Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHLOROPROTYKSEN (Chlorprothixen Hasco/Zentiva)


Gość

Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      54
    • Nie
      19
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Czy Ktos z Was zna ten lek?

 

Oprocz tego zalecono mi Effectin 37.5 przez 10dni, pozniej Effectin ER 75.

 

Wczoraj wzielam pierwsza tabletke Chlorprotexinu i mialam potworne dusznosci oraz czulam sie jak kompletnie pijana, bardzo senna.

 

Ponoc to bezpieczny lek i mala dawka, a jednak bylo to cos potwornego.

 

Chyba wroce do Hydrokzyzyny.

 

Napiszcie, bardzo prosze-czy znacie tamten lek?

 

Pozdrawiam serdecznie,

Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy twój lekarz uprzedził Cię że mogą być objawy uboczne przez pierwsze dni brania leku. Ja tego nie brałam , tylko PAXTIN przez pierwsze dni czułam się okropnie.Potem było dobrze.Lekarka jednak mnie uprzedziła że tak może być. Najlepiej skontaktuj się zlekarzem lub jest tu opcja - szukaj- i tam wpisz nazwę leku, to może pokażą ci się informacje.Często przy początkach jest żle, ale lepiej to sprawdzić.Pozdrawiam :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za Wasze odpowiedzi. Zadzwonilam do mojej Psychiatry, ktora kazala mi odstawic lek i stosowac doraznie Hydroksyzyne. Stwierdzila, ze tamten lek spowodowal zbyt duza sennosc, a mialam go brac rano i wieczorem. Mam male Dziecko, wiec ciezko byloby mi sie Nim zajmowac, bo naprawde czulam sie jak pijana.

 

Mam przez 10dni brac Effectin 37.5, a potem Effectin 75 ER.

 

Pozdrawiam,

Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po zazyciu 15 mg spałam 2 godziny - mam zażywać 2 razy w dzień po 15 a na noc zacząć od 1/2 50 mg, zobaczę ale chyba będę tylko na noc brała bo wdzień jestem senna i trochę otumaniona chyba, że była to reakcja po pierwszej tabletce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafik

:smile: nie zrozumiałma tego słowa "dziebbi34", pozdr

 

[ Dodano: Nie Sie 20, 2006 10:22 am ]

Wiesz Rafik moja lekarka zleciła mi dawkę 2 razy 15 mg w dzień i 50 mg na noc ale ja narazie zażywam 30 mg na noc może później wprowadzę resztę dawki, wydaje mi się za duzo a barzdo źle reaguję na leki, pozdr[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Biorę Chlorprotixen od miesiąca i muszę powiedzieć ze wycisza on mnie wspaniale niepowodując u mnie rzadnych skutków ubocznych. Bałam się bardzo że "urwie mi się film" po tym leku ale działa na mnie super. Biorę 15mg 2xdziennie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem Chlorprotixen, ponieważ miałem kłopoty z zaśnieciem po zażywaniu innego leku. Swoje zadanie spełniał dobrze, chociaż czasem aż za dużo czasu spałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej, teraz sie cholernie tego leku boje.... mam brac zamiast benzo na ktorych jechalam kilka lat.... Koszmar to bedzie cos czuje.... do tego effectin, depacine i fluanxol

bryyyyyyyyy, wolalam effectin i zormiren.... tak powinni dawkowac mi...

teraz wzielam pierszy raz chlorprothixen, czekam na efekt... za godzinke sie okarze czy znowu bede zdychac czy bedzie oki....

:P

no co tam, niech juz mnie cos wyleczy bo szalu mozna dostac z napadami lekow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też łykam Chlorprotixen zamiast stilnoxu którego zjadałem po 3, 4 tabletki jakoś na razie daje rade ale zobaczymy jak długo....oprócz tego jeszcze Mirtastad 30 mg na depresję. Po ok. tygodniu lęki przestały mi dokuczać ale zapewne ładuje się w kolejne szambo. PS. Jak ktoś miał doświadczenia z tymi lekami to z góry dziękuję za wszelkie info Pozdrawiam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×