Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwny problem z muzyką


Pieprz

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że taki problem znaszy ze masz jakies takie niestabilne poczucie siebie. Jakbyś sie bala że wchodzisz na cudze terytorium. Trzeba jednak mieć jakąs samoakceptacje itp do siebie zeby dac zyc swemu gustowi... tak mysle. Zeby czuc prawo do lubienia czegos. Albo do okreslania się poprzez to. Jak zadasz sobie pytanie czemu ci się podoba ten zespol moze sie przekonasz ze idziezs swoją wlasną drogą i mozesz robic z tym co chcesz?

 

Moze to i problemy nastolatkow, ale w koncu problemy osobowosciowe i rozne inne mozna miec poxniej, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie nie będzie żadna szczególna analogia dla Twojej rozterki/byłej rozterki (poza oczywistością, że również nadmienię o wykonawcach muzycznych), ale jestem zazdrosna o wszystkich fanów The Beatles. O siebie też czasem jestem zazdrosna, bo:

a) jak może istnieć przy mnie taka osoba, kochająca miłością tak czystą i nieskazitelną, która w "rzeczywistych relacjach"(rzeczywistych relacjach) nie jest w stanie wykrzesać z siebie nawet połowy wspomnianych wyżej pokładów?

b) jak może istnieć przy mnie taka osoba, przeginająca swoją zajebistością przy "obcowaniu" z ich muzyką, która przy podejmowaniu się "rzeczywistych działań"(rzeczywistych działań) nie jest w stanie wykrzesać z siebie nawet połowy wspomnianych wyżej pokładów?

 

Btw, z Wami mogę się Bitlami podzielić

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×