Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 sie 2016, 16:19
Purpurowy, Moze on jeszczebedzie dzialal , moze to taka jedna noc wyjatek od reguly? Ja jak bralam chlora na spanie to tez mi sie zdarzaly gorsze w spaniu noce :bezradny: :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 sie 2016, 16:22
platek rozy napisał(a):Purpurowy, Moze on jeszczebedzie dzialal , moze to taka jedna noc wyjatek od reguly? Ja jak bralam chlora na spanie to tez mi sie zdarzaly gorsze w spaniu noce :bezradny: :bezradny:

Mam nadzieję że to tylko taki wyjątek, bo jak nie, to będę bardzo niepocieszony. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 sie 2016, 16:33
platek rozy, nic Ci nie pomaga na ten ból głowy? Z migreną to trudno dobrze się czuć i iść do fryzjera, ale mycie głowy i masaż przy okazji czasami czyni cuda przy migrenie. A jak włoski ciachniesz, zobaczysz nową siebie, to i humor lepszy.... :D
Trzymam kciukasy za powodzenie!

Purpurowy, nie denerwuj się tak, bo znowu nie będziesz spał. Czasami tak jest, że nie każdej nocy człowiek śpi dobrze.
Bierz zawsze o określonej godzinie, regularnie - poczytaj jeszcze sobie coś w łóżku, wycisz się. Mnie czytanie usypia, czasami książka lub czasopismo spada mi na twarz... to jest moment, żeby gasić światło i spać.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 03 sie 2016, 16:52
Purpurowy, Marcin na mnie małe dawki ketrelu tez nie usypiaja... biore teraz 200mg i długo zasypiam ale sie udaje
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 8mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 sie 2016, 17:23
mirunia napisał(a):Purpurowy, nie denerwuj się tak, bo znowu nie będziesz spał. Czasami tak jest, że nie każdej nocy człowiek śpi dobrze.
Bierz zawsze o określonej godzinie, regularnie - poczytaj jeszcze sobie coś w łóżku, wycisz się. Mnie czytanie usypia, czasami książka lub czasopismo spada mi na twarz... to jest moment, żeby gasić światło i spać.

Masz racje. Denerwuję się że lek na sen nie działa i przez to nie mogę spać. I takie zamknięte koło.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 sie 2016, 17:47
Purpurowy napisał(a):
na_leśnik napisał(a): Purpurowy, skąd ta furia?

Uzbierałem sobie 200zł, żeby pojechać na wizytę do głowologa do Warszawy, bo u mnie są sami partacze i to nie tylko ja to stwierdziłem.
No i pojechałem w sobotę, poprosiłem o coś na sen (Ketrel) zapłaciłem 200zł. No i te kilka nocy po Ketrelu wystarczyło że przyłożyłem głowę do poduszki i od razu zasypiałem. Aż do wczoraj. Wczoraj znowu pół nocy się tłukłem i 200zł psu w pupę.

Bo mnie nie słuchasz, nie czytasz, co piszę, albo mi nie wierzysz.
To że ileś tam osób ma Ketrel zapisany w małych dawkach jako nasenny przy antydepresantach innego typu, nie znaczy, że jest to lek nasenny. Senność to skutek uboczny i u niektórych osób mija, a niektóre na tym jadą latami nie próbując rozwiązać przyczyny bezsenności.

Moich problemów ze snem to to nie rozwiązuje w najmniejszym stopniu, istotne jest, że głosy w głowie częściej mają rację i nie jestem chora na tęsknotę za ch*j wie czym.

Dzisiaj skułam wszystkie kafelki w kuchni w półtorej godziny. Vivat ja! Ale następnym razem robię w maseczce.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 sie 2016, 18:16
mirunia, Dalam rade , fryz mam , wpradzie nie jakis wymyslny bo i ja sil na niego nie mialam ale mam long boba i moge w razie czego wlosy spiac . na nastepny raz chyba je pocieniuje . Tylko pocieniowane lubia mi sie wywyjac i chociaz ja sama sie w nich lubie to jednak bob uklada mi sie zdecydowanie lepiej.

