszkole, dużo się zmieniło od tego czasu :shock:

Polecam cyber-touring :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Pampersy , to zabrałem dla siostry :D przydadzą się przed walką :P szkoda tylko , że w tych walkach wałka nie można używać , bo tak to by siostra jakiś pas mistrzowski zdobyła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×