Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strefa AutoManiaka


Gość NieznanySprawca

Czy masz prawo jazdy?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy masz prawo jazdy?

    • Mam, to oczywiste.
      25
    • Nie mam, ale planuje zrobic, jesli kasa i psychika pozwoli.
      11
    • Nie mam, nie zbiore kasy, nie mam na to nerwow, i tak nie wychodze z domu, a do apteki po psychotropy jezdze na hulajnodze.
      3
    • Nie interesuje mnie to, zreszta boje sie jezdzic.
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze obsesja na punkcie wszystkiego, co jezdzi, dymi, i robi halas towarzyszy mi od dziecka, postanowilem zalozyc nowy topik, w ktorym bedzie mozna podzielic sie radoscia z powodu naprawionego alternatora w swoim polonezie, zdanym (lub nie zdanym) prawem jazdy, jak tez podyskutowac, skad wziac hajs na wymarzone BMW3 compact 1.6 w gazie prosto z reichu (co to niemiec plakal, jak sprzedawal), oraz czy Ferrari jest lepsze od Lamborghini, i czy bardziej Tru jest Formula1, czy 24 godzinne wyscigi w Le Mans

Ps. Nie znalazlem podobnego tematu, jesli byl, no to out.

Ps.2 Jesli temat zostanie, prosilbym jakiegos moda o dodanie polskych znakow.

455554679_WITABOEGONARODZENIA2005024.jpg.4f630678730b032ce81a2a79a1536ae5.jpgcountach_lp500_s_9.jpg[/attachment]

Lamborghini Countach, 84' (?),w porownaniu do wczesniejszego wozu dostepny dla zwyklej, drobnomieszczanskiej biedaszewy, poniewaz mozna go dostac juz za 120-200 tysiecy USD.

No i dla zasady:

[attachment=0]bmw.jpg[/attachment]

Posladki Bety Trojki w gustownej stylizacji agrotuning.

A Wy, czym jezdzicie, lub chcielibyscie jezdzic? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię motoryzację ale nie jestem jakiś fanatykiem. Kiedyś jeździłem nawet na motorze, obecnie jeżdżę starym Oplem kombi. Moje marzenie to:

nowy Lexus Is

2014-lexus-is-_glo.jpg

 

-- 12 paź 2013, 15:16 --

 

Ja jezdze motorem , zalezy od przyzwyczajenia , tylko szkoda , ze w zimę nie można..

ależ można w zimie, ja często jeździłem. Wystarczyło mi 4 stopnie na plusie żeby opony jeszcze kleiły jako tako do asfaltu i w drogę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys. a chcialabym motorem. ale sie boje motorow,

Widze Cie na czyms takim:

[/videoyoutube]

Ja jezdze motorem

Woow, nie wiedzialem Haniu, ze taka ostra z Ciebie babka 8)

Moje marzenie to:

nowy Lexus Is

Echh, moze sobie taki sprawie w nastepnym zyciu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PoznacSiebie,

Samochód został wyposażony w pełni hybrydowy układ napędowy Lexus Hybrid Drive drugiej generacji, obejmujący silnik elektryczny o mocy 143 KM oraz nową jednostkę benzynową o pojemności 2,5 litra i mocy 181 KM wspomaganą układem wtrysku D-4S nowej generacji, podwójnym układem zmiennych faz rozrządu VVT-i oraz układem recyrkulacji spalin (EGR). Całkowita moc zespołu napędowego przekazywana za pośrednictwem bezstopniowej przekładni sterowanej elektronicznie (E-CVT) wynosi 223 KM. To wystarczy, aby rozpędzić nowego Lexusa IS 300h od 0 do 100 km/h w 8,3 sekundy i maksymalnie do 200 km/h. Warto w tym miejscu podkreślić, iż w przeciwieństwie do modeli tej klasy o porównywalnych osiągach, doskonała wydajność dynamiczna nie jest okupiona wysokim zużyciem paliwa - hybrydowy IS zadowala się średnio 4,3 l/100 km i emituje zaledwie 99 gramów CO2 na kilometr.

W sumie nie taka znowu zawalidroga z tej hybrydy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, spalanie deklarowane przez producenta pewnie jak zwykle trochę zaniżone, ale nawet gdyby w rzeczywistości wychodziło 6l to i tak niezły wynik jak na gabaryty auta. Nie jestem natomiast przekonany do bezstopniowych przekładni, trochę za bardzo kojarzą mi się ze skuterami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PoznacSiebie, jasne, na deklarowane zuzycie nie ma co sie ogladac, chyba tylko rolls royce i bentleye w swoim czasie zanizaly osiagi, a zawyzaly zuzycie paliwa (zeby milo zaskoczyc klienta ;) ), ale przy tych osiagach i gabarytach z 6-7 litrow bylbym zadowolony. Inna sprawa, ze przez swoja cene za szybko to sie nie zwroci w porownaniu do konwencjolnej benzynowki/diesla (o ile w ogole...).

Co do bezstopniowych przekladni, ja tam uprzedzony nie jestem, technika leci do przodu, takze pewnie to rozwiazanie niewiele ma juz wspolnego ze skuterowa skrzynia :mrgreen:

hania33, To sympatyczne bydle wazy gdzies z 240kilo na sucho, to z Toba pewnie jakies 300 :shock: Nie przewaza Cie przy zatrzymaniu? Odwaznas, jak na nerwuske :mrgreen: Jeszcze 900 pojemnosci, fiu fiuu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, Jest ciężkie to bydle , najgorzej postawić na nóżkę... :( lecz zawsze ktoś pomoże....

Nie lubię jeździć szybko , z początku nie mogłam się przyzwyczaić..ponieważ mam jeszcze Daelima , którego uwielbiam , lecz jest zbyt slaby na te tereny..

 

-- 13 paź 2013, 17:16 --

 

75370885_2_644x461_daelim-vt-125-f-chopper-cruiser-zdjecia.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam. :mrgreen:

Sprawa jest taka, ze NieznanySprawca ciula pieniazki na samochod. Rozwaza na ten moment trzy opcje:

[attachment=1]Audi_A4_B5_front_20080617.jpg[/attachment]

[attachment=2]mazda_323f_hatchback_5-drzwiowy_570_2275_v1.jpg[/attachment]

[attachment=0]00-04_Volvo_S40.jpg[/attachment]

Zastanawiam sie, ktory pasuje najlepiej do mojego image, i czym z najwiekszym szpanem podjechalbym pod wiejska dyskoteke. Jakies propozycje? (moga byc wlasne :pirate: ).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×