Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam!


marbero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,od dłuzszego czasu szukam bezskutecznie pomocy,naprawdę nie chce mi się rozpisywać na temat moich

dolegliwosci (tyle razy bezskutecznie opisywałem je na innych forach),chodzi o to czy przy nerwicy lub depresji są zawyżone jakieś

parametry chormonów ,krwi-czy ww.choroby można stwierdzić tylko na podstawie wywiadu?

Moje objawy somatyczne to zawroty głowy, senność, uczucie jakobym miał zaraz zemdleć(co nigdy się nie zdażyło),większa wrazliwość na światło.

Wykluczam problemy z błędnikiem ,mój ogólny stan zdrowia poza mocno podwyższonym holesterolem -raczej OK.

Może zagląda tu jakis psycholog,psychiatra,bardzo prosiłbym o odpowiedź :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. :)

 

Czemu zamiast pójść do psychiatry, oczekujesz, że on Ciebie będzie szukał gdzieś po internetowych forach? Namawiam Cię do wizyty u niego. A więc do rozpoczęcia prawdziwego działania w celu zmniejszenia męczących Cię dolegliwości. Bardzo możliwe, że cierpisz na nerwicę. Pora więc zająć się nią właściwie, czyli udać do specjalistów. A specjalistami od niej są właśnie psychiatra i psychoterapeuta. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu zamiast pójść do psychiatry, oczekujesz, że on Ciebie będzie szukał gdzieś po internetowych forach?

hie hie szalony doktor szukający szalonych pacjentów ;)

 

Marbero, właśnie w tym sęk że nerwica i depresja nie są diagnozowane na podstawie żadnych badań - raczej wprost przeciwnie, jeśli wszystkie badania wychodzą ci dobrze, a ty czujesz się źle to wskazuje na nerwicę.

 

Ja miałam też zawroty głowy, uczucie że zemdleję, stracę przytomność, no i właśnie u mnie zdiagnozowali "lęk napadowy" tak to się nazywa, były to takie "napady". Poczytaj na ten temat, może uwierzysz że to właśnie to ci dolega...

 

[Dodane po edycji:]

 

od dłuzszego czasu szukam bezskutecznie pomocy,naprawdę nie chce mi się rozpisywać na temat moich dolegliwosci (tyle razy bezskutecznie opisywałem je na innych forach)

Hipochondria - wyszukiwanie u siebie mnóstwa chorób, połączone z lękiem o własne zdrowie - klasyczny objaw nerwicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×