Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jurecki napisał(a):

Tak. Będę chyba miał mandat bo nie powinienem jechać tym chodnikiem. Którymi chodnikami jeździć?

Będę mógł się ubiegać o odszkodowanie tylko że nie wiem jak :bezradny:

O to lipa. Nie masz wyznaczonych chodników? Jeśli chodnik jest tylko dla pieszych to wiesz 🤷 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szczebiotka napisał(a):

Nie masz wyznaczonych chodników? Jeśli chodnik jest tylko dla pieszych to wiesz 🤷 

Uważam że chodniki są dla pieszych i rowerzystów. Oczywiście że nie można szaleć rowerem po chodniku ale jechać z rozwagą. Tak wszyscy czy większość rowerzystów jeżdżących chodnikiem robi. Zobacz czy nie jeźdzą rowerzyści chodnikami bo ulicą to niebezpiecznie. Tylko że mnie przydarzył się wypadek to biorą mnie za dvpę. A to babka powinna mi udzielić pierwszeństwa tak mówił policjant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🌷🌺🥀💖

 

Wiosna w pełni...u mnie pozytywniej niż przez ostatnie kilka miesięcy. 

W końcu czuje że znów życie mnie interesuje bo ogarniam świat wokół siebie. 

Kupuje firany, maluję parapety i rurki od kaloryfera, sprzątam i mam ochoty dopieścić mieszkanie. 

Kwiaty kupuje i w ogóle dużo zieleni u mnie bo to kolor nadziei. 

Uwielbiam szmatki typu firany i zasłony, poduszki, bieżniki 🙉🙈

Bawię się wystrojem... 

Mam jeszcze mało sił po operacji ale powoli dochodzę do siebie. 

 

A co u was moi Kochani? 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Melodiaa napisał(a):

Witajcie 🌷🌺🥀💖

 

Wiosna w pełni...u mnie pozytywniej niż przez ostatnie kilka miesięcy. 

W końcu czuje że znów życie mnie interesuje bo ogarniam świat wokół siebie. 

Kupuje firany, maluję parapety i rurki od kaloryfera, sprzątam i mam ochoty dopieścić mieszkanie. 

Kwiaty kupuje i w ogóle dużo zieleni u mnie bo to kolor nadziei. 

Uwielbiam szmatki typu firany i zasłony, poduszki, bieżniki 🙉🙈

Bawię się wystrojem... 

Mam jeszcze mało sił po operacji ale powoli dochodzę do siebie. 

 

A co u was moi Kochani? 

 

 

 

To super to słyszeć, trzeba cieszyć się życiem 🙂 ja dopiero się tego uczę na terapii, ale jakieś tam radości z życia już staram się czerpać. 

Ja w ten weekend planuję się kursować z programowania, zaraz zaczynam. 

Aha, no i dzień dobry i popołudniowa kawka ☕☕☕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Regular. M napisał(a):

To super to słyszeć, trzeba cieszyć się życiem 🙂 ja dopiero się tego uczę na terapii, ale jakieś tam radości z życia już staram się czerpać. 

Ja w ten weekend planuję się kursować z programowania, zaraz zaczynam. 

Aha, no i dzień dobry i popołudniowa kawka ☕☕☕

Trzeba potrafić doceniać każdą drobnostkę. Zycie staje się pozytywniejsze i łatwiejsze. Mam nadzieję, że odnajdziesz swoją drogę w życiu a kawka popołudniowa bardzo chętnie 🥰

Dziękować 🍀🍀

 

4 minuty temu, Jurecki napisał(a):

Też lubię kolor zielony. Mieliśmy malucha w kolorze zielonym.

O jakie wspomnienie...toz maluch to historia i wspomnienia fajnych czasow, zapewne 🚙🚙🚙🚙

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam się i ja! :D

Z kawą w dłoni nadaję z pracy już ;) na szczęście jeszcze tylko 3h i koniec na dziś :D  ale żeby nie było tak kolorowo to po pracy do lekarza jadę 🙄 dlatego tak krótko dziś. 

