Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
17 minut temu, DEPERS napisał(a):

Nie wiem w jakich jesteś stosunkach z ludźmi w pracy, ale jak powiesz chociaż po ogródkach z czym się borykasz to raczej Cię nie ukamionują, a będą wiedzieli, że masz problem. W innym wypadku będą spekulacje , szepty i spojrzenia które będziesz destrukcyjnie odbierał. Nic nie musisz, powiesz to powiesz, nie wiem jake będą konsekwencje bo nie znam tych ludzi i nie wiem jak zareagują

 

Z większością neutralne, z moją grupą kilku znajomych z pracy bardzo pozytywne, w sensie nie jacyś przyjaciele od serca, ale zawsze nam się dobrze w pracy gadało, po pracy czasem też z nimi pisałem, piliśmy nawet razem piwko w weekend raz. Ogólnie to uważali mnie za gadułę, za osobę która "potrafi zagadać kogoś na śmierć", często to ja inicjowałem jakieś spotkania albo szalone pomysły jak ktoś miał urodziny.

 

Piękne to były czasy, aż się łezka w oku kręci.

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Ogólnie oni poznali mnie w moim prime time w życiu, więc się nie dziwię, że mnie polubili szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

Z większością neutralne, z moją grupą kilku znajomych z pracy bardzo pozytywne, w sensie nie jacyś przyjaciele od serca, ale zawsze nam się dobrze w pracy gadało, po pracy czasem też z nimi pisałem, piliśmy nawet razem piwko w weekend raz. Ogólnie to uważali mnie za gadułę, za osobę która "potrafi zagadać kogoś na śmierć", często to ja inicjowałem jakieś spotkania albo szalone pomysły jak ktoś miał urodziny.

 

Piękne to były czasy, aż się łezka w oku kręci.

Skoro dobrze żyjecie to jakieś wyjaśnienia się należą. Na pewno się zastanawiają co się dzieje, może nawet myślą, że Oni coś źle robią, coś Cię zabolało. Jak było normalnie, a nagle się zmieniasz o 180 stopni no to wybacz, ale do myślenia daje i spekulacje będą, a Ty będziesz się denerwował i sam tworzył scenariusze o czym myślą. Decyzja należy do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
59 minut temu, DEPERS napisał(a):

Skoro dobrze żyjecie to jakieś wyjaśnienia się należą. Na pewno się zastanawiają co się dzieje, może nawet myślą, że Oni coś źle robią, coś Cię zabolało. Jak było normalnie, a nagle się zmieniasz o 180 stopni no to wybacz, ale do myślenia daje i spekulacje będą, a Ty będziesz się denerwował i sam tworzył scenariusze o czym myślą. Decyzja należy do Ciebie

Pewnie będą się pytać, co się stało że mam deprechę, czy mi ktoś umarł, czy jakieś problemy mam w domu, co się wydarzyło w moim życiu. Co ja mam powiedzieć? Jak to wyjaśnić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Pewnie będą się pytać, co się stało że mam deprechę, czy mi ktoś umarł, czy jakieś problemy mam w domu, co się wydarzyło w moim życiu. Co ja mam powiedzieć? Jak to wyjaśnić? 

Nie musi być żadnych dołujących wydarzeń do powstania depresji. Zawsze możesz powiedzieć, że na dzień dzisiejszy trudno to stwierdzić, ale jesteś w trakcie diagnozy i szukania przyczyny:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry (albo i nie dobry).

