Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
16 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Dzień dobry wszystkim.

 

Dzisiaj mija dokładnie rok kiedy przyszłam na to forum. Równy rok was męczę swoją osobą 😅 a już chyba najbardziej męczę @DEPERS który nie raz ratował mnie z paniki gdy miałam swoje jazdy pod tytułem "umieram" bądź " co mam zrobić". No i oczywiście biedny @Fobic który przeze mnie musiał się uaktywnić jeszcze bardziej😅 i mimo swoich fobii również mi bardzo pomógł przetrwać najgorszy czas. Dlatego już ma mnie dosyć i ucieka 😉 ha ha. Chciałam wam chłopaki mega podziękować że byliście w najgorszych momentach mojego życia tutaj na forum i wyciągaliscie mnie z tego dołu. Bardzo bardzo mocno wam dziękuję🖤 bez was było by mi jeszcze gorzej. 

Oczywiście poznałam tutaj dużo więcej wspaniałych osób które mnie zrozumiały i nie oceniały, wam też bardzo dziękuję 🖤

 

 

 

Gratulacje, dużo zdrówka i czego sobie tam życzysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):

Dzień dobry wszystkim.

 

Dzisiaj mija dokładnie rok kiedy przyszłam na to forum. Równy rok was męczę swoją osobą 😅 a już chyba najbardziej męczę @DEPERS który nie raz ratował mnie z paniki gdy miałam swoje jazdy pod tytułem "umieram" bądź " co mam zrobić". No i oczywiście biedny @Fobic który przeze mnie musiał się uaktywnić jeszcze bardziej😅 i mimo swoich fobii również mi bardzo pomógł przetrwać najgorszy czas. Dlatego już ma mnie dosyć i ucieka 😉 ha ha. Chciałam wam chłopaki mega podziękować że byliście w najgorszych momentach mojego życia tutaj na forum i wyciągaliscie mnie z tego dołu. Bardzo bardzo mocno wam dziękuję🖤 bez was było by mi jeszcze gorzej. 

Oczywiście poznałam tutaj dużo więcej wspaniałych osób które mnie zrozumiały i nie oceniały, wam też bardzo dziękuję 🖤

 

 

To była wzajemna pomoc, za którą ja również jestem ci bardzo wdzięczny 🥰

Nie uciekam, tylko życie czasem wali się ze wszystkich stron i bywa różnie.

Gratuluję rocznicy 🍾

Edytowane przez Fobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szczebiotka wszystkiego dobrego, niech będzie tylko lepiej a chociaż nie gorzej, trzymaj się mocno 💪🙂

 

@Dziewięćdziesiąt Cztery gratulacje, pamiętam czasy kiedy dla mnie też było to super trudne, nawet po szybkie zakupy do sklepu za rogiem. Będzie lepiej, musi ! 🙂

Edytowane przez zburzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
47 minut temu, zburzony napisał(a):

 

 

@Dziewięćdziesiąt Cztery gratulacje, pamiętam czasy kiedy dla mnie też było to super trudne, nawet po szybkie zakupy do sklepu za rogiem. Będzie lepiej, musi ! 🙂

 

 

Biorąc pod uwagę fakt, że rok temu zadowolony szykowałem się do wyjazdu, to nie ma się z czego cieszyć, cofnąłem się w rozwoju tak mocno jak nigdy wcześniej. Chociaż tyle, że trochę ciszej jest.

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):

Dzień dobry wszystkim.

 

Dzisiaj mija dokładnie rok kiedy przyszłam na to forum. Równy rok was męczę swoją osobą 😅 a już chyba najbardziej męczę @DEPERS który nie raz ratował mnie z paniki gdy miałam swoje jazdy pod tytułem "umieram" bądź " co mam zrobić". No i oczywiście biedny @Fobic który przeze mnie musiał się uaktywnić jeszcze bardziej😅 i mimo swoich fobii również mi bardzo pomógł przetrwać najgorszy czas. Dlatego już ma mnie dosyć i ucieka 😉 ha ha. Chciałam wam chłopaki mega podziękować że byliście w najgorszych momentach mojego życia tutaj na forum i wyciągaliscie mnie z tego dołu. Bardzo bardzo mocno wam dziękuję🖤 bez was było by mi jeszcze gorzej. 

Oczywiście poznałam tutaj dużo więcej wspaniałych osób które mnie zrozumiały i nie oceniały, wam też bardzo dziękuję 🖤

 

 

No to gratulacje! Super, że jesteś z nami, niedługo będziesz obchodzić roczek w Ekipie. Też bym się pochwalił rocznicą - ale nie pamiętam jakiego dnia dokładnie pierwszy raz zarejestrowałem się na Forum, tyle że na początku sierpnia na pewno - 9 la t temu. Kawał czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery

Idę chyba w spanko. Jutro muszę przyjść do biura i się boję.

Edytowane przez Dziewięćdziesiąt Cztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fobic napisał(a):

To była wzajemna pomoc, za którą ja również jestem ci bardzo wdzięczny 🥰

Nie uciekam, tylko życie czasem wali się ze wszystkich stron i bywa różnie.

Gratuluję rocznicy 🍾

Dziękuję 🖤

I tak będę cię jeszcze męczyć 😉

2 godziny temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Wyszedłem z własnej woli z domu na spacer. Nie wierzę, że to zrobiłem.

32825705-0572-4028-8199-33A103EC6B93.jpeg

Brawo! Ja rok temu bałam się drzwi od domu otworzyć. Cieszę się że ci się udało.