W ogóle mam takie zakwasy na 🍑 po wczorajszej siłowni, że chodzę jak na szczudłach 😅

 

Miłego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Dryagan napisał(a):

Pozdrawiam z mini wakacji. Wpadłem na chwilę. To nie znaczy że wracam już do moderowania. Jeszcze chwilkę dziewczyny rządzą

Hehe i jak nam idzie? Forum nie padło ani nie zostało przejęte przez obce siły jeszcze 🙈🤭😁😉

Miło że wpadłeś bo my już tęsknimy. 

Wypoczywaj dalej z rodziną...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry drodzy użytkownicy 😁 

Kawę niosę dla was ☕☕☕☕☕

Ja dzisiaj ciężko spalam bo wczoraj spaliłam plecy na słońcu🤪 nie opalałam się specjalnie po prostu chodziłam po dworze😅a wieczorem już zaczęło boleć. Mam niczym gotowany rak 😅 czerwone. Strasznie mnie to wkurza bo później zacznie mi schodzić skóra i nic nie zostanie. 😮‍💨 Mam bardzo jasną skórę więc zawsze tak mam, ehh. 

12 godzin temu, Dryagan napisał(a):

Pozdrawiam z mini wakacji. Wpadłem na chwilę. To nie znaczy że wracam już do moderowania. Jeszcze chwilkę dziewczyny rządzą

Miło cię widzieć 🖤 

Odpoczywaj, pogoda zrobiła się fajna więc korzystaj. Nie bój się, jeszcze forum żyje i jest całe, chociaż planowaliśmy zrobić wielką imprezę. Wiesz jak kota nie ma to myszy harcuja 😅 

A tak serio to jakoś dajemy radę, chyba 😅 boje się kontroli która zrobisz po powrocie i jakie oceny nam wystawisz 😱😉 spokojnych wakacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):

boje się kontroli która zrobisz po powrocie i jakie oceny nam wystawisz 😱😉 spokojnych wakacji.

Moja droga...jak wróci to kawa i ciasto będzie. Zmiękczymy go bo w końcu mamy przewagę liczebna a z kobietami to żaden facet sobie nie poradzi jak się zawezmą 🙈🙄🥰😉😁

 

10 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):

Wiesz jak kota nie ma to myszy harcuja 😅 

Zaraz wyślę alert do wszystkich na forum o imprezie 😉🤭Wprawę już mam bo obcykalam nowe narzędzia dla moderacji 😜😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

 

Co tu taka ciszaaaa?

Gdzie wszyscy się podziali starzy bywalcy?

@Szczebiotka @Jurecki @spidi @acherontia styx @Regular. M @DEPERS @Fobic @Illi

Proszę mi zdawać relacje co u Was? :papa:Kogo pominęłam to wybaczcie :P

 

 

To co lecimy na kawkę i śniadanie w ogrodzie?

 

 

ogr.webp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Melodiaa napisał(a):

Witajcie 🙂

 

Co tu taka ciszaaaa?

Gdzie wszyscy się podziali starzy bywalcy?

@Szczebiotka @Jurecki @spidi @acherontia styx @Regular. M @DEPERS @Fobic @Illi

Proszę mi zdawać relacje co u Was? :papa:Kogo pominęłam to wybaczcie :P

 

 

To co lecimy na kawkę i śniadanie w ogrodzie?

 

 

ogr.webp

Ja dopiero się obudziłam z pół godziny temu😅 wstałam rano o 6 wzięłam leki i poszłam spać dalej. Nie musiałam dzisiaj wstawać tak szybko więc skorzystałam z okazji. 

Ogólnie to trochę mnie bolą jeszcze plecy 🤪a miejscami mega swędzą więc pewnie skóra będzie schodzić 😅 

 

Dzień dobry wszystkim

 

19 godzin temu, Melodiaa napisał(a):

Moja droga...jak wróci to kawa i ciasto będzie. Zmiękczymy go bo w końcu mamy przewagę liczebna a z kobietami to żaden facet sobie nie poradzi jak się zawezmą 🙈🙄🥰😉😁

Ha ha co prawda to prawda 😅 serniczek zrobimy i będzie przekupiony 😂

19 godzin temu, Melodiaa napisał(a):

Zaraz wyślę alert do wszystkich na forum o imprezie 😉🤭Wprawę już mam bo obcykalam nowe narzędzia dla moderacji 😜😛

O tak😂 dajesz! Zobaczymy ile osób się stawi na imprezie 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Melodiaa napisał(a):

Witajcie 🙂

 

Co tu taka ciszaaaa?

