Skocz do zawartości
Nerwica.com

chetnie sie podziele


ewab

Rekomendowane odpowiedzi

chetnie sie z wami forumowicze podziele !

Jestem osoba niestety z choroba z ktora musze walczyc lekiem olzapin .Jest to dla mni dobrodajny lek ,nie mam lekow ,nie tyje ,jestem skoncentrowana ,i co tez jest wazne spie jak dziecko.Zazywam lek od paru miesiecy (nie powiem ile bo nie licze ;wogole nie mam glowuy do pamietania sytuacji kiedy ),ale jestem pewna ze zaniedlugo bedzie roczek ..Przyznam sie szczerze ze chetniejuz bym sie "nie faszerowala" tym lekiem tylko byla zdrowa osoba bez stanow lekowych .ale niestety po glowie mi chodzi taka mysl :czy jak odsune leki oczywiscie po konsultacji z lekarzem czy lek czasem nie powroci, tego wlasnie sie boje .Czy wy tez macie takie mysli ?.Jak rowniez nie chce zyc ciagle majac swiadomosc ze o ustalonej godzinie musze zazyc leki .Odsuwam od siebie te straszne mysli wywolujace u mnie niepokoj .i jakos mijaja dni ,godzinay w spokoju .Jeszcze powiem ze najgorsze u mnie jest to ze jestem wrazliwa na tresc .Bardzo duzo negatywnych rzeczy w mojej glowie pozostaje ,a te pozytywne uciekaja -niestety.(i jak tu byc radosnym w zyciu)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj między nami :D Ja dokładnie mam tak samo pamiętam większości te złe rzeczy które mnie spotkały i jestem wrażliwa na ukąśliwości innych i wszystko biorę do siebie.Od niedawna biorę efectin, który mi się wydaje jakby przestał działac ale ciesze się że Tobie udaje się to przezyciężyć.Tutaj jest wiele rzeczy łatwiej zrozumieć i znależć wsparcie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×