Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj załogo!

 

Jako iż rzuciłem fajki to kupiłem sobie waporyzer do suszu CBD. Lubię dymić, ale jak już dymić to coś zdrowego 🙂 A Z lekarzem przerobiliśmy już tyle leków, m.in na chaD, że bierzemy też realnie pod uwagę medyczna apteczne THC. 

 

Ja już po kawce, smacznej kawuni Wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hooded Spirit napisał(a):

uwagę medyczna apteczne THC. 

To nie to samo co normalne dobre pyszne zioła🤪😅 po Za tym chyba nawet drożej wychodzi😅 nie żebym wiedziała po ile teraz jest, bo te lata mam już za sobą. Ja kiedyś z neurologiem rozmawiałam na ten temat to pamiętam jak się śmiał że łatwiej będzie mi kupić normalnie niż na receptę. I to kurcze fakt, bo jak słyszę całą procedurę która trzeba przejść by dostać receptę to jestem w szoku🤨 

 

A ja właśnie pije kawę. Zastanawiam się jaki dzisiaj przeciwbólowy wziąć 😏 nie jest tak źle jak wczoraj ale jednak już siadlo mi na nogę też😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hooded Spirit napisał(a):

Ahoj załogo!

 

Jako iż rzuciłem fajki to kupiłem sobie waporyzer do suszu CBD. Lubię dymić, ale jak już dymić to coś zdrowego 🙂

Ja też rzuciłem fajki ale już trochę czasu od rzucenia mineło czasu. Pomaga Ci ten susz CBD? Rozluźnia, uspokaja jakoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w środowy poranek. Kawusia na dzień dobry dla Wszystkich

image.png.5f09ad1a01e0d3704a4786bcc93c4528.png

16 godzin temu, DEPERS napisał(a):

Heloooo po południu:) dziś sobie EKG zrobiłem i wszystko ok, tętno 63/min , a było ciągle 150 czyli bajeczka jak na razie, ale antykoagulanty już do końca życia trza brać zapobiegawczo, no cóż, ale beta blokerów nie:) 

Dobra wiadomość. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, DEPERS napisał(a):

Heloooo po południu:) dziś sobie EKG zrobiłem i wszystko ok, tętno 63/min , a było ciągle 150 czyli bajeczka jak na razie, ale antykoagulanty już do końca życia trza brać zapobiegawczo, no cóż, ale beta blokerów nie:) 

Gratuluję. 150 jesooo, ja takie i wyższe to miałam przy atakach paniki🤪 ale odkąd biorę leki to jest w miarę ok.

2 godziny temu, Dryagan napisał(a):

Witam w środowy poranek. Kawusia na dzień dobry dla Wszystkich

Ty to zawsze wiesz co jest najlepsze z rana 😍 biorę kawę i uciekam

9 minut temu, DEPERS napisał(a):

Tak , dziś środa 😂

W sumie to lody możesz dorzucić do tej kawy 😏 miętowe najlepiej 🤪 a nie tylko o jednym myślisz.

 

Dzień dobry wam.

Ja jeszcze w łóżku a co mi tam🤪 wstałam po 6, leki wzięłam i poszłam do łóżka. Dzisiaj u mnie zimno 😁o matko tak! Tak mi dobrze. Upały mnie zabijają. Moja doopa nadal boli, łydka też ale już nie tak mocno. Może w końcu minie ten ból. Nie lubię rwy 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Gratuluję. 150 jesooo, ja takie i wyższe to miałam przy atakach paniki🤪 ale odkąd biorę leki to jest w miarę ok.

Ty to zawsze wiesz co jest najlepsze z rana 😍 biorę kawę i uciekam

W sumie to lody możesz dorzucić do tej kawy 😏 miętowe najlepiej 🤪 a nie tylko o jednym

A ja napisałem, że środa tylko, a Ty o czym pomyślałaś hmmmm? I kto tu myśli o jednym 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

W dniu 18.07.2023 o 14:59, Jurecki napisał(a):

Ja też rzuciłem fajki ale już trochę czasu od rzucenia mineło czasu. Pomaga Ci ten susz CBD? Rozluźnia, uspokaja jakoś?

