Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Pójdziemy na kompromis i dam siostrze od czasu do czasu obejrzeć u mnie mecz jak gra Ezil :P Ezila nie było , ale był Zidane , wie siostra to ten co z główki dał materaciemu na mistrzostwach świata :D jakby to powiedział Koksu siostra musi być bardziej hardkorowa , a nie zachowywać się jak mięczak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, No ja jestem mięczakiem , nie da się ukryć :P tylko niech siostra nie stanie się za bardzo hardcorowa , bo z charakterem siostry to na samą myśl dostaje gęsiej skórki :zonk::P

szczypiorek86, Ezil , Uzil , Ozil czy Oezil na jedno wychodzi :P wiadomo prznyajmniej , że chodzi o małego turka z wytrzeszczem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, jakbym chciała to bym była takim hardcorowym koksem, ze prawdziwy koks to by sie schował :P ale po co, dobrze jest być mięczakiem :D co brat chce od mojego charakteru, przecież łagodnam jak baranek, może tylko czasem w porywach... chociaz nie, jestem łagodna i kropka, powiedz ktos inaczej a będzie wpie*dol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ale to musi siostra zacząć jeść stejki a nie takie małe kanapeczki ... to znaczy nie kocią karmę :D ja tam sie boję czasem siostry , medal w strzelectwie , spanie w grobowcu i zamiłowanie do Draculi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, a może być kocia karma o smaku steku? :D niech się brat nie boi ja muchy nie sprzywdzę, od tygodnia mi mysz mieszka pod komodą i żal mi jej wyganiać ;) w sumie można by ją zanieść do piwnicy, ale po co by bidulka miała się kisić wśród rozkładających się ludzkich ciał, niektórzy wciąż żyją i pojekują, nie, biedna myszka,nie zrobię jej tego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, O to trzeba samego Koksa zapytać , ja to mięczak jestem , więc nie wiem :P ta mysz uciekła ode mnie gdy zobaczyła mój obłęd w oczach po obejrzeniu sceny ze Shreka gdy piekli szczury ... no co głodny byłem i pomysł mi się spodobał :P

Mara_, My się wcale nie rozumiemy , ale rozmawiamy bo jesteśmy rodzeństwem i od czasu do czasu trzeba coś tam siostry powiedzieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czasu do czasu trzeba coś tam siostry powiedzieć :P

no jaki łaskawy :P a mnie od czasu do czasu wypada coś odpowedzieć :P

 

-- 14 gru 2012, 01:00 --

 

Tomcio Nerwica, no mówi mi brat, że się mnie boi a sam co? jakies zainteresowanie sekcjami zwłok, siedzenie na cmentarzu i jedzenie szczurów, pięknie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, To przy siostrze się taki stałem :D kiedyś interesowałem się warcabami , siedziałem w kółku różańcowym i jadłem opłatki :P

 

no jaki łaskawy :P a mnie od czasu do czasu wypada coś odpowedzieć :P

Przeważnie siostra odpowiada " zaraz " albo " czego ?! " :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×