Ja niestety ostatnio jakoś mam dziwny czas😮‍💨 nie wiem dlaczego. Być może dlatego że ciągle się nakręcam na to co może mi być😮‍💨 niby ostry atak bólu krzyża ustąpił, ale nadal mam czasami problem by wstać z łóżka, przewrócić się z boku na bok, czy nawet pochodzić dłużej bo teraz jakby bardziej mi w nogę weszło🤨 ja już nie wiem czy to rwa ( według lekarzy tak), bo nigdy nie miałam tak długo ( co prawda wcześniej przeważnie miałam zastrzyki na to) a tym bardziej żeby mi aż tak na nodze siedziało i ciągnęło takim dziwnym bólem. Pewnie wiecie że już zdążyłam przejrzeć wujka Google który sugeruje raka, zakrzepicę żył itp ( chociaż najczęściej wychodzi ta rwa i odcinek lędźwiowy🤪 mam dyskopatię od lat, na rwe też często chorowałam. Jeden lekarz mówił o jakimś lumbago inny o rwie i bez tutaj mądry🤦). No co zrobić, panikuję 😮‍💨 tym bardziej że wczoraj już odstawiłam leki na kręgosłup bo mega mi dają po żołądku mimo osłonowych i ogólnie ból głowy i rozbicie. Dałam radę kilka dni na nich tylko być, tak żeby przetrwać najgorszy ból. 

Wpadam czasami na forum, ale głównie by odpisać na privy bo czasami trochę ich się zbiera u mnie. 

9 godzin temu, Jurecki napisał(a):

Wrony, kruki, kawki zlatujcie się :smile:

A kawę masz?

W dniu 27.07.2023 o 14:17, Jurecki napisał(a):

Coś chvjowato się czuję, rozdrażniony.

Ja tak mam od przeszło tygodnia. Do tego leje od dłuższego czasu, burze przechodzą, i jest zimno 😏 przez co jeszcze bardziej boli mnie noga🤨 

10 minut temu, Dryagan napisał(a):

Gdzie stali bywalcy

Umierają 😮‍💨 przynajmniej ja. Chociaż mimo bólu udało mi się zrobić kolejny tort na urodziny młodszego syna które były 29 lipca. Został mi jeszcze jeden do zrobienia na 8 sierpnia dla małej. Może dożyje 😏 

11 minut temu, Dryagan napisał(a):

Nawet nikt kawą się nie częstuje

Przez ostatnie dni nawet nie piłam😭 jak już to jedna rozpuszczalna 😏 żołądek mój już miał dość. Teraz sobie zrobiłam normalną kawę, może uda mi się wypić. Więc zapraszam ☕☕☕☕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helooo.

https://kuriernowodworski.pl/wiadomosci/nowy-dwor-mazowiecki/nowy-dwor-mazowiecki-mezczyzna-skoczyl-z-mostu-pancera-spadl-na-chodnik/

Koleżka skoczył z mostu, gnaty połamał. A z miesiąc temu z nim gadałem i mówił, że na chloroprotiksenie wychodzi na prostą. Jak widać nie za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

 

1 godzinę temu, Dryagan napisał(a):

Wszystkie kruki i wrony odleciały chyba, nikt nie chce z nami pisać 😞 Gdzie stali bywalcy??? Nawet nikt kawą się nie częstuje

U mnie praca a w czwartek wyjazd w góry do niedzieli. Trochę z doskoku jestem ale pewnie to się zmieni za jakiś czas.

 

@Szczebiotka trzymaj się tam ;)

 

Godzinę temu, DEPERS napisał(a):

Helooo.

https://kuriernowodworski.pl/wiadomosci/nowy-dwor-mazowiecki/nowy-dwor-mazowiecki-mezczyzna-skoczyl-z-mostu-pancera-spadl-na-chodnik/

Koleżka skoczył z mostu, gnaty połamał. A z miesiąc temu z nim gadałem i mówił, że na chloroprotiksenie wychodzi na prostą. Jak widać nie za bardzo

Musi go teraz niezle boleć...okropna metoda na zejście z tej ziemi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DEPERS napisał(a):

Helooo.

https://kuriernowodworski.pl/wiadomosci/nowy-dwor-mazowiecki/nowy-dwor-mazowiecki-mezczyzna-skoczyl-z-mostu-pancera-spadl-na-chodnik/

Koleżka skoczył z mostu, gnaty połamał. A z miesiąc temu z nim gadałem i mówił, że na chloroprotiksenie wychodzi na prostą. Jak widać nie za bardzo

U mnie ostatnio wieś dalej straż i policja włam do mieszkania chłopaka robili😮‍💨 4 czy 5 próba samobójcza.

