Skocz do zawartości
Nerwica.com

szambo


Gość ToddPL

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, ToddPL napisał(a):

O_O Przecież wziąłem w  cytat, więc nie naruszyłem praw autorskich.

 

nie napisałam nigdzie, że naruszenie praw autorskich. Poza tym wzięcie w sam cytat nie powoduje od razu, że jest to poprawnie podane. Podając cytat powinieneś dodać adnotację o źródle. 
Twoje źródło nic nie mówi. Nie jest to ani odnośnik do badań naukowych- jakie to są badania naukowe? Kto je prowadził? Kto się pod nimi podpisał? Na czyje zlecenie były robione? Cokolwiek co pozwoliłoby nam się z nimi zapoznać? 
Napisałeś rzeczy z którymi większość osób się nie zgodziła. W sumie to chyba prawie wszyscy mają inne zdanie na ten temat, ze mną włącznie. Na prośby o podanie źródła każesz mi dokładnie podać o co chodzi. Podajesz jakieś losowe cytaty, które niczego nie udowodniają. Twoje źródło odnosi mnie do strony internetowej na której ktoś napisał artykuł. Nie znalazłam tam jednak żadnego podpisu. Jeśli mówisz o statystyce to warto by przytoczyć na jakiej grupie badawczej były robione pomiary. Daje Ci czas na obronienie swoich tez, jeśli tego nie zrobisz temat ląduje w koszu, jako niemerytoryczny. Ewentualnie jeśli jesteś lekarzem to poproszę o numer PWZ i nie będzie rozmowy.

PS. Wróć do regulaminu forum, ponieważ w innym wypadku łatwo możesz zarobić osta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, acherontia styx napisał(a):

@ToddPL  widać, że nie masz bladego pojęcia o mechanizmie działania jakichkolwiek zaburzeń i co z tego wynika. 

Stwierdzanie faktu, że niewykonywanie kompulsji pogarsza samopoczucie albo, że terapia pogarsza samopoczucie nie jest niczym odkrywczym, bo to wiadomo od dawna. I co z tego że wiesz, że tak jest jak nie masz bladego pojęcia jak widać, że pogorszenie samopoczucia w terapii na pewnym etapie jest pożądanym zjawiskiem i przejściowym, nie ważne czy to OCD, depresja, zab. osobowości. Jak to mówią sami terapeuci: "im gorzej tym lepiej". 

Ale wykonując za każdym razem kompulsje Twoje OCD jest bardzo szczęśliwe bo karmisz je regularnie.

Powodzenia w leczeniu opisanymi przez Ciebie metodami, bo efektów raczej szybko nie zobaczysz ;) 

 

Wyobrażasz sobie osobę z borderline, depresją na terapii? Pogorszenie samopoczucia po terapii przy nasilonych objawach = domyślasz się czym to skutkuje? ;) samobojstwem

 

OCD nie terapeutyzuje klasyczna rozmową terapeutyczną, tylko konkretnymi technikami, które zwyczajnie w praktyce nie działają przy silnych objawach takich jak myśli samobójcze

 

nie sądziłem, że można nie wiedzieć (zwłaszcza przy takiej aktywności), że terapia z myślami samobójczymi to zły pomysł  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ToddPL napisał(a):

Wyobrażasz sobie osobę z borderline, depresją na terapii? Pogorszenie samopoczucia po terapii przy nasilonych objawach = domyślasz się czym to skutkuje? ;) samobojstwem

 

Dobra, stop! Gadasz takie głupoty, że nie ma sensu dalsza rozmowa. Nie masz wiedzy na ten temat, więc nie wypowiadaj się z pozycji znawcy. 
Kolejne Twoje wpisy w takim tonie będą nagrodzone ostem i punktem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Illi napisał(a):

Dobra, stop! Gadasz takie głupoty, że nie ma sensu dalsza rozmowa. Nie masz wiedzy na ten temat, więc nie wypowiadaj się z pozycji znawcy. 
Kolejne Twoje wpisy w takim tonie będą nagrodzone ostem i punktem. 

 

głupoty to gadają ci 

szarzy użytkownicy 

 

Polecam zagraniczne strony niż siedzieć na tym forumw, booo tu horyzonty są .... ograniczone do tego co piszą na pierwszej pozycji w google, ale to taka adnotacja dla inteligentniejszychs 🙂

 

 

Edytowane przez ToddPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×