Teraz sie walne na lozko i musze odpoczac. Mam mdlosci przy tej migrenie mimo ze bol juz nawet nie taki dokuczliwy .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Nihil 03 sie 2016, 18:17
cyklopka napisał(a):Dzisiaj skułam wszystkie kafelki w kuchni w półtorej godziny. Vivat ja! Ale następnym razem robię w maseczce.

Cyklopka "bohaterem własnego domu" ! :D Niby że "groupie" itd., a widać śmiało można by ją było posadzić za sterami tego traktora, spychacza, buldożera - jak w tym filmie propagandowym z czasów komuny :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 sie 2016, 19:55
cyklopka napisał(a):Bo mnie nie słuchasz, nie czytasz, co piszę, albo mi nie wierzysz.
To że ileś tam osób ma Ketrel zapisany w małych dawkach jako nasenny przy antydepresantach innego typu, nie znaczy, że jest to lek nasenny. Senność to skutek uboczny i u niektórych osób mija, a niektóre na tym jadą latami nie próbując rozwiązać przyczyny bezsenności.

Przeczytałem co napisałaś, ale teraz to już... no za późno. Chodzi o to, że gdybym przed wizytą to wiedział, to bym poprosił o coś innego.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 sie 2016, 20:03
Oddawał ktoś z Was kiedyś psa do hotelu dla psów? Jak było z jego zapachem po odebraniu? Dzisiaj odebrałem z hotelu psa swojej cioci, to myślałem że nie wytrzymam z nim w tym samochodzie. Nigdy tak nie czadził.

Spamowa wyspa

przez Nihil 03 sie 2016, 20:04
Purpurowy, w życiu nie dałbym psychiatrze 200 zł! Za to, że wypisze mi z łaski swojej reckę na lek, który w normalnym kraju mógłbym kupić w aptece za okazaniem dajmy na to dowodu osobistego ?!

Widziałbym jedynie sens w zapłaceniu za prywatną wizytę, gdybym chciał ogarnąc taki metylofenidat (różowa recka), selegiline (ciężko przekonać do jej wypisania, łatwiej na czarnym rynku odkupić), albo całą masę benzozoli - i to już na wstępie oświadczyłbym, że jeżeli mi nie wypisze tylu i tylu, to nie uiszczę za wizytę :P Heh, płacę, to do kurwy nędzy wymagam :D
Ostatnio edytowano 03 sie 2016, 20:07 przez Nihil, łącznie edytowano 1 raz
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 sie 2016, 20:06
Nihil napisał(a):Purpurowy, w życiu nie dałbym psychiatrze 200 zł! Za to, że wypisze mi reckę na lek, ktróry w normalnym kraju mógbym kupić w aptece za okazaniem dajmy na to dowodu osobistego ?!

Widziałbym jedynie sen w zapłaceniu za prywatną wizytę, gdybym chciał ogarnąc taki metylofenidat (różowa recka), selegiline (ciężko przekonać do jej wypisania, łatwiej na czarnym rynku odkupić), albo całą masę benzozoli - i to już na wstępie oświadczyłbym, że jeżeli mi nie wypisze tylu i tylu, to nie uiszczę za wizytę :P Heh, płacę, to do kurwy nędzy wymagam :D

Niby tak, ale ja trochę wtedy wyrwałem się (zbyt mocno) że pójdę i zabulę, żeby nie natrafić znowu na takiego pajaca jak mam u siebie. Dylemat mieszkańca moich okolic (w każdej kwestii) - albo Warszawa, albo nic. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 03 sie 2016, 20:07
Purpurowy, 200 zł to dużo za wizytę. Płacę (i to nie zawsze) połowę tego. :hide:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 sie 2016, 20:09
Carica Milica napisał(a):Purpurowy, 200 zł to dużo za wizytę. Płacę (i to nie zawsze) połowę tego. :hide:

Wiem, ale ja tam poszedłem z założeniem tylko jednej wizyty. ;)

A w ogóle, to podpadłaś u mnie. :twisted:

Sortuj wg