Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne zapachy. Czy to normalne?


rikq

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od jakichś dwóch dni męczy mnie odczuwanie dziwnych zapachów, a myślałam, że przez te pare miesięcy już wszystko przerobiłam. Przez dosłownie sekundę, co jakiś czas (dzisiaj jak to piszę do dosłownie co minutę coś...) czuję zapach, raz to pomarańcze, raz cos, co jadłam wcześniej, czasem perfumy a czasem nawet papierosy (nie palę). Zaczęło się raz jak nakręciłam się na guza mózgu (bo naczytałam się, że są przy nim takie objawy) i teraz sama nie wiem, czy się nakręcam, czy rzeczywiście coś mam w głowie. To nie tak, że wdycham powietrze i czuję ten zapach, to jest tak, jakby on był dosłownie pod moim mosem, a nie "w", jeżeli wiadomo o co chodzi. Miał ktoś tak? Czy to normalne w nerwicy? 😪 Wspomnę że żadnych leków nie biorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):

A jakieś przeziębienie ostatnio albo covid? Ja tak często mam po np katarze czy kaszlu. Dziwne zapachy u mnie to też odznaka aury przed atakiem epi ale to odczuwam inaczej.

Nigdy nie miałam covid (albo miałam a o tym nie wiedziałam 🤔), przeziębiona też ostatnio nie byłam. Chociaż codziennie męczy mnie ciągłe dmuchanie nosa, byłam z tym u lekarza to niby alergia i przepisał leki, które już nawet nie pomagają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×