Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Dręczą mnie wyrzuty sumienia, że przez mój pobyt w szpitalu obciążeń budżet państwa, że może przeze mnie nie został przyjęty ktoś, kto miał myśli s i teraz przeze mnie nie żyje. A ja myśli s nie miałem. Chyba przeleję im darowiznę. Szukam wiadomości o samobójcach z tego okresu i mam wrażenie, że to moja wina, że nie żyją.

Edytowane przez 94.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 94. napisał(a):

Dręczą mnie wyrzuty sumienia, że przez mój pobyt w szpitalu obciążeń budżet państwa, że może przeze mnie nie został przyjęty ktoś, kto miał myśli s i teraz przeze mnie nie żyje. A ja myśli s nie miałem. Chyba przeleję im darowiznę. Szukam wiadomości o samobójcach z tego okresu i mam wrażenie, że to moja wina, że nie żyją.

Wydaje ci się...jezeli nie żyją to dlatego że byli chorzy i nie potrafili sobie pomoc sami ani nikt inny w danym czasie też nie. Przykre ale nie wkręcaj sobie takich rzeczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Ale one są fajne! 😂

 

Ja lubię liczby 🤪

 

Np. na dzień obecny mam 29 lat, 1 miesiąc i 29 dni. Do moich 30 urodzin zostało 307 dni.

 

Moje bezrobocie wynosi 39 dni, z wyłączeniem weekendów jest to 29 dni czyli 232h robocze. Miałem mieć 2 tygodnie urlopu, czyli 80h, a więc do nadrobienia zostało mi 152h robocze, co daje 19 dni. W przyszłej pracy będzie można robić 2h dziennie nadgodzin jak będzie taka potrzeba, czyli musiałbym robić 16 dni po 10h. Do wyrobienia na luzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, 94. napisał(a):

Moje bezrobocie wynosi 39 dni, z wyłączeniem weekendów jest to 29 dni czyli 232h robocze. Miałem mieć 2 tygodnie urlopu, czyli 80h, a więc do nadrobienia zostało mi 152h robocze, co daje 19 dni. W przyszłej pracy będzie można robić 2h dziennie nadgodzin jak będzie taka potrzeba, czyli musiałbym robić 16 dni po 10h. Do wyrobienia na luzie.

A wiesz, że ta Twoja logika jest bez sensu? Odrabianie nie będzie żadnym nadrobieniem, bo pracodawca będzie musiał na Ciebie wyłożyć więcej pieniędzy niż by musiał bez nadgodzin. Nadrobisz tylko godzinowo, poza tym to nie jest żadne nadrobienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, acherontia styx napisał(a):

A wiesz, że ta Twoja logika jest bez sensu? Odrabianie nie będzie żadnym nadrobieniem, bo pracodawca będzie musiał na Ciebie wyłożyć więcej pieniędzy niż by musiał bez nadgodzin. Nadrobisz tylko godzinowo, poza tym to nie jest żadne nadrobienie.

 

Jak mam płacone za godzinę, to nie będzie musiał więcej wyłożyć.

 

A poza tym chce nadrobić dla samego siebie, żeby podbudować swojego ego, bo nie lubię nieróbstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×