Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Stracona100 31 maja 2016, 22:01
Ano taki sobie, Arfour :)

Spamowa wyspa

przez rolosz 31 maja 2016, 22:35
kosmostrada napisał(a):rolosz, Roloszku dzisiaj nie ubiłam i nie ubije i nie wiem, kiedy znów to nastąpi, może szybko, a może trochę dłużej poczekam, aż wróci sens. Terapia dała mi więcej siły do przeczekiwania.
Ściskam Cię mocno!

Ja też Cię ściskam! Mam nadzieję, że szybko uporamy się z tą zołzą.

Mam ochotę dziś zrobić to:
Obrazek

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 31 maja 2016, 22:50
rolosz, dzisiaj razem walimy głową w ścianę. :(
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez rolosz 31 maja 2016, 22:51
Carica Milica, Opada we mnie optymizm. Nie mam wpływu na swoje życie. Nieważne ile wysiłku bym włożył w jego uzdrowienie. I tak wszystko piorun trzaśnie!!

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 31 maja 2016, 23:57
cyklopka, dziękuję... :D Czyli plany masz. Korepetycje dają na pewno więcej przyjemności i dowolności.
Z pewnością praca z większą grupą łatwa nie jest, szczególnie z taką grupą wiekową z jaką masz aktualnie do czynienia :D To naprawdę trudne zadanie...

acherontia-styx, właśnie o to mi chodziło, ale wykazujesz możliwości ponad przeciętne, nie da się ukryć :lol: Czekamy na wynik spotkania z neurologiem :!:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 01 cze 2016, 01:24
dzisiejszy dzień był nawet całkiem niezły. Rano obudziłem się z dużym napięciem, w sumie nie wiem dlaczego ponieważ sen miałem rewelacyjnie dobry. Pojechałem na oddział dzienny. Dzisiaj mieliśmy lżejszy dzień bez zajęć, tylko gimnastyka i gotowanie. Czytałem też fragmenty swoich książek. Poźniej pojechałem do kawiarni, bo nie chciałem wracać do ponurego mieszkania. Ale w tej kawiarni dostałem mocnego napięcia. Wystraszyłem się, że będzie mnie tak trzymało przez cały dzień. Ale później spotkałem się z Karolem i mi przeszło. Poszliśmy na długi spacer na Stare Miasto i spowrotem. Niestety mam lekkie odrealnienie w czasie mocnego napięcia, albo słabego lęku. Ale teraz już zasypiam na siedząco. Idę spać. Dobranoc.

Spamowa wyspa

przez takie tam 01 cze 2016, 09:59
kosmostrada napisał(a): takie tam, Będziesz klecił pralinki, czy na oglądaniu foremek się skończy? ;)

Na razie tylko oglądam, ponieważ jeszzcze dobrą czekoladę znaleźć muszę. Niemniej, zamierzam robić praliny (skoro chwilowo mi nie wolno jeść takich rzeczy).

panowie w mundurach zawsze budzą złe emocje

Ja bym dobre budził - rozdawał cukierki i w ogóle :P Jak widać, własnoręcznie nawet robione :smile:

Co do pogody - upałów jeszcze nie ma, tylko ta duchota męczy...
takie tam

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 cze 2016, 10:50
Dzieńdoberek ;)
®

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 cze 2016, 11:22
Dzień dobry! :papa:

Źle się dzisiaj czuję, duchota... jest mi słabo, lęki, wysokie ciśnienie 165/90. Wzięłam captopril pod język i czekam.
Długo nie mogłam usnąć wczoraj, a w nocy budziłam się kilka razy i rano pobudka o 5.45, ale poleżałam jeszcze do 7. :shock:
Ledwo doczłapałam się do pracy i nie wiem jak tu dosiedzę do 15. :bezradny: Jak mi nie minie ta słabość, to zwolnię się wcześniej.
Ciężko mi wychodzi to odstawianie esci - te nieracjonalne lęki i zawroty głowy są bardzo męczące. Może jednak uda mi się to przetrwać. :roll:

Dobrego dnia!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 cze 2016, 13:13
Dzień dobry!

Siedzę w robocie, w papierzyskach grzebię, kawę popijam ( kupiłam sobie mleko, bo bez nie da się tego paskudztwa przełknąć).
Psychicznie jestem w miarę stabilna, tzn. nie siedzę w otchłaniach, tylko w takim średniej wielkości dołku.
Miałam iść na pocztę z awizo po pracy, ale kochany nasz pan listonosz przyniósł mi do pracy moją paczuszkę. Bardzo pachnącą, bo z lekka się wychlupczył zamówiony arabski olejek. Siła rażenia niezła... ;)
Było pięknie , ale jakieś chmurki przylazły, więc pewnie stąd ćmi mnie głowa.
Przypominam Kochani, że dziś Dzień Dziecka, czy rozpieściliście już Wasze wewnętrzne dziecko? :mrgreen:

mirunia, Jak u Ciebie Kochana, dajesz radę, czy poszłaś do domku?

takie tam, Jak zrobisz te praliny, to proszę o fotę na Spamową! :smile:

JERZY62, Hej Jerzyku! Co u Ciebie?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 cze 2016, 14:11
kosmostrada, właśnie przyszłam przed chwilą do domu, nie było już sensu siedzieć w robocie.
Troszkę te lęki odpuściły i otworzyły mi się oczy. Rozebrałam się jak do rosołu i odpoczywam. W domu chłodno i miło, a w pracy miałam duchotę.
Nie ma upału, ale jest parno i duszno.
Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej... oj, dolo moja. :hide:

Cieszę się, że dołek masz mniejszy i dajesz póki co radę. Fajnie, akurat na Dzień Dziecka dostałaś pachnidło od pana listonosza... pewnie orientalny, mocny zapach?
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 01 cze 2016, 14:28
mirunia, kosmostrada, JERZY62, takie tam, hey wam
Byłam dziś na terapii...
wydzwaniaja do mnie z ŚDSu bo chodze tylko raz w tygodniu a oni by chcieli zebym ja chodziła codziennie , ale nie ma takiej możliwości
Kupiłam książke "Kat miłości" o terapii.. polecam
reszte dnia spedze w łóżku i jutro też...
Dostałam od ojca 3 bilety na koncert dnia Hutnika.. na jeden bilet przysługuja 2 piwa i 2 kiełbaski z grilla
upał straszny, musze nogi ogolić bo w rajtkach sie chodzic nie da
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 8mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 cze 2016, 14:56
mirunia, No to ja z domu uciekam do pracy, bo w robocie chłodniej... :smile:
Tak, zamówiłam arabskie olejki, zapachy mocne, ale takich jestem wielbicielką, nie dla mnie lekkie świeżaki i rozwodnione kompociki... ;) Jeden dla mojej mamy na zamówienie z okazji Dnia Matki, ten bardziej "europejski".
Kochana to życzę, żebyś jutro lepiej się czuła. Nawet nie wiem, jaka jest prognoza, czy powietrze będziesz miała lepsze. Na kiedy zaplanowałaś urlop, znów w lipcu?

Lusesita Dolores, :papa: Czemu nie możesz chodzić codziennie?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 01 cze 2016, 14:56
Kupiłam właśnie na allegro książke "MAMA I SENS ZYCIA" Yaloma
opowieści psychoterapeutyczne :))
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 8mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie