Skocz do zawartości
Nerwica.com

FENIBUT (Phenibut) !Niedostępny w PL!


Lord Cappuccino

Czy phenibut pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy phenibut pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      16
    • Nie
      4
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Fenibut to pochodna kwasu gamma-aminomasłowego (GABA) i fenyloetyloaminy(PEA) zdolna przeniknąć barierę krew-mózg. Jest depresantem ośrodkowego układu nerwowego. W Rosji sprzedawany jako lek psychotropowy, w UE i USA jako suplement diety. Fenibut wykazuje działanie przeciwlękowe, relaksujące i posiada pewne właściwości nootropowe. Przyłącza się do receptora metabotropowego GABA-B podobnie jak baklofen i wykazuje podobne jak on działanie, w wyższych dawkach również do receptora jonotropowego GABA-A, który jest punktem uchwytu benzodiazepin, barbituranów i z-drugs. Fenibut podwyższa również poziom dopaminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phenibut jest bardzo dobrym i skutecznym srodkiem o bardzo szerokim spektrum dzialania. Jest o tyle dziwny ze to jednoczesnie stymulant i lek przeciwlekowy, poprawia motywacje, wytrzymalosc psychiczna i fizyczna, zmniejsza lek, zwieksza odczuwanie przyjemnosci.

Niestety nie nadaje sie do stalego stosowania ze wzgledu na tolerancje i kaca.

Raz na tydzien dwa mozna wziac, ale jak znam zycie tutaj wiekszosc by do oporu zarla, szczegolnie lekowcy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też używałem i na mnie działa jak baclofen o przedłużonym działaniu sięgającym jakies 24 h.Dobry to jest ale jak się doda do niego jakieś benzo,które wzmocni dzialanie,z minusów to podobno tolerancja szybko rośnie czego o baclofenie nie można powiedziec,mozna długo brać te same dawki baclo.No i uzależnienie,lepiej nie brać tego w ciągach bo odstawka bardzo boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym przykładzie widać jak prosty zabieg przyłączenia grupy fenylowej zwiększa potencjał związków chem. .

 

GABA -> fenylo-GABA (fenibut)

piracetam -> fenylopiracetam

kaptopryl -> wszystkie późniejsze -pryle (np. enalapryl)

 

-- 18 sie 2015, o 15:55 --

 

Phenibut ma prawie taką samą strukturę chemiczną jak baklofen- nie posiada tylko atomu chloru w pozycji para przy grupie fenylowej. Pregabalina też jest bliską pochodną GABA tylko zamiast grupy fenylowej posiada grupę izobutylową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten fenibut kompletnie mi nie podszedł . Dwa pierwsze dni nawet fajnie , ale trzeci to trzeba było wziążć podwójną dawke ,żeby coś odczuć . Dla mnie to lipa . Nie wchodze w to .

Jeśli ktoś szuka czegoś dobrego na lęki , to niech zakupi u Rosjan Afobazol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicza różnica pomiędzy baklofenem, a phenibutem jest taka, że baklofen przy grupie fenylowej ma podstawiony chlor zamiast jednego wodoru. Przez to baklofen działa silniej niż phenibut(trzeba brać wyższe dawki tego drugiego), i na baklofen nie rośnie aż tak szybko tolerancja.

 

To takie ruskie baklo-benzo-coś dla ubogich jak ktoś nie ma recepty na benzo/baklo, a jest w ciemnej du... przez lęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno niewątpliwym plusem może być dostępność- phenibut jest właściwie na wyciągnięcie ręki, a ze zdobyciem baklo niektórzy będą musieli się trochę nagimnastykować. To dobry środek, żeby zażyć go raz na jakiś czas na kompletną biedę(lęki), na pewno nie do regularnego stosowania bo to mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznic miedzy phenibutema baclo jest wiecej.

Baclofen jest dosc toksyczny, roznica miedzy dawka, ktora dobrze dziala (100 mg)a dawka po ktoej mozna zaliczyc szpital (300 mg) jest niewielka.

Baclofen ma dzialanie halucynogenne, moze powodowac tez wymioty i ogolnie jest w ch.. kaprysny.

Phenibut jest duzo bezpieczniejszy (nie bylo jak do tej pory przypadkow smiertelnych z przedawkowania), ja sam na pierwszy raz zezarlem z 6g (!) i mimo ostrej euforii nei czulem sie jakos bardzo nietrzezwy.

Wysilek fizyczny po phenibucie to przyjemnosc, po baklo nigdy nie wiesz jak sie bedziesz czul.

