Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: panika jak sobie z nia poradzic

Wiadomości w tym temacie: 26

Strona 2 z 2  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Reklama

Autor

panika jak sobie z nia poradzic

Post 16 lis 2012, 12:01 

Od: 14 lis 2012, 09:50
dzięki pogadam o tym przy najblizszej wizycie z pania doktor moja babcia tez zmarła w tym roku w kwietniu na same swieta.u mnie lekarka stwierdzila silna depresje a jesli moge zapytac w twoim przypadku jak było?

Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 16 lis 2012, 12:19 
ja mam nerwice natrectw myslowych

Post 16 lis 2012, 16:28 

bedzie.dobrze napisał(a):
ja mam nerwice natrectw myslowych

mozesz mi napisac cos wiecej o swojej chorobie?

Post 16 lis 2012, 17:09 
ciagle wynajduje sobie jakies choroby, mam natrectwa dot. zrobienia komus krzywdy, tego,ze moge zostac pedofilka, ze moge zwariowac, ze strace kontrole nad soba..duzo tego, zmienia sie jak w kalejdoskopie. Natrectwa wywołuja duzy lęk i bezsennosc. W całym swoim zyciu miałam 3 powazne nasilenia nerwicy, remisje trwaja u mnie dlugo kolo 10 lat. Biore lek anafranil SR 75 i chodze na terapie psychodynamiczna.

Post 17 lis 2012, 14:53 

ja tez bałam sie zostawac w domu ze sobie lub cos coreczce zrobie,mimo umycia rak niejestem pewna wkoncu czy napewno ich umyłam i czy dobrZe ich umyłam boje sie czegokolwiek dotykac ze sie ubrudze nawet przed myciem naczyc myje rece mimo ze niemam po czym sprawdzam wieczorem dom czy zamkniety woda zakrecona gaz zakrecony okna zamkniete mamy mały piecyk w domu niepojde spac dopoki dobrze sie niewypali sprawdzam czy rura czasem od niego sie nieobsuneła niewezme corki za reke bo boje sie ze nia ubrudzewszystko co sprawdzam to albo dłuzej sie przygladam albo tak jak drzwi cigne i licze do 5 nieumie sobie z tym poradzic to jest silniejsze odemnie jak jestem przed okresem yto boje sie wspołzyc z mezem ze sie ta krwia ubrudze panicznie sie jej brzydze jak było lato balam sie chodzic z corka na spacer bo bałam sie ze ubrudzi sie kupo tez mam tego multum po sprzataniu czy prani czy nawet jak myje mopem podłoge takim ktorego sie niewyzyma recznie myje rece wszystkiego sie brzydze jak mam wieczore sie umyc mysle caly dzien zeby juz jak najszybciej byc po myciu i miec spokoj wogole nielubie tego robic zmuszam sie do wszstkiego wydaje mi sie ze jestem niedobra matka zona ze po co jestem jak i tak sie mecze

-- 17 lis 2012, 15:01 --

bedzie.dobrze jeszcze ci sie cos zapytam masz prawko ja bore perazyne i seronil lekarka mi powiedzila ze biorac te leki moge prowadzic tylko z predkoscia dozwolona pytala mnie jak sie tez czuje po tych lekach prowadzac smochod+9+

-- 17 lis 2012, 15:03 --

chodzac po forach o czytajac wydaje mi sie nze mam nietylko depresje co jeszcze nerwice natrect.

-- 17 lis 2012, 15:07 --

bardzo kocham swoja coreczke Emilke a wydaje mi sie ze swoja nerwica ja krzywdze leczyc zaczelam sie dzieki niej nawet moj maz niemogl wytrzymac ze mna bo ciagle o cos sie darlam wszystko mi przeszkadzało

Post 18 lis 2012, 13:01 
emi 1402, nie mam prawka. Tez mi sie wydaje,ze masz nerwice natrectw...nerwica zazwyczaj pociaga za soba depresje..bo czlowiek walczy z nerwica..ale widzi, ze ona sobie nie odpuszcza i zaczyna wpadac w dół.

Post 18 lis 2012, 15:49 

naprawde jest ciezko chociaz dzisiejszy dzien niebyl, najgorszy ale mogłobyc lepiej.bedzie dobrze jak dałas sobie rade ze osiagnelas remisje choroby.masz rodzinke?

Post 18 lis 2012, 17:38 
emi 1402, leki i czas mi pomogły. Z nerwica to jest tak..ze zyjesz sobie normalnie..rozne emocje sie w Tobie kumuluja i kiedy juz nie ma w srodku na nie miejsca to wybuchaja i zaczyna sie epizod z nerwica. Z czasem objawy same ustepuja..kwestia czasu....kiedy mi ciezko i nie radze sobie wtedy biore leki (anafranil SR 75). Natrectwa z czasem same wygasaja..jesli chce sie, aby nie wracały trzeba isc na terapie. Mam Męża, ktroy jest wyrozumialy i pomaga mi przechodzic przez 'to'. Uszy do gory Emi

Post 19 lis 2012, 17:14 

konieczna u mnie jest terapia ciagle mysle ze jestem brudna wlasnie zauwazylam ze niektorych rzeczy jakby mniej sie boje lub mniej mnie przerazaja moze z czasem bedzie lepiej ciezko jest ale niemoge sie zniechecac.mojego meza raczej nieinteresuje moja choroba nie jest na tak ani niejest na nie niema zdania na ten temat

Post 21 lis 2012, 15:28 

Od: 21 lis 2012, 15:07
Nie poddawajcie się dziewczyny!! Buziaki :*

______
Oto światem zewnętrznym możemy kierować dość swobodnie, poddaje się on naszej woli i wielokrotnie możemy go kształtować tak, jak to jest potrzebne do naszego szczęścia. Natomiast kierować własną psychiką jest właśnie bez porównania trudniej, a nieraz jest to wręcz niemożliwe.

Post 21 lis 2012, 15:32 
emi 1402, to tylko natretne mysli, ktore 'przekonuja' Cie, ze jestes brudna, ze musisz sie myc itd...mow sobie cały czas ' to tylko nerwica, rzeczywistosc jest inna, wcale nie musze sie myc'..nawet jak to brzmi sztucznie, to powtarzaj tak sobie..autosugestia czyni cuda.:)

Post 23 lis 2012, 11:31 

dzis juz niemam takiego dobrego dnia czegos mi brakuje czuje sie samotna wszytko mnie denerwuje czuje sie jakbym wszytko zle robila mam dzis luzny dzien niemam nic takiego do roboty a jednak czuje przygnebienie,podraznienie nieczuje sie szczesliwa

-- 23 lis 2012, 11:36 --

Diaga napisał(a):
Nie poddawajcie się dziewczyny!! Buziaki :*

staramy sie tylko jest bardzo ciezko

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 |