1 godzinę temu, zburzony napisał(a):

wszystkiego dobrego, niech będzie tylko lepiej a chociaż nie gorzej, trzymaj się mocno 💪🙂

Dziękuję 🖤

Ja tam życzę nam wszystkim by było tylko lepiej, nie gorzej.

Godzinę temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

Biorąc pod uwagę fakt, że rok temu zadowolony szykowałem się do wyjazdu, to nie ma się z czego cieszyć, cofnąłem się w rozwoju tak mocno jak nigdy wcześniej. Chociaż tyle, że trochę ciszej jest.

Słuchaj, ja przez kilka lat miałam spokój. Cieszyłam się z życia chociaż lekkie nie było. Ale było mnie wszędzie pełno, aż rok temu wszystko się zwaliło. Zobaczysz jeszcze będzie dobrze. Musi być dobrze.

Godzinę temu, Dryagan napisał(a):

No to gratulacje! Super, że jesteś z nami, niedługo będziesz obchodzić roczek w Ekipie. Też bym się pochwalił rocznicą - ale nie pamiętam jakiego dnia dokładnie pierwszy raz zarejestrowałem się na Forum, tyle że na początku sierpnia na pewno - 9 la t temu. Kawał czasu. 

Dziękuję 🖤

Ty to już weteranem forum jesteś 😅 nie mniej możemy zrobić imprezę, a co tam 😂 tort zrobiłam co prawda na urodziny córki ale mogę zrobić jeszcze na imprezę we Wronkach 😉 

42 minuty temu, Jurecki napisał(a):

yyy... jezdem :smile:

Gdzie byłeś jak cię nie było🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

 

Biorąc pod uwagę fakt, że rok temu zadowolony szykowałem się do wyjazdu, to nie ma się z czego cieszyć, cofnąłem się w rozwoju tak mocno jak nigdy wcześniej. Chociaż tyle, że trochę ciszej jest.

 

Nawet małe kroki mają znaczenie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Illi napisał(a):

też jestem oburzona! Ty przynajmniej całe forum poinformowałaś o imprezie :P
którą rocznicę będziesz obchodzić Ty ? :D u mnie będzie... też 9 :D
 

Witam z rana

Bo ja mam rozmach 🤭

Myślę że 10 rocznica odkąd trafiłam tutaj w nieładzie i zagubieniu emocjonalnym oraz życiowym. 

Ogarniałam się tutaj z pomocą ludzi i dlatego koffam to miejsce ♥️♥️♥️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Melodiaa napisał(a):

Dzień dobry 🙂

 

Dziś aktywność moja aż kipi co mnie cieszy bardzo. Lubię ta motywację do działania... 

Co u Was miśki??? Jak wasz dzień? 

 

Dobry dobry😅 

Mnie w końcu boli coraz mniej, ale zaczęłam na nowo brać prochy od lekarza. Wczoraj nawet poszłam na krótki spacer z córką🤨 

Dzisiaj leżę, leniuchuje. Coś mnie głowa boli. Nie wiem jak u was ale u mnie ostatnio pogoda jest straszna, leje, wieje, świeci słońce, pada grad i jest przeważnie albo bardzo duszno albo zimno 😏 takie skoki pogody mi nie służą. Ale ogólnie jest stabilnie a to chyba dobrze🤔 

 

Kto tam dzisiaj jakąś dobrą kawę robi? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Mnie w końcu boli coraz mniej, ale zaczęłam na nowo brać prochy od lekarza. Wczoraj nawet poszłam na krótki spacer z córką🤨 

Dobre wieści i oby tak dalej... 

 

49 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Nie wiem jak u was ale u mnie ostatnio pogoda jest straszna, leje, wieje, świeci słońce, pada grad i jest przeważnie albo bardzo duszno albo zimno

U mnie też w kratkę a wczoraj to już w ogóle słońce i deszcz na zmianę. Raz ciepło a raz zimno. 

 

50 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Kto tam dzisiaj jakąś dobrą kawę robi? 🤔

Znów nie ma kto 😠😛

Nikt o nas już tutaj nie dba 🤭🙈😅😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Melodiaa napisał(a):

Dobre wieści i oby tak dalej..

Bardzo bym tego chciała 😮‍💨

Ale dzisiaj to umrę chyba z bólu głowy🤨 zaczęła mnie boleć niedawno.

2 godziny temu, Melodiaa napisał(a):

słońce i deszcz na zmianę. Raz ciepło a raz zimno. 

No to ja tak mam dwa albo trzy tygodnie już 🤦w ogóle nie czuć że to wakacje.

2 godziny temu, Melodiaa napisał(a):

Znów nie ma kto 😠😛

Nikt o nas już tutaj nie dba 🤭🙈😅😎

Szef na wakacjach to już nikt inny kawy nie przyniesie 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Melodiaa napisał(a):

Dzień dobry 🙂

 

Dziś aktywność moja aż kipi co mnie cieszy bardzo. Lubię ta motywację do działania... 

Co u Was miśki??? Jak wasz dzień? 

 

 

Oj słabo, forma nie dopisuje ostatnio, nastrój na granicy płaczu, niepokój. Trudno było wytrzymać w pracy ale udało się. 

Ogólnie za dużo myślenia o przeszłości, dzieciństwie, ojcu, z tego nie może wyniknąć nic dobrego. 

Ale chociaż forma fizyczna w normie, to co trzeba było zrobić zrobiłem porządnie i w uczciwym tempie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×