Strasznie się dzieje. I to coraz młodsi.

33 minuty temu, Melodiaa napisał(a):

trzymaj się tam ;)

Dziękuję 🖤 staram się

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
50 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

U mnie ostatnio wieś dalej straż i policja włam do mieszkania chłopaka robili😮‍💨 4 czy 5 próba samobójcza.

Strasznie się dzieje. I to coraz młodsi.

 

Ale ktoś go zgłosił w internecie? Wiesz może? Ktoś zadzwonił czy to wyśledzili na podstawie tego co pisał w internecie? Ja ogólnie odradzam nawet pisania słowa "s********wo" w kontekście kogoś innego, bo są skrypty śledzące do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dryagan napisał(a):

@Dziewięćdziesiąt Cztery przestań się już nakręcać

Miałam napisać to samo😅

Czy to ważne jak? Ważne że się udało uratować. Chociaż patrząc na to wszystko z boku mam wrażenie że akurat ta osoba bardziej chyba chce zwrócić na siebie uwagę. 

12 godzin temu, Dryagan napisał(a):

Właśnie przeczytałem na onecie, że pokolenie Z (czyli ludzie urodzeni w XXI wieku), są dużo słabsi psychicznie od poprzednich pokoleń. Coś w tym może być

To prawda. Kilka razy czytałam o tym że to pokolenie jest dużo słabsze i nie tylko psychicznie. My może byliśmy wychowani jak byliśmy, lekko nie było ale człowiek jakoś bardziej się trzyma niż Z. 

My to chyba jesteśmy pokolenie Y o ile dobrze kojarzę🤔

A tak w ogóle to dzień dobry. U mnie znowu pada i jest zimno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Dryagan napisał(a):

@Lusesita Dolores no to udanego urlopu i wyjazdu (a gdzie jedziesz, jeśli można wiedzieć?). Ja też niedługo mam urlop, ale jeszcze trzy dni muszę poczekać 🙂

Miszkolc i Budapeszt Węgry 🙂 

a potem jak wrócę to wyjazdy miedzy miastami w Polsce

Ile masz urlopu?

Ja 3 tygodnie :)))

Edytowane przez Lusesita Dolores

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lusesita Dolores napisał(a):

Miszkolc i Budapeszt Węgry 🙂 

a potem jak wrócę to wyjazdy miedzy miastami w Polsce

Ile masz urlopu?

Ja 3 tygodnie :)))

Super plany,mnie tez by w te rejony ciaglono i jeszcze Rumunia ,szwendac sie miedzy gorami,dzikimi szlakami.Zamek Draculi itp 😆😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

Ale ktoś go zgłosił w internecie? Wiesz może? Ktoś zadzwonił czy to wyśledzili na podstawie tego co pisał w internecie? Ja ogólnie odradzam nawet pisania słowa "s********wo" w kontekście kogoś innego, bo są skrypty śledzące do tego.

Błagam, nakręcasz się. Nie raz użyłam słowa samobójstwo w różnym kontekście w internecie i jakoś policja nie chce do mnie zapukać 😕 nie lubią mnie czy co 😅 [halo, policja, prosze przyjechac na nerwicę 😎]

Chłopie, dystans!

 

 

11 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):

To prawda. Kilka razy czytałam o tym że to pokolenie jest dużo słabsze i nie tylko psychicznie.

Ja widzę po dzieciakach w szkole, że jest no słabo i to mocno.  

 

2 godziny temu, Dryagan napisał(a):

@Lusesita Dolores no to udanego urlopu i wyjazdu (a gdzie jedziesz, jeśli można wiedzieć?). Ja też niedługo mam urlop, ale jeszcze trzy dni muszę poczekać 🙂

Zazdro! Ja miałam mieć jeszcze miesiąc wolnego to sobie poszłam do dodatkowej roboty 😂 ale tak, u mnie i lekarka i terapeutka twierdzą, że wolne mi nie służy 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×