Gdzie wszyscy się podziali starzy bywalcy?

@Szczebiotka @Jurecki @spidi @acherontia styx @Regular. M @DEPERS @Fobic @Illi

Proszę mi zdawać relacje co u Was? :papa:Kogo pominęłam to wybaczcie :P

 

 

To co lecimy na kawkę i śniadanie w ogrodzie?

 

 

ogr.webp

Wszystko gra Melodii Melodia:) DEPERSA turbuje manipulacja dawkowania, ale wróci:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Melodiaa napisał(a):

Witajcie 🙂

 

Co tu taka ciszaaaa?

Gdzie wszyscy się podziali starzy bywalcy?

@Szczebiotka @Jurecki @spidi @acherontia styx @Regular. M @DEPERS @Fobic @Illi

Proszę mi zdawać relacje co u Was? :papa:Kogo pominęłam to wybaczcie :P

 

Witam. Dziękuję za wspomnienie o mnie 🙂 U mnie lekko mówiąc nie jest najlepiej. Silne objawy nerwicy lękowej, która objawia się między innymi tachykardią, hiperwentylacją i to zaraz po przebudzeniu o ile uda mi się zasnąć. Trwa to czasem 30 minut, a czasem kilka godzin z krótszymi, lub dłuższymi przerwami i powraca przez cały dzień. W wyniku tego odczuwam stałe napięcie fizyczne i psychiczne oraz mam problemy z koncentracją. Dlatego też chwilowo się nie udzielam.

 

Miałem podobne problemy wcześniej, jednak nie do takiego stopnia. Dziwne, bo zaczęło się to odkąd nastąpił wzrost temperatury 🤨 Nigdy nie przepadałem za wiosną/latem ale jakoś trudno mi uwierzyć, aby mogło to tak na mnie wpłynąć. Jeszcze trochę i zwariuję. Chyba dam jeszcze jedną szansę SSRI. Domyślam się, że nie takie wieści spodziewaliście się usłyszeć od "Znachor'a" 😁, ale taka jest prawda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Fobic napisał(a):

Witam. Dziękuję za wspomnienie o mnie 🙂 U mnie lekko mówiąc nie jest najlepiej. Silne objawy nerwicy lękowej, która objawia się między innymi tachykardią, hiperwentylacją i to zaraz po przebudzeniu o ile uda mi się zasnąć. Trwa to czasem 30 minut, a czasem kilka godzin z krótszymi, lub dłuższymi przerwami i powraca przez cały dzień. W wyniku tego odczuwam stałe napięcie fizyczne i psychiczne oraz mam problemy z koncentracją. Dlatego też chwilowo się nie udzielam.

 

Miałem podobne problemy wcześniej, jednak nie do takiego stopnia. Dziwne, bo zaczęło się to odkąd nastąpił wzrost temperatury 🤨 Nigdy nie przepadałem za wiosną/latem ale jakoś trudno mi uwierzyć, aby mogło to tak na mnie wpłynąć. Jeszcze trochę i zwariuję. Chyba dam jeszcze jedną szansę SSRI. Domyślam się, że nie takie wieści spodziewaliście się usłyszeć od "Znachor'a" 😁, ale taka jest prawda..

A ashwagandą próbowałeś obniżyć kortyzol? Jak ciężko jest po obudzeniu to kortyzol miesza i podkręca lęk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Szczebiotka napisał(a):

Ogólnie to trochę mnie bolą jeszcze plecy 🤪a miejscami mega swędzą więc pewnie skóra będzie schodzić 😅 

Nawilżaj ale i tak zejdzie ;)

Złapałaś pierwsze promienie tego lata :D

 

18 godzin temu, Regular. M napisał(a):

@Melodiaamnie jakoś pochłonęła terapia i dużo rozmyślań ostatnio mam, ale idzie w dobrą stronę 🙂 po prostu dużo w mojej głowie się działo stąd takie chwilowe zapomnienie o forum, ale już wracam! 

Pracujesz nad sobą to bardzo dobrze...czasem sama znikam bo jestem pochłonięta sama sobą.

