Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zatrucie pokarmowe czy celowe otrucie?


Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Muszę jeszcze umyć podłogę i wywiesić pranie. Ale przynajmniej kilka dni temu zawiesiłem sobie fajne czarne rolety w oknach.

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Muszę jeszcze umyć podłogę i wywiesić pranie. Ale przynajmniej kilka dni temu zawiesiłem sobie fajne czarne rolety w oknach.

O 20 pisałeś, że masz wziąć leki na sen. Jeszcze Cie nie położyły? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Pochwalę się wam, że posprzątałam mieszkanie. Wiem że to nie jest nic nadzwyczajnego i nie ma się czym chwalić (kiedyś sprzętałem regularnie, bo kocham porządek), ale dla mnie ostatnio było to coś niemożliwego, pomijając już zły humor, ja prawie sił nie mam przez niedożywienie i brak snu, po przyjściu z pracy po prostu kładłem się na łóżko bez  życia.

 

Chciałem spędzić weekend na odpoczynku i postawiłem sobie to za punkt honoru, żeby to zrobić i wypocząć w czystym mieszkaniu.

 

Wstyd mi, że tak się zaniedbałem.

Super, że udało ci się posprzątać. Ja bym bardzo chciała posprzątać mieszkanie, ale jest to dla mnie za trudne. Jedyne, do czego się mobilizuję to mycie naczyń (mam niewiele i nie miałabym, na czym jeść), wynoszenie śmieci i robienie prania. Miałam niedawno taki czas, że przez miesiąc nie zrobiłam prania, a mam założenie, że robię 2 razy w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Zmyłem wczoraj podłogę, pamiętam tylko że na chwilę siadłem sobie na łóżku odpocząć z zamiarem wywieszenia prania i nagle obudziłem się po 11h (?) mopem na łóżku 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Zmyłem wczoraj podłogę, pamiętam tylko że na chwilę siadłem sobie na łóżku odpocząć z zamiarem wywieszenia prania i nagle obudziłem się po 11h (?) mopem na łóżku 😅

🤣🤣🤣Dzien dobry @Dziewięćdziesiąt Cztery

Ale przynajmniej sie wyspales wkoncu,nie wazne ze z mopem hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Dobrze że dzisiaj sobota, bo gdybym dzisiaj miał iść do roboty i znowu słuchać przez 8h jak mnie obgadują, to już chyba bym wolał dostać dyscyplinarkę za nieusprawiedliwioną nieobecność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Zapomniałem już, że tak się da. Czuję się trochę jakbym był pijany, ale do zniesienia. I tak dzisiaj nie muszę nigdzie wychodzić ani nic robić, bo wczoraj posprzątałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Pierwszy próba otrucia mnie miała miejsce 16.06.2017. Z tą wojną to przesadziłem, ale to to definitywnie mogła być próba otrucia. Potem skontaktował się z innymi.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×