 

Ale generalnie gaba b raczej do doraznego stosowania,za szybko tolerancja rosnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem specjalista od Phenibuta. Osobiście uważam go za narkotyk wyskokowy - pomiędzy benzo a alkoholem. Miks niewielkiej ilości pheni i alkoholu zamienia fobika społecznego w zwierze społeczne. Niestety bardzo łatwo jest wkręcić się w temat i zrobić przypal. Jeśli ktoś jednak chce zapomnieć o tym, ze ma jakiekolwiek zaburzenia, to polecam - świetnie się po tym tańczy w zatłoczonej dyskotece. A dlaczego? Bo GABA-A (alkohol) + GABA B (pheni) + synergia dopaminy. Seks tez jest zajebisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoooo, 6 gramiszy na start to faktycznie żeś poleciał.

Teraz czasami biore 1 g w dni ciezkich treningow, zupelnie mnie nei ciagnie do wiekszych dawek bo kac pozniej dosc mocny.

Ostatnie gdzies czytalem ze phenibut ma wysokie powinowactwo do zupelnie innych receptorow

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S009130571530037Xtin

 

Generalnie dobra substancja dla ludzi z dyscyplina a tych jak wiadomo jest malo :D

 

Dodatkowe korzysci (ale to dla wszystkich agonistow gaba b czyli GHB i baclo tez) jest zwiekszenei wydzielanai HG, zwiekszony przyrost masy meisniowej katabolizm lipidow,przyspieszona regeneracja etc

 

NO i phenibut w odroznieniu od baclo i GHB nie rozwala pamieci, musi byc jakies dodatkow dzialanie ktore niweluje agonim Gaba B,bo wszyscy agonisci zarowno gaba a jak i b maja zle dzialanei na kognicje a po fenibucie tego nei zauwazam

 

-- 19 sie 2015, 10:52 --

 

w ogole phenylpiracetam,phenibut i bromantane sa lepsze od wiekszoci lekow, ktorych bralem. generalnie nie lubie Rosji i ruskich (urodzilem sie tam i mam rodzine, wiec wiem co to za kraj), ale musze powiedziec ze w kwestii adaptogenow wyprzedzili caly swiat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnego kaca. Przy wysokich dawkach odczuwam jedynie - kiedy kładę się spać - suchość w ustach, a po miksach phenibuta z alkoholem mam czasem lekka biegunkę. Wysokie dawki phenibuta dają niesamowita euforie, najsilniejsza jest po ok 4-5 godzinach. Działanie czuje nawet do 20 godzin. Fantastycznie się śpi na fenibucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to można kupić?

 

Na poczatek najlepiej w sklepie z odzywkami na przyklad musclezone, masz pewnosc ze produkt jest dobrej jakosci i od razu w kapsulkach. Wada to wysoka cena, bo sporo przeplacasz, ale tez takie opakowanie powinno na dlugo wystarczyc (kilka miesiecy)

http://www.mz-store.co.uk/better-mood/sns-phenibut-xt-90-kaps.html?pl

Jesli Zalezy ci na dobrej cenie to najlepiej z USA sciagnac w prochu ale to juz bardziej skomplikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej gwarancją najwyższej jakości byłoby zakupienie oryginalnego leku aptecznego od ruskich, ale hm, *cena* takiego przedsięwzięcia jest kompletnie niewspółmierna i szybciej phenibut wydrenuje Ci kieszeń niż ukoi Twoje nerwy. No ale jak ktoś się obawia "prochu" to zawsze to jakaś opcja, razem z suplami dla kulturystów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej gwarancją najwyższej jakości byłoby zakupienie oryginalnego leku aptecznego od ruskich, ale hm, *cena* takiego przedsięwzięcia jest kompletnie niewspółmierna i szybciej phenibut wydrenuje Ci kieszeń niż ukoi Twoje nerwy.

Phenibut kupowany w polskim sklepie jako suplement diety podlega szczegolowym badaniom i musi byc zgodny z tym co jest na etykeicie inaczej sprzedwca moze meic spore klopoty.

Co innego z jakiejs wiesniackiej strony typu doping mozgu, tu nie ma zadnych regulacji.

 

Dlatego kapsulki mozna smialo w sklepach z odzywkami a proszek z USa albo jak ktos chce pare kilo to od chinczyka, moge dac namiary na laby z china bezposrednio (tylko ze tu jzu sie klopoty z celnikami zaczynaja, ale do ogarniecia wszystko jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×