Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim 🙂

ostatnio mnie trochę rzeczywistość dopadła i fakt, że doba nadal ma tylko 24h... 

W dniu 1.08.2023 o 21:02, acherontia styx napisał(a):

Błagam, nakręcasz się. Nie raz użyłam słowa samobójstwo w różnym kontekście w internecie i jakoś policja nie chce do mnie zapukać 😕 nie lubią mnie czy co 😅 [halo, policja, prosze przyjechac na nerwicę 😎]

Daj jakikolwiek znak to załatwimy Ci kontrolę :P

 

Marzy mi się porządne zmęczenie fizyczne- rower albo góry. Jak wczoraj udało mi się już wygospodarować chwile to zaczelo przeokrutnie padać:( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.... Albo znowu nie dobry. Nadal mnie boli, ale teraz bardziej w nodze😏 zwariować można, chodzę jak stara babcia🤬 ale zaczynam małe ćwiczenia, zobaczymy jak będzie bo po wczorajszych doopa mnie bolała strasznie😂 starość mówię wam

 

W dniu 2.08.2023 o 06:48, spidi napisał(a):

Witajcie

Kawy? 

żniwujecie tam trochę? :D 

Spidi kawę to ja zawsze. Adres znasz to wiesz😅 

Tak swoją drogą to ziemniaki mega, aż żałuję że tak daleko mieszkasz bo wzięła bym od ciebie. Dawno tak dobrych nie jadłam 🤨 i moje dzieci aż dokładki brały 🤨 cud, szczególnie u młodego dla którego wszystko jest blee.

Żniw nie mam, chociaż kawałek ziemi mam ale dzierżawie rolnikowi.

 

Godzinę temu, Illi napisał(a):

Daj jakikolwiek znak to załatwimy Ci kontrolę :P

😂😂😂😂 O 5 rano razem z drzwiami 😂😂😂😂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Szczebiotka napisał(a):

Tak swoją drogą to ziemniaki mega, aż żałuję że tak daleko mieszkasz bo wzięła bym od ciebie. Dawno tak dobrych nie jadłam 🤨 i moje dzieci aż dokładki brały 🤨 cud, szczególnie u młodego dla którego wszystko jest blee.

czy tylko ja na tej ziemi nie czują różnic między ziemniakami? no dobra... może między młodymi tylko czuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Dzień dobry.... Albo znowu nie dobry. Nadal mnie boli, ale teraz bardziej w nodze😏 zwariować można, chodzę jak stara babcia🤬 ale zaczynam małe ćwiczenia, zobaczymy jak będzie bo po wczorajszych doopa mnie bolała strasznie😂 starość mówię wam

 

Spidi kawę to ja zawsze. Adres znasz to wiesz😅 

Tak swoją drogą to ziemniaki mega, aż żałuję że tak daleko mieszkasz bo wzięła bym od ciebie. Dawno tak dobrych nie jadłam 🤨 i moje dzieci aż dokładki brały 🤨 cud, szczególnie u młodego dla którego wszystko jest blee.

Żniw nie mam, chociaż kawałek ziemi mam ale dzierżawie rolnikowi.

 

😂😂😂😂 O 5 rano razem z drzwiami 😂😂😂😂

 

O 5 rano to nie wjadą, dopiero od 6 mogą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Spałem dzisiaj pół godziny 😂

Brak snu to prosta droga do psychozy. Ja w manii nie śpię wcale i odlatuję. Koniecznie musisz wziąć jakiś mocny lek na sen.

 

dzień dobry Towarzystwu tak w ogóle. Siedze jeszcze w pracy, zaraz koniec i jeszcze jeden dzień do urlopu. Już mam chyba syndrom przedurlopowy. Powinienem skończyć jeszcze jedną rzecz, ale nic mi się nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
15 minut temu, Dryagan napisał(a):

Brak snu to prosta droga do psychozy. Ja w manii nie śpię wcale i odlatuję.

 

Ja już ledwo żyję, zmęczony jestem bardzo, zestresowany i ogólnie 1/10.

 

16 minut temu, Dryagan napisał(a):

Koniecznie musisz wziąć jakiś mocny lek na sen.

 

Mam w domu xanax, ale unikam brania tego, bo zbyt przyjemnie potem jest i boję się uzależnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, DEPERS napisał(a):

Jak nie umierasz ani nie chcesz udusić męża, to nie mogą. Cisza nocna ogranicza nawet CBS i AT:) 

W polskim prawie nie jest stwierdzone, że cisza nocna trwa 22-6, więc to trochę nie tak:P myślę że do wymienionych przez Ciebie powodów można dopisać prawdopodobieństwo samobója- tylko to w razie w zgłaszamy;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Illi napisał(a):

W polskim prawie nie jest stwierdzone, że cisza nocna trwa 22-6, więc to trochę nie tak:P myślę że do wymienionych przez Ciebie powodów można dopisać prawdopodobieństwo samobója- tylko to w razie w zgłaszamy;) 

Ale pora nocna jest ujęta KPK i to jest pora od 22 do 6:) i 🤫😴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
50 minut temu, Illi napisał(a):

myślę że do wymienionych przez Ciebie powodów można dopisać prawdopodobieństwo samobója- tylko to w razie w zgłaszamy;) 

 

To jest to o czym mówię cały czas, nasilanie policji, która potem dożywotnio was śledzi. Nie ma ucieczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

To jest to o czym mówię cały czas, nasilanie policji, która potem dożywotnio was śledzi. Nie ma ucieczki.

Policja nikogo nie śledzi. Żeby przyjechała potrzebne jest wezwanie od kogoś. Znaczy ktoś z rodziny czy znajomych dzwoni na 112 i mówi, że delikwent grozi sobie samobójem, albo robi coś innego co zagraża jego (lub innych) życiu lub zdrowiu. Przestań tu rozkręcać swoje paranoje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

To jest to o czym mówię cały czas, nasilanie policji, która potem dożywotnio was śledzi. Nie ma ucieczki.

To jak Cię śledzi policja to dostrzeże tych psychopatów których jesteś celem, bo sam przecież wczoraj o nich napisałeś. Przy okazji inwigilacji Twej osoby rozbiją szajkę psychopatów o charakterze 🤔 fotograficznym i tym samym staniesz się bohaterem narodowym i zostaniesz odznaczony żelaznym krzyżem bo u Nas jest dość często rozdawany na takie okoliczności. Jak Ci się to czyta? Bo to Twój tok rozumowania:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
3 minuty temu, DEPERS napisał(a):

To jak Cię śledzi policja to dostrzeże tych psychopatów których jesteś celem, bo sam przecież wczoraj o nich napisałeś. Przy okazji inwigilacji Twej osoby rozbiją szajkę psychopatów o charakterze 🤔 fotograficznym i tym samym staniesz się bohaterem narodowym i zostaniesz odznaczony żelaznym krzyżem bo u Nas jest dość często rozdawany na takie okoliczności. Jak Ci się to czyta? Bo to Twój tok rozumowania:) 

 

Nie chcę być bohaterem, mam dosyć bycia rozpoznawanym, chcę być zwykłym randomem w tłumie.

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×