ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
77%

Nie
6
8%

Zaszkodził
12
16%

Liczba głosów : 77

przez Psychotropka`89 27 mar 2014, 22:09
Wczoraj masakra. Wejdź na dział o Trazodonie, bo nie chcę zaśmiecać... Hydro nie zażywałam <jeszcze>. Ile mogę się tak źle czuć? :(
Psychotropka`89

przez wieslawpas 27 mar 2014, 22:12
Psychotropka`89, Czym Ty sie zajmujesz, ze tak zapieprzasz te 10 h i na dodatek masz az 2 godziny dojazdu.

przez Psychotropka`89 27 mar 2014, 22:18
wieslawpas, opiekuję się małym dzieckiem, dojeżdżam do niego na wiochę, spory kawałek <mpk+bus>, prócz opieki nad małym, zajmuję się "ogarnianiem domu". Więc nie leżę.
Psychotropka`89

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wieslawpas 27 mar 2014, 22:23
no to faktycznie masz zapiernicz.

przez Psychotropka`89 27 mar 2014, 22:30
A no mam... Ale jest praca, nikt mi na ręce nie patrzy, pracodawcy są spoko, więc staram się nie narzekać. Ale bardzo źle się czuję przy tym nowym zestawie leków... :(
Psychotropka`89

przez wieslawpas 27 mar 2014, 23:08
Psychotropka`89, wroc do starego zestawu jak bylo dobrze.

-- 28 mar 2014, 23:33 --

siema dzisaj mam ciezki dzien duzo napiec. Wczoraj noca zażylem 4 tabletki tiscerinu, do tego zolpirem. zaspałem, ale obudzilem sie z napieciami. Kolega w biurze zaytal sie mnie czy na cos, choruje bo dziwnie wygladam, terepeutka tez to zauważyka i walnęła i tyrade na temat uzależnienie od leków, kasjerka w kasie tez powiedziała mi że mam takie dziwne podkrążone oczy. Ide wieczorem na parking na pogadanke do Edka, on pewnie nie bedzie mi paytrzyl w oczy.

przez mirunia 29 mar 2014, 15:58
wieslawpas, tisercin to nie landrynki żebyś tyle naraz brał, do tego jeszcze kilka tabsów zolpidemu!!! Bierz tyle, ile zalecił lekarz, zapewne 1 tabletkę 25mg. Trudno nie byc zamulonym po takiej dawce leków. Tisercin jest silnym neuroleptykiem, a nie środkiem typowo nasennym, działa dopiero nasennie po ok.1,5-2 godz. i trzeba się wtedy położyć spać i próbować usnąć. On nie działa tak jak stilnox, musisz nasycić nim organizm stopniowo, biorąc codziennie przed snem taką dawkę jaką przepisał ci lekarz!!!!!!!!! :time: :time: :time:
Ale widzę, że Wiesław wie lepiej :bezradny: :hide: :hide:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

przez wieslawpas 29 mar 2014, 16:07
nic nie wiem lepej. Dzisiaj nie poszedlem w taka lekomanie - wzialem 3 tabletki tiscerinu i dwa stilnoxy po godzinie i normalnie przy tym zasanlem i spojlerem 8h.

przez mirunia 29 mar 2014, 16:13
wieslawpas, a ile kazał brać Ci lekarz tisercinu i stilnoxu ??? ...wątpię że po 3 tabletki. Sam sobie dawkujesz jak chcesz, o wiele za dużo. Zacząłeś od razu od "ciężkiej artylerii"- poczytaj ulotkę tisercinu, co to za lek i jakie ma skutki uboczne w większych dawkach!!!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

przez Psychotropka`89 29 mar 2014, 16:21
wieslawpas, trujesz się na własne życzenie... :evil:
Psychotropka`89

przez wieslawpas 29 mar 2014, 16:44
mirunia, no wlasne lekarz kazal mi brac 3 tabletki. teraz w dzien jestem przez to bardzie zamulony, ale musial mi ten lek zapisac
bo w nocy mam takie duze napecia i takie roztrzesienie, że cieżko zasnać.

przez Psychotropka`89 29 mar 2014, 17:32
wieslawpas, ok, skoro taką dawkę zalecił, to w porządku ale na bank nie przepisał Ci brać takich ilości Zolpidemu. Wiem, że i tak mnie nie posłuchasz ale zmniejsz dawkę. Jedyne co osiągniesz braniem takich ilości zolpi, to coraz większa tolerancja. I będziesz potrzebował więcej i więcej... Wiem z autopsji, bo potrafiłam w ciągu wieczora wpierdzielić 8-10 tabletek. UWAŻAJ, BO BAWIENIE SIĘ TYM LEKIEM JEST NIEBEZPIECZNE. Rozumiem Twoją bezsenność - sama ją mam ale walczę z zopidemem. Przynajmniej się staram, mimo, że 1/3 mojej pokaźnej apteczki to właśnie Onirex i Polsen <zolpi>.
Psychotropka`89

przez wieslawpas 29 mar 2014, 17:44
Psychotropka`89, tak, ja wiem ze to jest niebezpieczne, najwiecej zazylem 4 na raz. przedwczoraj, teraz dostaem ten tiscerin i od tego momentu ilosc stilnoxu sie zmniejszyla do 2 tabletek. Z tym ze ten tiscerin to staszenie muli, jestem megazamulony. Psychotropka`89
jesli Ty tyle zazywalas tyle leku to skad go bralas? Dla mnie stalo sie to problemem bo psychiatrzy wypisuja tylko po jednm opoakowaniu. No to jak bierzesz 3 tabletki to opokowanie wystarcza tylko na tydzien.

przez estera1 29 mar 2014, 17:45
wieslawpas prosisz lekarza ,żeby wypisał ci na kolejnej recepcie lub idziesz do ogólnego i też ci przepisze

Sortuj wg