 

taka ulepszona melatoninka, ztymże ja sprawdzałem susz CBD do 10% jak narazie jedynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Ja dzisiaj w mieście jestem😱 musiałam do banku przyjechać bo przecież na infolinii nie można tego załatwić🤦 doopa nadal mnie boli, noga i żołądek też. Chce do domu 😭 

 

@spidi dziękuję za ziemniaki 🖤 później napisze czy są dobre czy nie 😅 nie wiem czy dzisiaj. Za dodatkowy prezent również

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szczebiotka napisał(a):

Dzień dobry

Ja dzisiaj w mieście jestem😱 musiałam do banku przyjechać bo przecież na infolinii nie można tego załatwić🤦 doopa nadal mnie boli, noga i żołądek też. Chce do domu 😭 

 

@spidi dziękuję za ziemniaki 🖤 później napisze czy są dobre czy nie 😅 nie wiem czy dzisiaj. Za dodatkowy prezent również

Pisałem, że od nimesilu nie będziesz się mogła napić kawy i słowo ciałem się stało🙏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2023 o 23:21, Wirginia Zachodnia napisał(a):

Miło słyszeć, że u ciebie nastąpił lepszy czas. U mnie jest dziwny czas. Doskwiera  mi bardzo mocno brak  stabilności, spokoju i poczucia bezpieczeństwa. 

 

Ja też przez to przechodziłam. Może to jest kwestia tego, czy pozwalasz sobie na odpoczynek i czy dbasz o swoje potrzeby.

 

 

Witajcie, życzę Wam wspaniałego piąteczku 🙂 🍻

 

Mój plan na dziś to głównie czytanie książek i podręczników 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jurecki napisał(a):

A ja mam dolegliwości z uchem i miałem płukanie uszu :?

Ałć. Chociaż płukanie lubię🤪 zdrowia

Godzinę temu, Fobic napisał(a):

Dzień dobry wszystkim. W końcu dojechałem do Wronek 🙂

O kogo ja tu widzę 😁 dzień dobry

 Bardzo się cieszę, tym bardziej że jako jedyny kawę przyniosłeś 😁😅

Godzinę temu, Fobic napisał(a):

szaroburo + spokojny deszczyk 🌧️

U mnie podobnie, tylko nie powiedziała bym że jest spokojny deszczyk bo czasami nieźle leje. Ale dla mnie to ok, przynajmniej nie muszę się dusić w upale razem z pyłkami 🤪

Mogę narzekać na pogodę? 🤔W sumie to mogę 😅 zimno mi w stopy 😏😅 tak się ochłodziło że nie mogę ich rozgrzać😏

Dzień doberek wszystkim 🖤

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szczebiotka napisał(a):

Ałć. Chociaż płukanie lubię🤪 zdrowia

O kogo ja tu widzę 😁 dzień dobry

 Bardzo się cieszę, tym bardziej że jako jedyny kawę przyniosłeś 😁😅

U mnie podobnie, tylko nie powiedziała bym że jest spokojny deszczyk bo czasami nieźle leje. Ale dla mnie to ok, przynajmniej nie muszę się dusić w upale razem z pyłkami 🤪

Mogę narzekać na pogodę? 🤔W sumie to mogę 😅 zimno mi w stopy 😏😅 tak się ochłodziło że nie mogę ich rozgrzać😏

Dzień doberek wszystkim 🖤

 

Zimno w stopy bo nałogowo pijesz kawę i krążenie obwodowe jest słabsze na poczet zwiększenia wewnętrznego. Ja jak mam przerwę w kawie to w stopy i gębę mi gorąco, a jak pije to stopy lody. U mnie w końcu trochę popadało. Dzień dobry:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DEPERS napisał(a):

Zimno w stopy bo nałogowo pijesz kawę i krążenie obwodowe jest słabsze na poczet zwiększenia wewnętrznego. Ja jak mam przerwę w kawie to w stopy i gębę mi gorąco, a jak pije to stopy lody. U mnie w końcu trochę popadało. Dzień dobry:) 

Serio? Nigdy nie połączyła bym zimnych stóp z kawą 🤨 człowiek całe życie się uczy kurcze. Ale najbardziej mi zimno w stopie w tej nodze co mnie ta rwa trzyma 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×