Byle do przodu.. ;)

 

16 godzin temu, Fobic napisał(a):

Witam. Dziękuję za wspomnienie o mnie 🙂 U mnie lekko mówiąc nie jest najlepiej. Silne objawy nerwicy lękowej, która objawia się między innymi tachykardią, hiperwentylacją i to zaraz po przebudzeniu o ile uda mi się zasnąć. Trwa to czasem 30 minut, a czasem kilka godzin z krótszymi, lub dłuższymi przerwami i powraca przez cały dzień. W wyniku tego odczuwam stałe napięcie fizyczne i psychiczne oraz mam problemy z koncentracją. Dlatego też chwilowo się nie udzielam.

 

Miałem podobne problemy wcześniej, jednak nie do takiego stopnia. Dziwne, bo zaczęło się to odkąd nastąpił wzrost temperatury 🤨 Nigdy nie przepadałem za wiosną/latem ale jakoś trudno mi uwierzyć, aby mogło to tak na mnie wpłynąć. Jeszcze trochę i zwariuję. Chyba dam jeszcze jedną szansę SSRI. Domyślam się, że nie takie wieści spodziewaliście się usłyszeć od "Znachor'a" 😁, ale taka jest prawda..

 

Nie zwariujesz....pokonasz tą bestię ;)

Ratuj się jak tylko możesz...nie poddajemy się nigdy ;)

Mam nadzieję, że wkrótce poczujesz się lepiej. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry misiaki. 

Widzę że ostatnio spory spadek aktywności u was. U mnie w sumie też. Nie wiem być może przez te ciągłe upały. Lubię ciepło ale nie duchotę a ona u mnie jest od kilku ładnych dni, i zero deszczu🥵 a dzisiaj to już mega nic mi się nie chce a będę musiała się ruszyć, chociażby podlać ogród 😏

20 godzin temu, DEPERS napisał(a):

DEPERSA turbuje manipulacja dawkowania, ale wróci:) 

Ale nadal żyjesz, bo już myślałam że nie 😏 

Pamiętaj co zawsze mi powtarzałeś, trzeba walczyć. Trzymaj się, wierzę że będzie lepiej.

20 godzin temu, Fobic napisał(a):

Silne objawy nerwicy lękowej, która objawia się między innymi tachykardią, hiperwentylacją i to zaraz po przebudzeniu o ile uda mi się zasnąć. Trwa to czasem 30 minut, a czasem kilka godzin z krótszymi, lub dłuższymi przerwami i powraca przez cały dzień. W wyniku tego odczuwam stałe napięcie fizyczne i psychiczne oraz mam problemy z koncentracją. Dlatego też chwilowo się nie udzielam.

🤨🤨🤨

No to mega nieciekawie, a ja ostatnio zadawałam sobie pytanie co się u ciebie dzieje że się nie odzywasz. 

Nie zazdroszczę ci wcale bo wiem przez co przechodzisz. Wiem tylko jedno, najgorzej jest być wtedy samemu bez zrozumienia od najbliższych, ale pamiętaj że zawsze tutaj jesteśmy, że zawsze możesz napisać do mnie. 

20 godzin temu, Fobic napisał(a):

Nigdy nie przepadałem za wiosną/latem ale jakoś trudno mi uwierzyć, aby mogło to tak na mnie wpłynąć. Jeszcze trochę i zwariuję. Chyba dam jeszcze jedną szansę SSRI.

Widzisz, a każdy się dziwi jak ja mówię że źle się czuje przez pogodę. To nie jest żaden wymysł a fakt, pogoda, skoki ciśnienia i temperatury mają na nas wpływ. 

Wróć do leków może będzie lepiej. Ja powoli zaczynam jakby żyć. Robię więcej rzeczy niż kiedyś, więcej się śmieje, i tak jak już ci kiedyś napisałam tańczę odkurzając bo jestem nowoczesna wiedźma, chociaż i czasami miotła jest w ruchu😅 trzymaj się, ja wierzę w ciebie, w to że dasz radę. A jak coś to wiesz że możesz się zawsze odezwać do mnie.

4 godziny temu, Melodiaa napisał(a):

Nawilżaj ale i tak zejdzie ;)

Złapałaś pierwsze promienie tego lata :D

Ja to niedługo będę robić jak mój pies😅 ocierać się plecami o meble czy ściany 😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×